Кубок України 2008-2009
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
Кубок України 2008-2009
Автор Повідомлення
Krava

fcnv

Відповісти цитуючи
1/64

6 серпня

«Верес» Рівне – «Коростень»

«Єдність-2» Плиски – «Гірник-Спорт» Комсомольськ

«Арсенал» Біла Церква – «Шахтар» Свердловськ

«Полтава» – «Арсенал» Харків

«Кремінь» Кременчук - «Буковина» Чернівці

«Поділля-Хмельницький» Хмельницький - «Нафком» Бровари

«Олком» Мелітополь - «Дніпро-75» Дніпропетровськ

«Титан» Донецьк – «Єдність» Плиски

ПФК «Нива» Вінниця – «Титан» Армянськ

«Сталь» Дніпродзержинськ – «Нива» Тернопіль

«Рось» Біла Церква - «Бастіон» Іллічівськ

«Олімпік» Кіровоград – «Явір» Краснопілля

«Олімпік» Донецьк – «Гірник» Кривий Ріг

11 Jul 2008 12:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
oll

fcss

Відповісти цитуючи
Кто-нить пробивал выезда на этом Кубке?
18 Jul 2008 10:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
_KoRshUn_

fcdk

Відповісти цитуючи
я так понял это матч - ПФК «Нива» Вінниця – «Титан» Армянськ

18 Jul 2008 10:51 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Пельмень

fcdk

Відповісти цитуючи
Мне кажеться у парней есть зафтыкон - название города на прапоре надо было зеленым цветом делать.

18 Jul 2008 11:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
каблук

fcco

Відповісти цитуючи
http://i012.radikal.ru/0801/ba/c46143a323eb.jpg
http://i046.radikal.ru/0801/fb/b71cf8911ad8.jpg -фк кремень на выезде в александрию!я на измене Lol
вот гонят хозяйва клубов этих! Very Happy

18 Jul 2008 11:51 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Krava

fcnv

Відповісти цитуючи
Пельмень написав:
Мне кажеться у парней есть зафтыкон - название города на прапоре надо было зеленым цветом делать.

Официальные цвета города,красные.

Каблук,а когда такое было?Кубковый матч Кремень играл дома...

18 Jul 2008 12:27 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
каблук

fcco

Відповісти цитуючи
я нашел эти фотки на оф.сайте ФК КРЕМЕНЬ)

18 Jul 2008 12:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Може це минулого року. Бо цього, Кремінь вдома мав приймати Буковина, але вона відмовилася від участі в Кубку. Та і Олександрія - першолігова команда, а вони на цьому етапі не брали участі.

Я пробив виїзд в Дніпродзержинськ. Спочатку нас мало 5 чел їхати, але потім вийшло так, що поїхав один. Місцевий двіж слабо розвинений. На секторі було десь до 20 чел. Себе вони позиціонують більше як фан-клуб, хоча реальної підтримки від клубу вони не мають (клуб віддав їм декілька прапорів і пару роз, виїзди їм клуб не ставить). На запитання, чи є в них хулс чи ультрас напрямки, було отримано відповіді, що пробувало декілька чоловік продвигати ці теми, але підтримки в інших це не знайшло. Правда, на грі був один класичний банер - англія з буквами SDFC, і близько 5 чоловік, яких з натяжкою можна назвати хулами (класичного кежуалу не було). Всі заряди - класика зарядів в Україні, адаптованих до місцевого клубу. Нічого оригінального я не почув. Зарядів надовго їм не хватає, тому частими були паузи хвилин по 5, якими я користувався і мій одинокий голос було чути на стадіоні. Замутили зі мною перекличку СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА і НИВА ТЕРНОПІЛЬ - СТАЛЬ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК (гостьовий сектор розміщений по сусідству з домашнім фан-сектором).
Щодо питань про дружбу-війну з іншими двіжами України, то сталевари дружать з Олександрією. Ні з ким не воюють, а стараються всіх приймати гостинно. За що їм респект від мене, відчувшого всі радощі такого прийому.

19 Jul 2008 04:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Gatalskiy

fcis

Відповісти цитуючи
Сегодня ПФЛ провела жеребьевку очередного раунда Кубка Украины.

Пары выглядят следующим образом:

Олком - Еднисть

Бастион - Нива В

Днепр Ч - Сталь А

Кремень - Комунальник

Коростень - Княжа

Подолье-Хмельницкий - Гелиос

ЦСКА - Полтава

Закарпатье - Волынь

Прикарпатье - Крымтеплица

Энергетик - ИгроСервис

Еднисть-2 - Днестр

Сталь Д - Александрия

Арсенал БЦ - Десна

Олимпик - Звезда

Севастополь - Феникс-Ильичевец

Оболонь - Нефтяник

Матчи пройдут шестого августа на полях команд, указанных первыми.

22 Jul 2008 12:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
poligraf

pfco

Відповісти цитуючи
Yaroslav написав:
Може це минулого року. Бо цього, Кремінь вдома мав приймати Буковина, але вона відмовилася від участі в Кубку. Та і Олександрія - першолігова команда, а вони на цьому етапі не брали участі.

Я пробив виїзд в Дніпродзержинськ. Спочатку нас мало 5 чел їхати, але потім вийшло так, що поїхав один. Місцевий двіж слабо розвинений. На секторі було десь до 20 чел. Себе вони позиціонують більше як фан-клуб, хоча реальної підтримки від клубу вони не мають (клуб віддав їм декілька прапорів і пару роз, виїзди їм клуб не ставить). На запитання, чи є в них хулс чи ультрас напрямки, було отримано відповіді, що пробувало декілька чоловік продвигати ці теми, але підтримки в інших це не знайшло. Правда, на грі був один класичний банер - англія з буквами SDFC, і близько 5 чоловік, яких з натяжкою можна назвати хулами (класичного кежуалу не було). Всі заряди - класика зарядів в Україні, адаптованих до місцевого клубу. Нічого оригінального я не почув. Зарядів надовго їм не хватає, тому частими були паузи хвилин по 5, якими я користувався і мій одинокий голос було чути на стадіоні. Замутили зі мною перекличку СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА і НИВА ТЕРНОПІЛЬ - СТАЛЬ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК (гостьовий сектор розміщений по сусідству з домашнім фан-сектором).
Щодо питань про дружбу-війну з іншими двіжами України, то сталевари дружать з Олександрією. Ні з ким не воюють, а стараються всіх приймати гостинно. За що їм респект від мене, відчувшого всі радощі такого прийому.

Так ось, ПФКА буде грати свій перший матч на кубок у середу проти "Сталі" (Дндзж)...а щодо Кременю...то влітку вони грали з ПФКА товариську гру Blahblah

04 Aug 2008 13:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Novik

fckkr

Відповісти цитуючи
Це був матч "МФК Олександрія - Кремінь" в сезоні 2005-2006.
04 Aug 2008 14:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Krava

fcnv

Відповісти цитуючи
Коммент чувака который был в Илличевске(кстати заинтересован в создании ультрас-движение Бастиона)
"ультрас-движение у вас тоже неплохое) было 8 ваших фанов с двумя баннерами. даже файер зажгли ) Еще раз с победой, Винница! Smile"
Я конечно был на етом выезде Smile Но взгляд со стороны лучше...

06 Aug 2008 21:51 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dinter

fcpif

Відповісти цитуючи
На матчі Прикарпаття - Оващі
Був вивішаний банер в підтримку постраждалого населення від повені!
Велика подяка автору банера !

07 Aug 2008 21:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
СИЛА! Бомбезний банер!!! Авторам ідеї і виконавцям - повага!
08 Aug 2008 07:37 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Steam

fcdd

Відповісти цитуючи
Крутой баннер. Респект.

А чем его отрисовывали? На баллоны вроде не похоже.
08 Aug 2008 09:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  далі
Сторінка 1 з 24

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі