II ліга 2008-2009
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5 ... 64, 65, 66  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
II ліга 2008-2009
Автор Повідомлення
Rom4yk

fcnt

Відповісти цитуючи
пройшла інфа шо замість динамо -3 буде грати Миколаїв у 2 лізі.
все поки шо на рівні ББС. будем чекати підтвердження вже в неділю.

14 Jul 2008 17:29 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Krava

fcnv

Відповісти цитуючи
Николаев заявиться вместо Динамо-3!!! Applause Ето же отлично!
Вот на гостевой официального сайта нашел пост
Судьба Муниципального футбольного клуба «Николаев» уже решена. Профессиональная футбольная лига отказав участвовать в Первой лиге МФК «Николаев».

Но во второй лиге ПФЛ дала добро и теперь футбольный клуб «Николаев» будет участвовать во Второй лиге чемпионата Украины. Во второй лиге одна из команд - «Динамо-3», отказалась участвовать в чемпионате и сняла свою кандидатуру с чемпионата. Команда «Динамо» представлена в каждой лиге, потому руководство Профессиональной футбольной лиги пошло на встречу МФК и, сняв команду «Динамо-3» с чемпионата. Десять футболистов киевской команды «Динамо» заключат контракты с МФК, и теперь будут играть за наш, николаевский футбольный клуб.

- Теперь футбольный клуб будет бороться за выход в Первую лигу, - говорит директор футбольной школы «Николаев» Руслан Забранский.

14 Jul 2008 20:24 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
JIexa

Відповісти цитуючи
ого красава - походу хоть Николаев на востоке - он будет играть в западной лиге - еще 1 движ во второй лиги - замечательно Scarve
14 Jul 2008 20:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Krava

fcnv

Відповісти цитуючи
"хоть Николаев на востоке"

Ну я тебе хочу сказать что Николаев ето юг Smile
Вообще группа "А" поинтересней будет чем "Б".Тем более вы там уже были в сезоне 05/06.А тут новые команды,новые движи,новые впечатление Very Happy

14 Jul 2008 20:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Ну загалом логіка в тому, що Миколаїв гратиме в нашій групі є. Від Тернополя до Миколаїва приблизно 556 км, а від Тернополя до Дніпродзержинська - 667 км, тобто дальше. Тому, краще в Миколаїв катати. (це звісно не стосується Черкас, яким було б ближче).

15 Jul 2008 06:35 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Rom4yk

fcnt

Відповісти цитуючи
ближче - не ближче ,але коли матчі в будні дні то для працюючих один куй де їхати -все одно робота не дає -це людям з плаваючим графіком зашибісь
якшо можна за день до штуки км намотати то і 500 чи 600 км не є перешкодою.

15 Jul 2008 10:59 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Я так підозрюю, що це ти на мене намікаєш... Ну то знайди собі роботу з плаваючим графіком. Хоча в мене графік не плаваючий, а просто можна помінятися з товаришами. Зате я можу працювати на Великдень, Різдво, Новий рік, Дні Незалежності, міста і т.п. Завжди є плюси і мінуси.

15 Jul 2008 11:19 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
Цитата : Во второй лиге одна из команд - «Динамо-3», отказалась участвовать в чемпионате и сняла свою кандидатуру с чемпионата. Команда «Динамо» представлена в каждой лиге, потому руководство Профессиональной футбольной лиги пошло на встречу МФК......

ЯКАСЬ БРЕДЯТІНА....НА УТКУ СМАХУЄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15 Jul 2008 11:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Rom4yk

fcnt

Відповісти цитуючи
я теж на державні свята працюю -в мене недержавне підприємство з іноземними інвестиціями
так шо буває по 6-7 днів на тиждень я на роботі -тре так тре -нічо не зробиш

хто гроші має той усе тримає -як то скрябін співає

15 Jul 2008 12:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
fray

fcpk

Відповісти цитуючи
Цитата:
Але «веселощі» почалися ще до гри. 20 сектор. 5 хвилин до матчу. І розгорнулися два банери…: «Байдича та Островського на трансфер!» та «Де обіцяна перша ліга? Забули? Ми – ні!». Ось тільки перший провисів недовго – хвилин 10-15. Чи то сам впав, чи то «попросили». Однак фани сказали своя «я» в нинішній ситуації навколо команди! Віддамо їм належне. Ну, а як вже згадали про фанів, то відмітимо черговий переклик 20 сектора з 5-им. Браво, хлопці!

17 Jul 2008 08:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Нннда...
ну а нашо то було вішати до початку матчу... Fool
17 Jul 2008 09:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
fray

fcpk

Відповісти цитуючи
Славутич написав:
Нннда...
ну а нашо то було вішати до початку матчу... Fool

Вивішені були хвилин за 5 до матча, і хвилин 10 матчу один провисів, а інший взагалі увесь матч. А раз мусорам поступило цу зняти, то значить кому треба прочитали... До тогож під час матчу піднімали ще цей банер.
17 Jul 2008 10:38 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Krava

fcnv

Відповісти цитуючи
2liga.org.ua-ультрас-портал,для фанов второй лиги!Спасибо админу за создание етого полезного ресурса.

19 Jul 2008 14:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Банкір

fcnb

Відповісти цитуючи
Як ви відноситесь до того, щоб створити таблицю ультрас-ліги домашніх та виїзних матчів серед команд 2-ї ліги (можливо і 1-ї)? Методи нарахування балів будуть такі ж самі як і в таблиці ПЛ, тільки таблицю будуть заповнювати самі користувачі даного порталу. Правдивість інформації можна закріплювати фотками з секторів Wink
19 Jul 2008 16:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Ультраслігову таблицю для Другої ліги Групи А, Декстер обіцяв створити. Я займуся підрахунками балів, а от група Б і Перша ліга - ласкаво просимо... Хто хоче зайнятися ними - пишіть Декстеру.

19 Jul 2008 18:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5 ... 64, 65, 66  далі
Сторінка 4 з 66

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі