Суперкубок України 2008
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
Суперкубок України 2008
Автор Повідомлення
Nile
модератор

fcmkh

Відповісти цитуючи
Ski4 написав:
Хлопці, я згоден, що коли сектор на одному кольорі - це дуже яскраво виглядає. Але питання не в цьому. Кількість кузьми на манішках - не показник перформансу

Ну так никто и не спорит Smile

Ski4 написав:
Питання у адекватності, чи то пак, Адекватності деяких дописувачів.

С этим тоже...
09 Jul 2008 16:52 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
DevoteD

fcsd

Відповісти цитуючи
На матчі "Динамо" - "Шахтар" очікується аншлаг
http://www.unian.net/ukr/news/news-260841.html
10 Jul 2008 10:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
DevoteD

fcsd

Відповісти цитуючи
1 тисяча міліціонерів охоронятиме фінальний матч “Шахтар” - “Динамо”

Більш як 1 тис. міліціонерів охоронятимуть громадський порядок під час футбольного матчу між клубами “Шахтар” (Донецьк) і “Динамо” (Київ), що відбудеться у Полтаві 15 липня.

Про це УНІАН повідомила старший інспектор Відділу зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України в Полтавській області Яна ХОЛОДНА.

“Усього на забезпечення громадського порядку буде задіяно більш як 1 тис. співробітників міліції. Окрім цього, працюватимуть бійці спец підрозділу “Беркут” не тільки з Полтави, а й з інших областей. Головне наше завдання зараз – це профілактика того, щоб не заносили напої у скляній тарі, щоб не продавали алкоголю, щоб не пропускали у нетверезому стані, а особливо треба контролювати, щоб не проносили петард, димових шашок, феєрверків... Загалом же усі сили будуть спрямовані на те, щоб люди нормально відпочили та поболіли за своїх фаворитів”, - заявив начальник міліції області Михайло ЦИМБАЛЮК. ACAB
10 Jul 2008 10:46 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи
Шахтер

...

...

Динамо

...

...

...

16 Jul 2008 08:49 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Zuich

fcsd

Відповісти цитуючи
Ну хахли зарадовали. Дивився по ТВ - зблизька показали один з банеров - нічого не зрозумів що там намальовано. А так щоб показали всі одразу і було зрозуміло що там щось написано - не показували. Але дуже зарадовали залишки ВБ, які знов "прикрашали" хахлячі секториSmile)) Ось вони:

На що ми відповели що це вже давно баян:

Потім була шиза:

Хахли намагалися нам сказати що мол "Сезон полювання відкритий" (теж ще той баян):

Але ми їм, у особі румунського гарфа Дракули (Мірчі) відповіли що:

Хахли намагалися повернути хід поєдинку і історіії банером:

На що ми їм нагадали що таке "динамівський дух" від якого аж тхне і що Бетао - це цілком дуже достойна заміна Владу Ващуку. (Бетао також здійснював подібний Ващуковскому вояжу в Бразилії):

Що до звуку - по ТВ було таке враження, що зібрали близько 5 десятків погано співаючих людей і вимушували їх співати в мікрофони... Як було на стадіо - треба почекати поки всі повиповзають зі своїх норокSmile) та почнуть приймати поздоровлення як в плані футболу так і в плані розгрому опонентів в банерному протистоянні.

Копіпаст єсічоSmile)) Поки не виклали звіти про матч.

Також ще додам, що спочатку у хахлов піднялись банери "КИЇ ", які потім перетворилися на слово "К ЇВ"Smile))) Фото не буду приводити тому що нормальних поки що не знайшов.
16 Jul 2008 10:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи
С байаном очень понравилось. И лозунги у даунбасцев достойные для баннерной войны.
Считаю что матч во всем смыслах за кротами.
16 Jul 2008 10:18 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
1927

Відповісти цитуючи
Цитата:
Як було на стадіо - треба почекати поки всі повиповзають зі своїх норок

По-перше, з норок вилазять тільки кроти, тобто ви! А в плані шизи не знаю, що ти там чув (тобі мабуть сюди http://www.sluh-servis.ru/problemysosluhom.html), але в першому таймі ми вас добре трахнули по звуку. В другому таймі звук в нас був набагато гірший.
16 Jul 2008 10:23 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Банер з баяном... то шось із чимось.
Забоям залік!!
16 Jul 2008 10:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Witcher

fcsd

Відповісти цитуючи
Да хахляцький перф на початок матч вбив Lol Very Happy Lol я думав помру від сміху коли спочатку з'явились літери "КИЇ" а потім "КЇВ", браво продовжили мені життя))))))
А і йще. Скажіть будь ласка хахли чим ваш банер з ахотніком краще по смислу за наш банер з кулаком на фіналі кубку в Харкові??????? Ви гучніше за всіх кричали, що пора переходити на новий рівень, без вбивств лупцювань і такої шняги!!!!!!
16 Jul 2008 10:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Zuich

fcsd

Відповісти цитуючи
1927 написав:
Цитата:
Як було на стадіо - треба почекати поки всі повиповзають зі своїх норок

По-перше, з норок вилазять тільки кроти, тобто ви! А в плані шизи не знаю, що ти там чув (тобі мабуть сюди http://www.sluh-servis.ru/problemysosluhom.html), але в першому таймі ми вас добре трахнули по звуку. В другому таймі звук в нас був набагато гірший.

Спецом для таких як ти придумали окуляриSmile)) Я там указав що це "копі-паст єсічо", а писався текст, зрозуміло, зовсім не для БлюВотного форуму. Ліниво було переробляти... Що до звуку - то знов таки тобі, а не намSmile)) гигииг, треба додати пару диоптрій в окулярахSmile) Я написав, що звук по ТВ. І ніяких претензій до обох опонентів не виставляв.... Тут скоріш претензії до телевізійних звукорежисерів, які не можуть уже хйз скількі часу навчитись правильно робити інтершум. Що до того хто кого трахнув по звуку - то це можуть вирішити тількі Суркіси, Реле чи ще хтось хто сидів посерединіSmile))) Тому що думці тих, хто був на одній із шизящих трибун я не дуже довіряю...Smile І не тому що вона може бути заангажованою, просто неможливо почути обидві трибуни одночасно...Smile)
16 Jul 2008 10:51 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Zuich

fcsd

Відповісти цитуючи
Цитата:
А і йще. Скажіть будь ласка хахли чим ваш банер з ахотніком краще по смислу за наш банер з кулаком на фіналі кубку в Харкові??????? Ви гучніше за всіх кричали, що пора переходити на новий рівень, без вбивств лупцювань і такої шняги!!!!!!

Ну мені здається це казав один з представників біло-галубих... і думаю саме він взагалі то не закотирував цей банер з "ахотніком" чи не так, la-la-la?
16 Jul 2008 10:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Leon

fcdk

Відповісти цитуючи
Zuich написав:
Ну хахли зарадовали. Дивився по ТВ - зблизька показали один з банеров - нічого не зрозумів що там намальовано. А так щоб показали всі одразу і було зрозуміло що там щось написано - не показували. Але дуже зарадовали залишки ВБ, які знов "прикрашали" хахлячі секториSmile))

Ну канешна, вот один из супер трупер кротяцких ультрасов вылез и понеслось, зарадовало его. У тебя мания величия? Или решил, что у кротов лучший в мире перфоманс и зарадовался.
Ну и что, что это остатки там вами "любимой" розы, сама роза, что растягивалась? А на остатках FCDK и 1927, такие символы должны быть на каждом матче и это не баян.
Zuich написав:

На що ми відповели що це вже давно баян:

Ай маладца !!! Крутотень просто !!! Где вы эту розу увидели то?

Zuich написав:

Потім була шиза:

Ну что-то там пишали ZBU, а данецкая кузьма изредка махала флажками.
Zuich написав:

Хахли намагалися нам сказати що мол "Сезон полювання відкритий" (теж ще той баян):

Сюдя по твоей логике, все баннеры кроме ваших "баян" и только вы всегда делаете неповторимые шедевры перфоманса. Особенно когда используете в них нарисованные гениталии.
Zuich написав:

Але ми їм, у особі румунського гарфа Дракули (Мірчі) відповіли що:

Пузо и кепку забыли вашему цыгану только домалевать.
Zuich написав:

Хахли намагалися повернути хід поєдинку і історіії банером:
На що ми їм нагадали що таке "динамівський дух" від якого аж тхне і що Бетао - це цілком дуже достойна заміна Владу Ващуку. (Бетао також здійснював подібний Ващуковскому вояжу в Бразилії):

Ну канешна, куда ж ему до Матузалема и прочих кротяцких беглецов.
Zuich написав:

Що до звуку - по ТВ було таке враження, що зібрали близько 5 десятків погано співаючих людей і вимушували їх співати в мікрофони... Як було на стадіо - треба почекати поки всі повиповзають зі своїх норокSmile) та почнуть приймати поздоровлення як в плані футболу так і в плані розгрому опонентів в банерному протистоянні.

Парень, у тебя на самом деле мания величия что-ли??? Звук был далек до идеала у всех, первый тайм однозначно за Киевом, но ты конечно никогда этого не признаешь. Матч был равный, могла победить как одна так и вторая команда, пенальти это лотарея, повезло в этом году вам, хер с ним с этим суперкубком, а насчет разгрома в баннерном плане, так спустись на землю, единственное что стоит внимания это граф Мирча и "охота на кротов" ему не уступает.
16 Jul 2008 10:56 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи
Блиать, пачиму небыло баннера где крота разрезают на фарш бензо-пилой или лопатой? Sad Lol
Хотелось бы кстати узнать кто авторы идеи и воплотители баннера с охотником.
Дракула тоже ущербный сука в плане качества, но его хотябы спасает текст под ним....

Естественно я писал про качество и выход на новый уровень, но все это говно-треп и как хуярили говно баннеры что ДК что ШД так и продолжают ... ну реально надо смотреть правде в глаза. Охотник хоть и нарисован терпимо, так задумка детская какая-то..а дракула нарисован ублюдски. Все это продолжение прощлого сезона со всеми этими мортал комбатами, разрывами и лопатами... Сразу отвечу нервным, да я далеко и да я не могу влиять и рисовать вместе с вами, но почему люди в других странах могут рисовать в трех мерном измирении с тенями и бликами..а мы (подразумеваю укр. сцену в целом) в 2D хуярим по прежнему. Процесс выхода на новый уровень походу откладывается на еще один сезон... ждем новых баннеров нарисованных шариковыми ручками и высохшими маркерами. Мрачно блять все это....

И еще, прекращайте тут устраивать кабинеты окулистов и лоров. Twisted Evil

Змінено: la-la-la (16 Jul 2008 11:49)
16 Jul 2008 10:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Leon

fcdk

Відповісти цитуючи
la-la-la написав:

Естественно я писал про качество и выход на новый уровень, но все это говно-треп и как хуярили говно баннеры что ДК что ШД так и продолжают ... ну реально надо смотреть правде в глаза. Охотник хоть и нарисован терпимо, так задумка детская какая-то..а дракула нарисован ублюдски. Все это продолжение прощлого сезона со всеми этими мортал комбатами, разрывами и лопатами... Сразу отвечу нервным, да я далеко и да я не могу влиять и рисовать вместе с вами, но почему люди в других странах могут рисовать в трех мерном измирении с тенями и бликами..а мы (подразумераю укр. сцену в целом) в 2D хуярим по прежнему. Процесс выхода на новый уровень походу откладывается на еще один сезон... ждем новых баннеров нарисованных ручками шариковыми и высохшими маркерами. Мрачно блять все это....

Согласен на 100%, как был прошлый век так и остался, причем у всех. Это перфоманс не для главного дерби страны.
16 Jul 2008 11:11 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
_KoRshUn_

fcdk

Відповісти цитуючи

16 Jul 2008 12:12 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 2 з 4

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі