Ліга Чемпіонів 2014-2015
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Єврокубки Попередня тема
Наступна тема
Ліга Чемпіонів 2014-2015
Автор Повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
Excite написав:
Антишавка написав:

В темі, політика, я натякав, що людям у Львові ,слід буде добре зустріти цих покидьків.

Espana una! Espana grande! Espana libre! Arriba Espana! Arriba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Хватит нести бред и делить весь мир на черное и белое. Баски, в отличии от лугандона, имеют претензии на независимость уже десятки лет. Так же у них свой язык, своя история и и их сепаратизм не подогревается из вне другой страной. Они имеют полное право на независимость, так же как и Каталония.
Другое дело, что эти наивные афашники даже и не подозревают, что если взять определение фашизма, то под него очень хорошо попадает именно сраная рашка.

Чому це бред? Досить постійно сидіти в глухій обороні і визвольний націоналізм, видавати, як святую святих і порятунок від всіх напасть. Настав час переступити через це і починати, грубо кажучи будувати Українську імперію, почнемо з відвоювання нещодавно втрачених земель і закінчимо, як мінімум кордонами Київської Русі. Ми повинні бути країною, яка буде впливати на геополітику, а не існувати в якості розмінної карти. Треба ламати свідомість гречкосіїв і свинопасів, та перетворювати їх на воїнів завойовників. Баски, галісійці, каталонці, не мають ніякого права на іспанські землі, так само, як татари ніякого права не мають на Крим, якщо вони його не завоюють зі зброєю в руках. Чим баски відрізняються від польської громади Львівщини і Волині, каталонці зі своєю мовою від угорців на Закарпатті, а галісійці з "повним правом" від румун на Буковині? Лише тим, що у них є незалежні країни? Якщо можна, то наведи будь-ласка, яких утисків останні декілька років зазнають баски, галісійці або каталонці? Про підігрівання зовні, також дуже спірне твердження.
Останнє, з чого ти взяв, що я ділю все на біле і на чорне?
21 Sep 2014 00:37 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Excite

fcco

Відповісти цитуючи
Антишавка написав:

Чому це бред? Досить постійно сидіти в глухій обороні і визвольний націоналізм, видавати, як святую святих і порятунок від всіх напасть. Настав час переступити через це і починати, грубо кажучи будувати Українську імперію, почнемо з відвоювання нещодавно втрачених земель і закінчимо, як мінімум кордонами Київської Русі. Ми повинні бути країною, яка буде впливати на геополітику, а не існувати в якості розмінної карти. Треба ламати свідомість гречкосіїв і свинопасів, та перетворювати їх на воїнів завойовників. Баски, галісійці, каталонці, не мають ніякого права на іспанські землі, так само, як татари ніякого права не мають на Крим, якщо вони його не завоюють зі зброєю в руках. Чим баски відрізняються від польської громади Львівщини і Волині, каталонці зі своєю мовою від угорців на Закарпатті, а галісійці з "повним правом" від румун на Буковині? Лише тим, що у них є незалежні країни? Якщо можна, то наведи будь-ласка, яких утисків останні декілька років зазнають баски, галісійці або каталонці? Про підігрівання зовні, також дуже спірне твердження.
Останнє, з чого ти взяв, що я ділю все на біле і на чорне?

Пиздец, просто пиздец. Я даже не знаю что тут и сказать, ибо случай очень тяжелый.

21 Sep 2014 10:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Киря Киевский

fcdk

Відповісти цитуючи

01 Oct 2014 16:35 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Kelt
калькулятор

fcdk

Відповісти цитуючи
Павлів: Банер - це початок всеукраїнської акції, яка пройде на всіх стадіонах країни

02 Oct 2014 10:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Excite написав:

Пиздец, просто пиздец. Я даже не знаю что тут и сказать, ибо случай очень тяжелый.

Погоджуся з представником Одеси. Аргументи товариша Антишавки - просто ... сіно-солома. Нічого особистого.
02 Oct 2014 15:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
Galician написав:
Excite написав:

Погоджуся з представником Одеси. Аргументи товариша Антишавки - просто ... сіно-солома. Нічого особистого.

Там окрім, того з чим ви обидва не згодні, були ще запитання, на які я не отримав відповіді.
+ питання по Криму підіймав? Бо з позиції одесита, там або все логічно, або ми маємо соромитись, що проводимо акції проти УЄФА. В Криму ж окрім дуже "пригнічених", є ще одні "корені", але проявили в останніх подіях себе, як просто ""пригнічені", з своєю мовою, своєю історією. Они имеют полное право на независимость, так же как и Каталония.(с)
03 Oct 2014 02:58 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Gnat

fcmz

Відповісти цитуючи
Excite написав:

Хватит нести бред и делить весь мир на черное и белое. Баски, в отличии от лугандона, имеют претензии на независимость уже десятки лет. Так же у них свой язык, своя история и и их сепаратизм не подогревается из вне другой страной. Они имеют полное право на независимость, так же как и Каталония.

Я не знаю, имеют ли они право или не имеют, но все эти сепаратные движения (причем независимо от того левые или правые) в Европе, от Азербайджана до Шотландии, поддерживаются и финансируются РФией, для которой ослабление Евросоюза и НАТО - стратегическая цель, и местными князьками-мафиози, которые хотят пилить бабло сами, не делясь с метрополиями. Никаких ущемлений все эти "угнетаемые народы" не испытывают уже давно, ну никто не мешает тем же шотландцам говорить на своем гэльском, но оно им накуй просто не надо, их задницам тепло и комфортно в Британии. То же самое и в Басконии и в Каталонии и т.д. А все эти референдумы и прочие всплески начинают возникать только во время экономических кризисов. Стало тяжко в Испании, вот в Каталонии и засуетились сразу в референдумом, надеясь привлечь недовольных экономикой на свою сторону. А пока дешевые кредиты текли рекой и социалку никто не трогал, покуй им было на свой язык и историю. Все эти стремления к независимости не имеют в своей основе ничего общего ни с "вековыми стремлениями к свободе" ни с "защитой языка и культуры", все это чистая экономика для населения и глобальная политика для больших стран. Время Уоллесов давно прошло

03 Oct 2014 14:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
Gnat написав:
Excite написав:

Я не знаю, имеют ли они право или не имеют, но все эти сепаратные движения (причем независимо от того левые или правые) в Европе, от Азербайджана до Шотландии, поддерживаются и финансируются РФией, для которой ослабление Евросоюза и НАТО - стратегическая цель, и местными князьками-мафиози, которые хотят пилить бабло сами, не делясь с метрополиями. Никаких ущемлений все эти "угнетаемые народы" не испытывают уже давно, ну никто не мешает тем же шотландцам говорить на своем гэльском, но оно им накуй просто не надо, их задницам тепло и комфортно в Британии. То же самое и в Басконии и в Каталонии и т.д. А все эти референдумы и прочие всплески начинают возникать только во время экономических кризисов. Стало тяжко в Испании, вот в Каталонии и засуетились сразу в референдумом, надеясь привлечь недовольных экономикой на свою сторону. А пока дешевые кредиты текли рекой и социалку никто не трогал, покуй им было на свой язык и историю. Все эти стремления к независимости не имеют в своей основе ничего общего ни с "вековыми стремлениями к свободе" ни с "защитой языка и культуры", все это чистая экономика для населения и глобальная политика для больших стран. Время Уоллесов давно прошло

+++ Ось розгорнута відповідь на те, що я вмістив у маленьке запитання про підігрівання ззовні(бо перед цим писали, що їх ніхто не гріє ), на яке так і не почув відповіді, а лише був звинувачений у дуже важкому захворюванні. Після цього навіть не став вести діалог, а включив ігнор.
Ще почекаю відповіді Galician, бо якщо буде, щось на зразок сіно-солома, так само ввімкну ігнор.
03 Oct 2014 15:40 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
axileska

fcsd

Відповісти цитуючи
Мне интересен посыл сего творения. Очень надеюсь что автор тут не зарегистрирован.

06 Nov 2014 14:37 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
MD

Відповісти цитуючи
Shaxter(Doneck)-Bate Borisov
Troubles :2sticUT

Bate

06 Nov 2014 14:38 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
можу припустити, що така реакція (Геть зі Львова) викликана останніми резонансними заявами ФК Шахтар і татарина. ось вам ще фоточка

06 Nov 2014 16:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
JIexa

Відповісти цитуючи
ну и просветите что Шахтер заявил)))
06 Nov 2014 21:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
axileska

fcsd

Відповісти цитуючи
JIexa написав:
ну и просветите что Шахтер заявил)))

походу вот это
http://shakhtar.com/ru/news/33689
06 Nov 2014 21:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Doggy

fcdk

Відповісти цитуючи
axileska написав:
Мне интересен посыл сего творения. Очень надеюсь что автор тут не зарегистрирован.

Где-то видел инфу, что автору не нравится то, что во Львове на Карпаты ходит меньше кузьмы, чем на ОВЕЛИКУЮЛИГУЧЕМПИОНОВ
07 Nov 2014 11:40 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Місцевий

Відповісти цитуючи
Ось цікава точка зору на те, чому у Львові на ЩД ходить людей більше ніж на КЛ.
І все-таки - чому Тернопіль за Шахтар?
http://www.ua-football.com/blogs/milenko/545ab8f0.html
07 Nov 2014 20:35 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Єврокубки Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 3 з 4

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі