Перфоманс на Збірній
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Перфоманс на Збірній
Автор Повідомлення
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи
Вообщем тема поднималась уже сотню раз, но все как-то затихало само собой. В связи с тем, что у Сборной нету фан клуба как такового, то необходимо расчитывать на собственные средства.
У кого какие мысли по поводу того, как сделать матчи сборной более красочными?
Как производить сбор денег на перфоманс?

На самом деле Сборная играет не так уж и часто, гороздо реже чем клубы, так что я думаю есть резон чтобы каждый движ собирал какую-то сумму денег, которая потом перечеслялась на счет и тот город который принимает игру Сборной (как правило Киев) тратил эти деньги на оформление трибуны. Если у клуба нету как такового движа, то изготовление той же расстяжки пойдет только на благо как Сборной так и парням изготовившим эту расстяжку.

К примеру чтобы сделать модульное шоу не обязательно много денег, модули не стоят кучу денег и если все скинутся, то в легкую можно на Республиканском даже мутить эту акцию. Например крассиво будет если весь стадион как на Италии поднимает фаги, а мы черно-красные модули. Или к примеру изготовить огромный баннер (огромный я подрузамеваю как у Динамо Загреб, он на всех фотках есть, найдете кто не видел) и свешивать его со второго яруса.
Например я так вижу этот баннер. Силуэты самых значимых строений в Украине из самых крупных городов, в черно-красном (желто-синем) стиле... в перемешку с контурами фанатов, которые жгут фаера и держут транспаранты...и надпись таким злым стилем из серии Велком ту Укрэйн! Ну что-то в таком духе... только оргомный баннер...метров 30 в длинну и 6 в ширину...

Вообщем кто что думает? Или я размечтался?
02 Oct 2007 16:22 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Жека (F.C.S.D)

fcsd

Відповісти цитуючи
Вполне реально, я в принципе за.

02 Oct 2007 16:40 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Воля

fcdd

Відповісти цитуючи
хз, в теорії ця схема взаімодії може бути реалізованна... Але як це буде насправді, це питання. Безперечно спроби здійснити щось подібне повинні бути (не помиляється лише тої хто нічого не робить).
17 Oct 2007 08:58 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
SaTrOs

fcmkh

Відповісти цитуючи
Ну можно попробывать на отборе к ЧМ10 Smile
04 Dec 2007 22:37 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи
Ну в связи с тем, что в Киеве игр на 2010 не будет скорей всего ... а игры я думаю пройдут в Днепре, Харькове, Львове и Одессе...тот тут каждый движ должен проявить себя.... тока вопрос по Одессе...
05 Dec 2007 21:32 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
DevoteD

fcsd

Відповісти цитуючи
Є ідея теж з модулями але думаю надтоскладна: зробити з модулєй теріторію України можна навіть з назвами велеких міст та розтянути полотно з надписом щось на зразок - Країна потребує перемоги чи щось у цьому напрямі...
23 Apr 2008 18:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
DevoteD

fcsd

Відповісти цитуючи
можна взяти ту ж саму ідею та намалювати баннер звичайно великий... Scarve
23 Apr 2008 18:32 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Киря

fcdd

Відповісти цитуючи
Пару дней назад состоялся маленький сбор представителей нескольких группировок.
Было принято решение на время матчей сборной отбросить все противоречия и негаразды и заниматься перфом сообща.
На данном этапе(а это подготовка к первым матчам отбора на ЧМ-10) есть своеобразный костяк из 4 групп-UZ44,ZBU,U'27 и BSU.
Тоесть парни будут заниматься организацией перфа и сапорта на зборной.
Приглашаются к сотрудничеству любые другие группировки, которые помимо пиздежа в нете еще могут и помочь материально и физически.

24 Jun 2008 23:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
metis

fckk

Відповісти цитуючи
Киря написав:
Было принято решение на время матчей сборной отбросить все противоречия и негаразды и заниматься перфом сообща.
На данном этапе(а это подготовка к первым матчам отбора на ЧМ-10) есть своеобразный костяк из 4 групп-UZ44,ZBU,U'27 и BSU.
Приглашаются к сотрудничеству любые другие группировки, которые помимо пиздежа в нете еще могут и помочь материально и физически.

а кто такие BSU????? первый раз слышу!!!!

24 Jun 2008 23:23 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
fray

fcpk

Відповісти цитуючи
metis написав:
Киря написав:

а кто такие BSU????? первый раз слышу!!!!

BANDERSTADT ULTRAS - Карпати Львів.
24 Jun 2008 23:48 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Я навіть знаю, де ця зустріч відбулася... Fan

Щодо нашого двіжу, то думаю, що Львову фізично допомагати ми зможемо. Недалеко і їздити можна хоть кожен день на малювання.

І ще. Бачив десь відповідну тему, но напишу тут. Треба на збірну заряди, які б знали всі і разом заряжали. Треба нові заряди, а не тільки ті, які зараз заряжає більшість України (ну там про трупа синенького, москалів на ножі і т.п.). І 100% на матчі збірної треба ходити в розах збірної, а не клубних.

25 Jun 2008 07:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
На даний момент вже є проект ідеї, яку будем втілювати в життя.
Якщо звичайно вона всім сподобається...
Всі хто хоче прийняти дольову участь - можуть зробити це хоча б банально в фінансовому плані.
Ну і звичайно ті хто збирається їхати на матчі з поляками і білорусами - робіть банери типу таких як є у Сімферів, Миколаівців, Киян, Дніпрян, Донетчан...
Можна просто на фоні синьо-жовтого банеру написати назву свого міста ( як Донетчани зробили).
Синьо-жовтий або червоно-чорний банер із гербом клубу, міста, України, чи зображенням Бандери ( як в U'27).
Робіть прапори середнього і великого розміру з назвами міст, щоб вішати їх на решітку стадіону.
Ну і побільше прапорів на древках ( особливо червоно-чорних ) ... у Львові з ії пронорсом на стад і використанням проблем не буде... ВІДІРВЕМОСЬ! )
Прохання тільки не малювати полотен типу 8х8 чи 15х15 метрів.
Бо то не є масштаб збірної, і на стадіоні Україна такі тряпочки дивляться не ахті.
Краще ті гроші здати до загальної каси.
------------------------------------------------
На рахунок піро - тут кожен виходить зі своїх можливостей.
Знову ж таки на аншлагові матчі у Львові піротехніку пронести не складно.
Всім успіхів.
Слава Україні!
25 Jun 2008 08:18 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Yaroslav написав:
Я навіть знаю, де ця зустріч відбулася... Fan

Щодо нашого двіжу, то думаю, що Львову фізично допомагати ми зможемо. Недалеко і їздити можна хоть кожен день на малювання.

І ще. Бачив десь відповідну тему, но напишу тут. Треба на збірну заряди, які б знали всі і разом заряжали. Треба нові заряди, а не тільки ті, які зараз заряжає більшість України (ну там про трупа синенького, москалів на ножі і т.п.). І 100% на матчі збірної треба ходити в розах збірної, а не клубних.

На рахунок зарядів і пісень ... то певний перелік з текстами є в одного дніпрянина, який взимку трохи працював над цим... збирав щось таке, що знає багато людей, і легко співається...
Ми ( Львівяни ) постараємось до матчу приготувати роздруківки текстів пісень, і роздати то на секторі.
Думаю якщо буде сенс - можна буде зробити окремий розділ на цьому сайті ( чи хоча б у форумі ).
----------------
25 Jun 2008 08:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
1927

Відповісти цитуючи
DevoteD написав:
можна взяти ту ж саму ідею та намалювати баннер звичайно великий... Scarve

Можна зробити такий як ми робили на матчі з Арсеналом, тільки більший.

25 Jun 2008 11:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
А для чого?!
На матчі у Львові вже є що робити... придумали!
А це полотно скажімо можна буде використати ще раз в Києві чи Дніпрі на матчі Збірної, але щоб фаєр був на місці кожного обласного центру, і таких міст як Кривий Ріг, Маріуполь і Перемишляни )))
І текстовий банер під ним з якимось об'єднуючим гаслом...
25 Jun 2008 13:17 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі