Рози в профілі
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Пропозиції і побажання Попередня тема
Наступна тема
Рози в профілі
Автор Повідомлення
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Каземат написав:
(красный-белый-черный-красный-черный-белый-красный) или если так не выйдет из-за кол-ва квадратиков смотрю я то (красный-белый-черный-красный-белый-черный-красный-белый)FCBI
Прошу сделать такую розу для профиля ильичевских любителей футбола! Wink
Спасибо за ранее.

Я думаю, що варіант луцкої Волині вам підійде. Але, оскільки Декстер в Антананаріву, то прийдеться почекати.

30 Jul 2009 06:55 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Komar

fczk

Відповісти цитуючи
Можна змінити розу Зірки, а точніше прибрати червоний колір?
24 Aug 2009 12:56 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Rama
модератор

fcpif

Відповісти цитуючи
Komar, ну я вас взагалі не розумію. Червоно-жовтий - на гербі клубу, на старих фотографіях фани Зірки також із червоно-жовтими прапорами. Для чого ламати традиції?

24 Aug 2009 13:04 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Каземат

Відповісти цитуючи
про меня кажись и забыли .эх...а так хочется розу в профиль Cry

24 Aug 2009 13:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Komar

fczk

Відповісти цитуючи
Наш сектор - жовто-зелений. На цьому форумі немає фан-клубю, у яких червоно-жовті кольори. Тому думаю, що червоний колір зайвий.
24 Aug 2009 14:53 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Komar написав:
Наш сектор - жовто-зелений. На цьому форумі немає фан-клубю, у яких червоно-жовті кольори. Тому думаю, що червоний колір зайвий.

Я не в курсі чи зареєстровані представники фан-клубу на форумі, але сайт вони читають 200%. Буквально тиждень тому вони мені передали прохання замінити емблему клубу на нову в галереї і просили змінити розу на жовто-червону... Емблему було змінено, а роза хай поки така і буде. Не сваріться...
24 Aug 2009 15:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
SR-09

Відповісти цитуючи
можно добавить розу Локо?
просто красно белая mfc L. K.
13 Sep 2009 16:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Komar написав:

Ти так і не відповів на питання Рами: на кой ви ламаєте традиції і міняєте кольори?
Зірка завжди буда червоно-жовтою!
13 Sep 2009 20:04 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
SR-09 написав:
можно добавить розу Локо?
просто красно белая mfc L. K.

я думаю якщо будем робити рози на інші види спорту, то вже багато і зразу... трохи пізніше
13 Sep 2009 20:37 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Gnat

fcmz

Відповісти цитуючи
Galician написав:

Ти так і не відповів на питання Рами: на кой ви ламаєте традиції і міняєте кольори?
Зірка завжди буда червоно-жовтою!

Когда кировоградцы первый раз приехали к нам, (кажись в 96 или 97), то сектор был достаточно колоритным. У них были "фирмачи" красно-желтого и сине-красно-желтого цветов, розы тоже вроде были сине-красно-желтые, и несколько наиболее адекватных людей были в желто-зеленых розах. они вроде даже обьясняли почему они юзают желто-зеленые, но я уже не помню шо там к чему. Вроде бы они и дальше использовали желто-зеленые до конца девяностых...А вобще по идее все подробности должен знать местный юзер Тарик, если это тот самый Тарик..

14 Sep 2009 01:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
finigan

Відповісти цитуючи
Dexter. Когда будете делать розы на другие виды спорта, добавьте пожалуйста Сокол Киев.
25 Sep 2009 10:40 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
tsvyatt

fcbc

Відповісти цитуючи
декс спс за надпис клубу на розі укр, як на мене то ідея файна Fan

08 Jan 2010 17:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
roter_schnee
модератор

fcdd

Відповісти цитуючи
Днепр что ли поменяйте %)

F5 тобі в помошчъ!
08 Jan 2010 17:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
BLACK ANGEL

fcim

Відповісти цитуючи
так набагатто краще!!!!дякую Dex Smile

10 Jan 2010 22:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
ZeALoT

Відповісти цитуючи
А можно для суппортеров симферопольской "Таврии", которые остались на красно-зелёных цветах, сделать, соответственно, красно-зелёную олдскуловскую розу?

13 Mar 2010 11:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Пропозиції і побажання Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 3 з 4

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі