Серія статей "Фанатські війни"
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Статті Попередня тема
Наступна тема
Серія статей "Фанатські війни"
Автор Повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
В міжсезоння, коли новин не так вже й багато, на сайті планується розміщення циклу статей з серії "Фанатські війни". Статті будуть виходити раз на 2 дні і щоб вони відрізнялись від першоджерела перекладачі будуть намагатись підібрати фото з матчів саме між командами, про які йде мова...

Першою в циклі буде Генуя. Сампдорія проти Дженоа...

30 May 2008 19:43 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Stan

fcdk

Відповісти цитуючи
http://www.ultrastito.it/index.php- Tito Cuccharoni, Sampdoria, є багато фоток, із дербі також. Photo
31 May 2008 10:39 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
_KoRshUn_

fcdk

Відповісти цитуючи
Так и знал что после Сампы и Дженоа будет статья о Стамбуле... Ну что ж неплохо. Ждем статью о римском дерби, лично я этого очень хотел бы.
03 Jun 2008 13:33 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Kot

fcdk

Відповісти цитуючи
А я чекаю статтю про Міланське дербі...
03 Jun 2008 13:48 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
metis

fckk

Відповісти цитуючи
смотрел по тв последнее туринское дэрби, звук конечно с обоих строн на таком уровне, что порой аж дух захватывало. что тут можно сказать, история ёпт, люди десятилетиями бороться друг с другом. в этом плане в нашем фанатизме большой недостаток что нету чисто городского дэрби Sad

04 Jun 2008 22:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи
metis написав:
смотрел по тв последнее туринское дэрби, звук конечно с обоих строн на таком уровне, что порой аж дух захватывало. что тут можно сказать, история ёпт, люди десятилетиями бороться друг с другом. в этом плане в нашем фанатизме большой недостаток что нету чисто городского дэрби Sad

Согласен.
Только для того чтобы появилось настоящее дерби в Украине нужно сильно работать в этом направлении. Очень много надо вкладывать в это. Если отойти от оф позиции, а разобрать именно ультру, то я считаю что в этом направлении приуспела только столица, речь ясно дело идет о Динамо и Арсенале. Но и то все это детский лепет по сравнению с тем что творится в той же Польше. Ненависть - вот главный залог настоящего дерби. Только НЕНАВИСТЬ может заставить людей забивать стадионы и "петь как боги". Побывал недавно в Москве и еще раз убедился в том, что там действительно есть Дерби, причем не одно! Везде всякие надписи, трафареты, стикеры, оскарбляющие ненавистные клубы, настоящий футбольный город, которому не стыдно носить статус ГОРОД-ДЕРБИ. А что в том же Киеве? Да ничего толком! НИЧЕГО!!! И что говорить о городах как Львов (скорей всего со след. сезона там будет Дерби), что говорить о Харькове, Донецке? Деньги надо тратить на изготовление стикеров, граффити, трафаретов, фан-зинов, листовок и т.д. а не на бомонды! Бытует мнение, что анти-реклама - лучше чем реклама. Расскрою этот тезис. Если захуячить весь Львов стикерами что фк Львов - мрази! (например) то кто-то "усомнится" в этом и пойдет болеть именно за ФК ЛЬВОВ, и через годы появится дерби в этом городе! Нужна обоюдная атака друг на друга! Ведь ненависть - это не просто злость к противнику, это еще и сильная любовь к своему клубу. Это психология. Чем сильнее ты ненавидишь своего соседа, тем больше ты любишь себя. Но увы, пока что мы не то что бы стоим на месте, мы просто ничего не делаем ГЛОБАЛЬНОГО в этом направлении! А времени не так уж и много, ведь при грамотном подходе за пару тройку лет можно и Металлист-фк Харьков превратить в Дерби с большой буквы. Но увы впереди у нас Евро 2012 и чем больше мы ебем вола, тем меньше шансов у нас увидеть Дерби.
04 Jun 2008 23:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Ла-ла-ла.
Бытует мнение, что анти-реклама - лучше чем реклама. Расскрою этот тезис. Если захуячить весь Львов стикерами что фк Львов - мрази! (например) то кто-то "усомнится" в этом и пойдет болеть именно за ФК ЛЬВОВ, и через годы появится дерби в этом городе! Нужна обоюдная атака друг на друга!
Я про саму суть!
Ну добре, це може бути в Харкові, Донецьку ...
Але у ЛЬВОВІ!?!?!?!?!?
Розумієш, для когось підримка СВОГО РІДНОГО клубу - це щось більше ніж модна тенденція, привичка, чи прагнення робити так, тому що так роблять по всій Європі.
Я от думаю: живе людина у Львові, любить футбол, ходить на стадіон, вболіває за Карпати... ну якись олігарх , який має гроші, і конкурує зі, скажімо,президентом ФК "Карпати" по бізнесу зібрав свій клуб, який вийшов у Премєр Лігу. І ЩО!?!?!?!?
Шо з того???!!!!
Ты люди які вболівали за Карпати, будуть робити це і надалі. А ті, яким було начхати на футбол - їм далі буде все по барабану!
Чи ти думаєш що от збереться групка людей, і вирішить поміняти кольори, щоб Ла-ла-ла було цікавіше? чи зроблять так, тому що так колись історично склалося в Польщі?

Ну не уявляю я собі цього!!!! Бо якщо Бог дав мені щастя жити на Галичині і можливість ходити на футбол, то я до віку буду Йому вдячний, за те що на цьому світі існує такий Куб як Карпати Львів! Бо я можу переглядати документальні фільми про історію клубу, про здобутки ( хай і рідкісні) в союзному чемпіонаті...
Бо я можу сказати що мій дід і батько вболівали за цей клуб, і діти мої будуть колись повзати в зелено-білих слюнявчиках. Бо мій тато може колись сказати, що як поріжеться - то зелено-біла кров буде текти, бо "Карпати" - то святе!
Для мене ще дійсно щось таке, що важко описати, бо я ще малим не вмів правильно вимовляти своє ім'я, але знав що "Карпати - Чемпіон" (с)

Ну є якась аура в цій команді, чи ось таке , що прийшло до нас через історію клубу. Ну всі ж знають, де в Україні найвідчайдушніші вболівальники ( яких ми з вами кузьмічами називаєм).
До чого я це все веду? Та до того що я не бачу, яким чином у Львові може виникнути дербі. Воно тут НЕПОТРІБНЕ! Так само як і в Нюкаслі наприклад (це перший яскравий приклад, який спав на думку. Де в місті одна команда, яку всі люблять і якою живуть)
Ну ще наприклад не можу собі уявити дербі в Одесі чи Дніпропетровську.
(Коли кілька років тому відполчивав в Одесі - в день матчу бачив , як з вікна будинку вивішували великий чорно-синій стяг. потім побачив таке ж в іншому районі міста. Вразило!)
Єдине , що спадає на думку - дербі могло бути в Запоріжжі.
Торпедо - Металург. Там було те, чого не вистачає зараз в Харкові , Києві чи Донецьку. Дві команди представляли два заводи-гіганти, на яких працювали тисячі людей... От там міг бути історичний розвиток, але... шкода ((
--------------------------
А так - єдине місто де можна чогось чекати - це наш стольний град.
Тим паче при такій тенденції, коли багато хто з фан-руху ВКДК - перебігає до Коней чи шавок...
за розвиток можна не переживати, думаю Ти, 3-Ла , маєш бути задоволеним таким таким станом справ... Ти ж цього хочеш?
--------------------------------------
Ну то я вже трохи підточую, але все ж...

Змінено: Galician (05 Jun 2008 12:46)
05 Jun 2008 12:21 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Я ще от думаю.
В поляків ( я вже не говорю по італійців, англійців і т д, і т п...) місцеві протистояння існують і розвиваються ДЕСЯТКМ РОКІВ! Якщо є наприклад Краковія - то є і Вісла ... і обидві вони засновані сотню років тому. Так само Торо- Юве, Лівер- Евертон, (продовжувати можна до безкінечності).
Ці клуби приблизно рівноцінні якщо не за статусом чи чилою , то принамні за історією.
А тепер порівняємо Шахтар (1936) і Метадон (1996) .. Ну кому воно треба, оте "Метадон" про що ви говорите? Чи один з найстарших клубів в Україні Металіст і клонований ФеКаХа.Я думаю що за клуби , яким по 3-5-7 років можуть вболівати люди недалекі в цій справі, нерозсудливі... одним словом - тільки повні ПРИДУРКИ! ну от чомусь я так думаю.
Тому що вони ніколи не зможуть переглянути старі чорнобілі фотографії з історичним складом своєї команди, поспорити про якісь факти 40-річної давнини, їдучи в вагоні на виїзд, чи вкотре переказати якусь легенду, сидячи з друзями в пабі за кухлем пива.
Мені чесно шкода тих людей, які зараз за палку ковбаси їздять за ФК Харуів, чи начепивши біло-синю маніжку кричать Ме-та-лур-ги. Шкода мені їх...
05 Jun 2008 12:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи
Славутич, перечитай мой пост еще раз пожалуйста. На этом какбы все.
Чи ти думаєш що от збереться групка людей, і вирішить поміняти кольори, щоб Ла-ла-ла було цікавіше? чи зроблять так, тому що так колись історично склалося в Польщі?
ГДЕ Я ОБ ЭТОМ ПИСАЛ???? НУ ГДЕ???
05 Jun 2008 13:17 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
la-la-la написав:
Славутич, перечитай мой пост еще раз пожалуйста. На этом какбы все.
ГДЕ Я ОБ ЭТОМ ПИСАЛ???? НУ ГДЕ???

Лан... десь трохи на емоціях перегнув палку...
Просто Ти для прикладу навів Львів - то я аж прокинувся ( бо на роботі вже чуть не засинав )))
----------------------------
Ну якщо ще раз перечитати твій пост, все ж побачимо думку про те, що треба наполегливо працювати , щоб утворювались протстояння в одному місті.
Так от я думаю... а чи треба?
Ну то як кажуть, скільки людей, стільки думок.
Тобі б того хотілося, а мені наприклад ні.
І хай навіть над цим працювати, нагнітати ворожнечу, і посилювати протистояння... ну це все буде штучно, розумієш? А я чомусь так не люблю все несправжнє...
05 Jun 2008 15:23 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
ZIK

fckl

Відповісти цитуючи
У Львові вже були спроби активно підтримувати фк Львів, але вони зразу були присічені...Нам не потрібне дербі....у нас є одне рідне місто - один рідний клуб, і тому наголошую....якщо хтось всетаки надумав підтримувати фк Львів, я обіцяю....його рідні та близькі за*буться носити йому апельсини в лікарню. Scarve

05 Jun 2008 16:36 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи
Ага, арсенальчиков тоже когда-то было мало.
05 Jun 2008 18:53 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Ну, зараз в Арсів є багато людей певного спрямування (афа). Тому їх і назбиралося стільки.
05 Jun 2008 20:11 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Це фото з останнього матчу між Левскі і ЦСКА вже було на сайті, но банер ВЛАСНИК - ІДІОТ, А ТРЕНЕР - ШИЗОФРЕНІК просто супер. В Україні більшість команд могли б такий вивішати. Lol
07 Jun 2008 06:33 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Hackett

fcmkh

Відповісти цитуючи
Yaroslav написав:
Це фото з останнього матчу між Левскі і ЦСКА вже було на сайті, но банер ВЛАСНИК - ІДІОТ, А ТРЕНЕР - ШИЗОФРЕНІК просто супер. В Україні більшість команд могли б такий вивішати. Lol

Да и если б кто-нибудь в Украине такое сделает потом все будут говорит:Вот мозгов не хватает,убогий перф и тд.Но этот баннер меня сильно рассмешил. Very Happy
08 Jun 2008 10:52 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Статті Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 1 з 6

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі