Ласкаво просимо!
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Пропозиції і побажання Попередня тема
Наступна тема
Ласкаво просимо!
Автор Повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Ось я і напостив перше повідомлення на цьому форумі. Думаю вже з назви сайту зрозуміло, який контент тут буде. Згодом зміню і кнопки і смайли і оформлення і ще багато чого, а поки руки не доходять...

А ви не звертайте увагу на цей бардак, реєструйтесь, і чекайте запуску сайту...
21 Oct 2000 02:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Тимчасово вимкнено можливість автоматичної реєстрації на форумі. До приведення форуму в нормальний вигляд реєстрація буде обмеженою...
24 Sep 2007 09:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Одессит

fcco

Відповісти цитуючи
Вы планируете составлять в одной теме отчёты по всему украинскому суппорту или разбивать темы по группировкам?!?
29 Sep 2007 16:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Ultras Odessa написав:
Вы планируете составлять в одной теме отчёты по всему украинскому суппорту или разбивать темы по группировкам?!?

Ми плануємо щоб кожна команда сама постила свій звіт про матч на сайт, вже кілька команд на це погодились, тобто по 2 звіти на матч, а на форумі звітів не буде, лише обговорення...
29 Sep 2007 21:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Жека (F.C.S.D)

fcsd

Відповісти цитуючи
прошу додати миттєву відповідь на форум

01 Oct 2007 21:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
JOSE

fcdk

Відповісти цитуючи
а что пиаром сайта? сделай какойто баннерок, кнопку...

http://www.reactor.org.ua
01 Oct 2007 22:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Жека (F.C.S.D) написав:
прошу додати миттєву відповідь на форум

спробую, але поки не обіцяю, цього немає в стандартній комплектації форуму
xJOSEx написав:

все буду, я просто не встигаю, по ідеї з запуском сайту ще слід було зачекати тижні 2, а так поки для піару кожен бажаючий може вставить собі юзербар на інших форумах

Код:
[url=http://ultras.org.ua][img]http://ultras.org.ua/banners/userbar01.gif[/img][/url]

01 Oct 2007 23:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
xJOSEx написав:

В догонку до поперднього поста: за вчорашній день на сайті побувало рівно 200 відвідувачів і один адмін Smile Єдиним піаром стало розміщення лінку на гостьовій Дніпра і новина на ЗБУ http://www.zaboysultra.com/news/show.php?id=181 а також розсилка лінку по асі друзям. Якби відвідуваність була більшою ми б просто не справились з такою кількістю народу. А піар ще буде...
02 Oct 2007 08:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
toxa

fcdd

Відповісти цитуючи
У меня небольшой бок... Каждый раз когда заходиш на форум приходится авторизироваться. Ставиш галочку, чтоб система тебя запомнила на этом компьютере, а оно нефига не запоминает...
03 Oct 2007 20:58 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
toxa написав:
У меня небольшой бок... Каждый раз когда заходиш на форум приходится авторизироваться. Ставиш галочку, чтоб система тебя запомнила на этом компьютере, а оно нефига не запоминает...

це не тільки у тебе, а і у всіх, знаю, це не зручно, але чомусь сервак не сприймає налаштування кукіз, я вже не одну годину намагався це виправити. поки не виходить... можу просто галочку прибрать, але кому від того легше...
03 Oct 2007 21:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Login
Гість

Відповісти цитуючи
Введите премодерацию или хотя бы какой-то набор вопросов для отсеивания ненужных людей.
04 Oct 2007 23:11
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Login написав:
Введите премодерацию или хотя бы какой-то набор вопросов для отсеивания ненужных людей.

як ти собі це уявляєш? приблизно як на цьому форумі? http://boberz.kiev.ua/forum/test1.php
не думаю, що це зупинить когось перед реєстрацією, точніше іноземні спамери, які на українській не говорять одразу знають всю структуру форуму і їм не треба обходити захист, вони лізуть зразу в корінь форуму. А маленькі 13-річні інет-хулігани не відповівши на козирне запитання залізуть на форум через годину/день/тиждень після невдалої спроби і спробують пролізти заново, коли вже методом виключення вони знайдуть відповідь на запитання то усерівно на форумі зареєструються. Не буду ж я банить ip тільки за те, що людина не знає як це їздить на собаках...

Думаю такий захист не є ефективним, краще просто карати за якусь провину - а точніше за тупі пости...
04 Oct 2007 23:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Login
Гість

Відповісти цитуючи
Периодически менять вопросы.
Наказывание за тупые посты привело практичемки к гибели вайт-блу....
Я думаю что если каждый по пару вопросов придумает, то будет достаточно вопросов.
Банить за несколько попыток подряд зарегится....
Так как по ссылке, сойдет. ТОлько больше вопросов и посложнее. Если надо будет, я могу с вопросами помочь.
04 Oct 2007 23:46
lad
Гість

Відповісти цитуючи
Всё супер, респект за сайт!

Можно сделать чтобы на главной странице отоброжалось количество коментариев к каждой новости?
09 Oct 2007 17:07
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
lad написав:
Можно сделать чтобы на главной странице отоброжалось количество коментариев к каждой новости?

Можна, вже зробив Wink
10 Oct 2007 11:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Пропозиції і побажання Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  далі
Сторінка 1 з 11

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі