Ультрасліга - загальна інформація
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Робота сайту Попередня тема
Наступна тема
Ультрасліга - загальна інформація
Автор Повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
В принципі ультрасліга це те, заради чого розпочинав роботу цей сайт... Але тоді хвиля новин і інформації накрила адміністраторів і займатись ультраслігою вже не лишилось сил, та й починати потрібно було з початку сезону. Тепер от є ідея з нового чемпіонату все почати, але потрібен один адміністратор, який буде за всім слідкувати, я сам просто не справлюсь... Якщо є бажаючі - в приват або в ICQ.

Змінено: Dexter (03 Aug 2008 10:57)
18 Jun 2008 15:20 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Це звісно добре, що створена ультрас-ліга, але при чому там ФК Львів чи Метадон. Хто за них виїзди пробиватиме? (чи може рахуватиметься кількість народу в оркестрі). А іншим що робити? Севастополь, Франківськ, Черкаси, Миколаїв, Луцьк, Ужгород, Олександрія, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Вінниця... Створіть хоча б ще нижчу лігу для цих двіжів.

29 Jun 2008 09:22 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
fray

fcpk

Відповісти цитуючи
Хз... не дуже розумію сенсу. Краще б бали за акції виставляли і сумували їх ІМХО.
29 Jun 2008 16:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Фрай, так в тому то й суть, що бали за акції - річ СУБЄКРИВНА! і в кожного різні смаки .
А тут - все просто і чесно . Кількість прокатаних кілометрів, кількість виїздюків, кількість матчів. ВСЕ!
Це те, з чого все починалось, і що буде завжди!
Найголовніше, чим можна охарактеризувати дівіж - це виїзна активність.
Ультрас-Лігу рахують в усьому світі... і в нас пора.
--------------------------------------------------------------
Декс, а дійсно, може ще складеш таблицю на 2 лігу - і дай комусь рахувати - їм же також цікаво...
Хлопці, хто там з 2 дивізіону - хтось може підписатись на це?
30 Jun 2008 20:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Я міг би рахувати, але бажано, щоб потім не було розмов, коли ми виграємо, що щось нечесно, Тернопіль собі підтусував бали і т.п.

30 Jun 2008 20:36 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Це звісно добре, що створена ультрас-ліга, але при чому там ФК Львів чи Метадон.
-
Так в когось же ж мусять бути нулі в графах...
щоб всі інші виділялись на фоні таких клубів )
------------------------------------------------------
З другої сторони - дійсно , що робити з оркестрами, харківськими студентами і працівниками страхової компанії "Княжа" , яких будуть возити за ФК Львів.
Можна і їх рахувати для приколу, і щоб ноликів менше було... мені наприклад не шкода
Тоді цікаво буде, що робити з туристами, яких фозять за Шахтар на матчі в Київ по 20 тисяч?
Ну і Не тільки в Кротів то є... правда не в таких масштабах.
З тим ще треба буде розібратись.
Тому що дійсно один матч Шахтаря проти Динамо на Олімпійському може конкретно спотворити реальну картину.
-
Мій прогноз на ультрас лігу - за перше місце по ідеї будуть боротися Дніпро і Динамо.
Ще мені особисто буде цікаво подивитися який буде результат в Карпат, де мала кількість виїздюків буде множитись в середньому на 1000 км.
Взагалі - дуже цікава штука - буду слідкувати
30 Jun 2008 20:47 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Я міг би рахувати, але бажано, щоб потім не було розмов, коли ми виграємо, що щось нечесно, Тернопіль собі підтусував бали і т.п.
--------------------------------
За цим будуть слідкувати і інші люди, і кожен буде мати змогу перевірити інфу, так що підтасовки по ідеї будуть дуже важкі у виконанні ( та і не потрібні ІМХО... )
--------------------------------
Якщо будуть спроби обману - то рано чи пізно вони стануть загально-відомими, бо брехня - як і ( вибачте на слові) г**но має властивість вспливати на поверхню. І тоді вже голову в пісок прийдеться ховати.
30 Jun 2008 21:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
fray

fcpk

Відповісти цитуючи
Славутич написав:
Фрай, так в тому то й суть, що бали за акції - річ СУБЄКРИВНА! і в кожного різні смаки .

Ну я думаю, все це якось можно продумати і реалізувати. Наприклад відібрати чоловік 10 адекватних людей з різних регіонів, а ще краще з інших країн, які б виставляли бали за акції кожен тур, і формувалась турнирна таблиця. ІМХО це теж буде цікаво, і допоможе уникнути безпідставних спорів щодо того який двіж візуально кращий.
Ультрас ліга у тому форматі якому вона запропанована зараз, теж має багато підводних каменів, які ти вже сам навів. Думаю ідеально було б зробити, і таку і таку табличку, головне щоб у адміністрації було бажання цим займатись.
30 Jun 2008 21:30 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Щодо варіанту рахування саме ультрас, а не всіх кого привезли. Мій варіант - фотографії сектору на виїздному матчі. На фото буде добре видно, хто сидить, бо приїхав на екскурсію, а хто стоїть і заряжає. Тих і рахувати. При чому - фотки як приймаючої сторони, так і власні, щоб не було варіантів з завідомо заниженою чи завишеною кількістю. По фото можна кількість порахувати. Тоді ж будуть завідомо бракуватися варіанти, що приїхало, наприклад, 120 чоловік, а на секторі 30. Значить рахувати 30. Я взагалі вважаю, що рахувати треба тих, хто активно заявив про свою присутність на гостьовому секторі (ну хоча б банер вивішав навіть за кількості в 1 людину), а не просто проїхався туристом, подивився футбол, потім розказує в неті, що був на виїзді, а в тому місті ніхто і не пам'ятає, щоб хтось був з гостей.

Щодо ФК Львів і їм подібних. Я вважаю, що не рахувати тоді взагалі очки, якщо вони не відповідають вимогам ультрас-ліги. Бо інакше це буде ліга вболівальників. Візьмемо для прикладу ФК Львів і Зорю Луганськ. Виїзд один до одного плюс виїзди в центр України, тобто одинакову відстань. Якщо за ФК Львів народ возитимуть, то хлопці з Луганська їм програють в таблиці, бо їздитимуть самі. Але ж це не означатиме, що в ФК Львів краще розвинений ультрас-рух.

30 Jun 2008 22:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
oll

fcss

Відповісти цитуючи
Я могу взяться за Вторую Лигу Группу "Б". Так как и сам являюсь "родоначальником" движа в своём городе.
01 Jul 2008 08:22 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
JIexa

Відповісти цитуючи
Помоему ета ультрас лига не сильна адекватна... Например возьмем 1 движ вывозит много людей но они нефига не чудят на стадио ( не баннеров, не рас ягов, не норм звуковой поддержки, не пиро) а другие меньше но у них ето все есть... Так же у одних все баннера расписаны баллоном а у других заказывались в фирме... Одни находятся в центре Украины, другие на окраинах, естественно им тяжелее пути шествовать, одинм клуб помогает пробивать выезда, а другие за свои деньги Воопшем конечно интересно но строго судить по ультрас лиги нельзя... Smile
01 Jul 2008 09:55 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Ski4

fcdk

Відповісти цитуючи
Впринципі, тема з ультрас-лігою є досить цікавою. Але, наприклад, ті команди які завжди мають кількісно велику підтримку на виїзді і географічно знаходяться приблизно у центрі України мають деяку перевагу над розташованими подалі від центру командами (наприклад Дніпро). Проте той самий Шахтар має 5-6 не дуже далеких виїзди (Луганськ, Маріуполь, двічі Харків і той же Дніпропетровськ), незважаючи на те, що Донецьк це далеко не центр України. З іншого боку Карпатам -- найближчий виїзд аж до Києва. Просто тут втручається географія, та ще й той факт, що у деяких команд через дербі випадає один виїздний матч. Дещо нерівні можливості. Зате є стимул. Smile

Будем вечно болеть за тебя!
01 Jul 2008 13:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Так хлопці... відстані - теж враховуються... там же йде перемноження кількості людей на сотні кілометрів
Тобто однакові бали будуть за виїзд Крпат в 100 чоловік приміром на 1000 км, і одної тисячі чоловік припустим запоріжців , які пробили виїзд дальністю в 100 км...
І там 1000 на 100 множиться, і там так само...
Тобто дальні виїзда окупляються балами за кілометраж.
а ближні - масовістю... все враховано...
а те що в деяких команд на один виїзд менше...
так сума балів за рік не лише додається, а й ділиться на кількість тих виїздів... все по чесному.
-
Це давно розроблена схема - і все працює - донт воррі ь)
01 Jul 2008 14:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
DevoteD

fcsd

Відповісти цитуючи
Вважаю правила об*єктивні на всі 100 але все ж таки думаю фактор ''географії'' зіграє свою роль... а ідея без сумніву дуже гарна як би там не було! Up
01 Jul 2008 15:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Звичайно, що географія буде грати роль.
І бали за кілометраж навряд чи компенсують малу кількість виїзних у деяких клубів (((
Легше катнути на одному з вихідних в сусідню область, чи хай навіть 400 - 500 км , ніж що два тижні вигрібати на поїздку в інший кінець країни на три дні всередньому , при тому відпрошуючись з роботи чи забиваючи на навчання (((
Але що є - то є...
01 Jul 2008 15:28 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Робота сайту Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 1 з 6

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі