Банери на Збірній
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Банери на Збірній
Автор Повідомлення
Meg

fcms

Відповісти цитуючи
Антишавка написав:
JIexa написав:
Не хочется старые темы мусорить но интересно почему люди не болеют за сборную из за "едмаров" но болеют за клуб где таких же "едмаров" больше половины Crazy

Це ти про кротів?)) Very Happy

Кроти-то якраз були на збірці і активно підтримували збірку, на відміну від представників ДК, які пасивно стояли збоку. Без обід

21 Nov 2014 23:37 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
Meg написав:
Антишавка написав:
JIexa написав:
Не хочется старые темы мусорить но интересно почему люди не болеют за сборную из за "едмаров" но болеют за клуб где таких же "едмаров" больше половины Crazy

Кроти-то якраз були на збірці і активно підтримували збірку, на відміну від представників ДК, які пасивно стояли збоку. Без обід

Чекай він написав про команду в якій: -більше половини "едмарів"(с) До чого тут фанати шахтаря, ДК або інших клубів ,він же конкретно когось не згадує? Він написав, якось завуальовано, зрозуміло лише йому, я перепитав, він шахтар мав на увазі? Якщо ні, то нехай назве команду, або перерахує цих "едмарів" в тій команді де їх більше половини, щоб не виглядати, м’яко кажучи треплом(рос.).
22 Nov 2014 02:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Meg

fcms

Відповісти цитуючи
Антишавка написав:
Meg написав:
Антишавка написав:
JIexa написав:

Чекай він написав про команду в якій: -більше половини "едмарів"(с) До чого тут фанати шахтаря, ДК або інших клубів ,він же конкретно когось не згадує? Він написав, якось завуальовано, зрозуміло лише йому, я перепитав, він шахтар мав на увазі? Якщо ні, то нехай назве команду, або перерахує цих "едмарів" в тій команді де їх більше половини, щоб не виглядати, м’яко кажучи треплом(рос.).

Ладно, роз’яснення зрозумів) До слова, в останніх двох матчах ні "едмарів", ні "девічів" помічено на полі не було)

22 Nov 2014 02:51 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
JIexa

Відповісти цитуючи
Антишавка написав:
Він написав, якось завуальовано, зрозуміло лише йому, я перепитав, він шахтар мав на увазі? Якщо ні, то нехай назве команду, або перерахує цих "едмарів" в тій команді де їх більше половини, щоб не виглядати, м’яко кажучи треплом(рос.).

Я не смотрю все матчи грандов укр футбола и аналитикой не занимался но в том же Динамо и Металле (ну Шахта то понятно) в еврокубках выходило очень мало украинцев.

Если брать конкретно помню какой то матч ДК где в основе был только Шовковский и Гусев (это еще до Ярмоленко).
22 Nov 2014 10:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
bc

fcrb

Відповісти цитуючи
зачем? разводить срачидискуссиимонологи и тд, если итак понятно, что некоторым людям просто-напросто насрать на игры сборной.
22 Nov 2014 13:48 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
KpuBexa

fclkup

Відповісти цитуючи
Вам не здається, що тема про банера нiяк не вiдноситься до цiєї розмови??
22 Nov 2014 15:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
JIexa написав:
Антишавка написав:
Він написав, якось завуальовано, зрозуміло лише йому, я перепитав, він шахтар мав на увазі? Якщо ні, то нехай назве команду, або перерахує цих "едмарів" в тій команді де їх більше половини, щоб не виглядати, м’яко кажучи треплом(рос.).

Я не смотрю все матчи грандов укр футбола и аналитикой не занимался но в том же Динамо и Металле (ну Шахта то понятно) в еврокубках выходило очень мало украинцев.

Если брать конкретно помню какой то матч ДК где в основе был только Шовковский и Гусев (это еще до Ярмоленко).

У МХ не пів команди "едмарів", бо ти правильно зауважив, що за цим не слідкуєш, тому і помиляєшся. Я вже не кажу про ДК, бо мабуть у "едмари" позаписував і Мілю з Алієвим і т.д. Також, виходило у стартовому складі і "більше половини(с)" в команді це зовсім різні речи.
Я погоджуюсь з тобою, що відмазка про натуралізованих гравців, це лише зайвий, та недолугий привід, щоб забити на збірну. Але пиши будь-ласка наступного разу більш коректно і напряму, без зайвих: а ось є команди, де люди вболівають...
Раз пішла така тема, розкажу і я свою історію. Мабуть буде не правильно сказати, що я не вболіваю за збірну, я майже завжди дивлюсь їхні ігри, по ТіВі, дуже рідко відвідую матчі, маю пару виїздів. Але мені особисто, взагалі не цікаво знаходитись на секторі ультри, коли є бажання відвідати матч збірної, я і мої друзі майже завжди йдемо на сектор зі звичайними вболівальниками. Перелічувати причини, чому не цікаво там знаходитись не стану, бо тема затягнеться, можливо когось і ображу. Якось так...
22 Nov 2014 23:10 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Meg

fcms

Відповісти цитуючи
Антишавка написав:
JIexa написав:
Антишавка написав:

У МХ не пів команди "едмарів", бо ти правильно зауважив, що за цим не слідкуєш, тому і помиляєшся. Я вже не кажу про ДК, бо мабуть у "едмари" позаписував і Мілю з Алієвим і т.д. Також, виходило у стартовому складі і "більше половини(с)" в команді це зовсім різні речи.
Я погоджуюсь з тобою, що відмазка про натуралізованих гравців, це лише зайвий, та недолугий привід, щоб забити на збірну. Але пиши будь-ласка наступного разу більш коректно і напряму, без зайвих: а ось є команди, де люди вболівають...
Раз пішла така тема, розкажу і я свою історію. Мабуть буде не правильно сказати, що я не вболіваю за збірну, я майже завжди дивлюсь їхні ігри, по ТіВі, дуже рідко відвідую матчі, маю пару виїздів. Але мені особисто, взагалі не цікаво знаходитись на секторі ультри, коли є бажання відвідати матч збірної, я і мої друзі майже завжди йдемо на сектор зі звичайними вболівальниками. Перелічувати причини, чому не цікаво там знаходитись не стану, бо тема затягнеться, можливо когось і ображу. Якось так...

Дивно взагалі таке чути... Але це таке...

23 Nov 2014 01:26 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Meg написав:

Найближчим часом киян не збірній не буде. Це факт, з яким вам всім доведеться змиритись. Я думав, що після перемир’я щось таки зміниться, але матчі у вересні показали, що все так і лишилось на попередніх позиціях. Основі не цікаво іти на цей сектор і влаштовувати там рамси, бити комусь морди і наводити порядок. Не цікаво іти і змушувати знімати кротів і маріків їх банер, не цікаво виганяти з першого ряду 16-річних дівчат з розмальованими лицями, не цікаво кожен матч ходити в Федерацію і випрошувати квитки, а потім вислуховувати через те що хтось зі Львова знову почав кидати піро на бігові. Малим не цікаво іти на сектор, бо там нема основи. Виходить замкнене коло. Небайдужі люди їздять на виїзди, чи може в Білорусі і Люксембурзі не з Києва споукмен був?
24 Nov 2014 19:58 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
LINKER18

fcms

Відповісти цитуючи
Цитата:
Малим не цікаво іти на сектор, бо там нема основи. Виходить замкнене коло. Небайдужі люди їздять на виїзди, чи може в Білорусі і Люксембурзі не з Києва споукмен був?

Якось взагалі не аргумент, якщо чесно... Виходить, що й на Динамо "малі" ходять, бо там є основа, а не вболівати за команду, чи як ?
А на рахунок споукмена, то в Білорусі це діло було добровільне - людина запропонувала свою кандидатуру, ніхто проти не був і панєслась. Хоча впродовж матчу допомагали споукмену ще декілька людей. Думаю, в Люксембургу так само було, принаймні по фото і відео так видно.
Я не хочу нікого грузити і напрягати, але всюди, включаючи виїзда, підтримка збірної виглядає поінтересніше, ніж в Києві навіть на найпринциповішому матчі і все це в першу чергу залежить саме від хохлів
25 Nov 2014 13:41 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
LINKER18 написав:
Якось взагалі не аргумент, якщо чесно... Виходить, що й на Динамо "малі" ходять, бо там є основа, а не вболівати за команду, чи як ?

Ну виходить так. Та і якось байдуже аргумент чи ні. І абсолютно байдуже хто що думає з цього приводу. Можете обурюватись, нерозуміти, звинувачувати у непатріотизмі, але ситуацію це не змінить. Хохлів на збірній найближчим часом не буде. Крапка.

Але ж ми ніби обговорювали клубні банери?
25 Nov 2014 17:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
KpuBexa

fclkup

Відповісти цитуючи
Dexter написав:
LINKER18 написав:

Але ж ми ніби обговорювали клубні банери?

невже конструктив з’явився)))
25 Nov 2014 17:35 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4
Сторінка 4 з 4

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі