II ліга 2008-2009
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... , 64, 65, 66  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
II ліга 2008-2009
Автор Повідомлення
NemeziS

fcsdn

Відповісти цитуючи
DimaX написав:
читай тему выше, арсов не будет Sad
Я знаю об этом и акцию их в последнем туре видел, но сегодня читал новости на оф сайте клуба, последняя датирована сегодняшним днем: клуб участвовал в каком-то турнире и занял там 6 место, вот почему и спрашиваю.

(c) 50 худших вещей в современном футболе
30 Jun 2009 11:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
mkt

fcakh

Відповісти цитуючи
NemeziS написав:
Я знаю об этом и акцию их в последнем туре видел, но сегодня читал новости на оф сайте клуба, последняя датирована сегодняшним днем: клуб участвовал в каком-то турнире и занял там 6 место, вот почему и спрашиваю.

Вся эта уйня - проделки руководства. Арса скорее всего не будет - точная информация, я думаю, к 5 июля будет.

30 Jun 2009 12:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Nafcom

Відповісти цитуючи
Всё 11 игроков и главный тренер в Виннице....тоесть Винница главный претендент на повышение...

Ну и напоследок...банерок котjрый вроде на трибуну непропустили В Ровном)

02 Jul 2009 16:56 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Nafcom

Відповісти цитуючи
Плюс опять же нашол фотку на банерок который на БЦ готовился

Very Happy сами бэцыки заценили))))ггг

02 Jul 2009 17:04 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Gnat

fcmz

Відповісти цитуючи
Чем дальше в лес, тем меньше банера украинских движей соответствуют основной идее суппорта - поддержке команды.

02 Jul 2009 20:24 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
roter_schnee
модератор

fcdd

Відповісти цитуючи

Double Facepalm на баннере для Вереса очень в тему.
02 Jul 2009 20:38 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Минер

fcdd

Відповісти цитуючи
Nafcom написав:
Всё 11 игроков и главный тренер в Виннице....тоесть Винница главный претендент на повышение...

Ну и напоследок...банерок котjрый вроде на трибуну непропустили В Ровном)

Уже обсудили)))))

03 Jul 2009 00:10 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
t_error 404

fcdd

Відповісти цитуючи
Борис Бурда (01:28:51 3/07/2088)
кетчупе!

Александр Друзь (01:29:28 3/07/2088)
а я блядь три часа уже себе голову ломаю что это за подушка с торчащим снизу кровоточащим хуйчишкой
03 Jul 2009 00:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Минер

fcdd

Відповісти цитуючи
t_еrrоr 404 написав:
Борис Бурда (01:28:51 3/07/2088)
кетчупе!

Александр Друзь (01:29:28 3/07/2088)
а я блядь три часа уже себе голову ломаю что это за подушка с торчащим снизу кровоточащим хуйчишкой

Да ладно тебе. У парней команды скорее всего не будет (а вдруг будет? а?) а ты подкалываешь. Ты на их возраст посмотри кто малевал.

03 Jul 2009 00:21 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
t_error 404

fcdd

Відповісти цитуючи
Друзь - это не яSmileSmileSmile
03 Jul 2009 00:35 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
123

fcpif

Відповісти цитуючи
Gnat написав:
Чем дальше в лес, тем меньше банера украинских движей соответствуют основной идее суппорта - поддержке команды.

Ну так. Але дивлячись правді у вічі : *Не мы такие - жизнь такая*.
03 Jul 2009 03:19 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
NemeziS

fcsdn

Відповісти цитуючи
123 написав:

О чем тут говорить, если в соседней теме идет речь о том, как Бердичев сразу же заявил, что собирается конфликтовать с фанами гостей без особых причин на то...

03 Jul 2009 14:28 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Криця

fcb

Відповісти цитуючи
NemeziS написав:
123 написав:

О чем тут говорить, если в соседней теме идет речь о том, как Бердичев сразу же заявил, что собирается конфликтовать с фанами гостей без особых причин на то...

Не знаєш броду - не лізь у воду! Mad "Хіммаш" після Житомира для нас найпринциповіший суперник! Twisted Evil Кілька років назад лише наші команди боролися за Чемпіонство в області: як на полі, так і поза ним. Тому відповідне ставлення у нас і до "фанатів" цієї команди, яким місяць від народження. А ти "без особых причин на то...".
Вибачте, що не в тій темі. Відповідь на репліку.

04 Jul 2009 19:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт
Legioner

fcss

Відповісти цитуючи
Фото со вчерашнего товарняка с Алчевской Сталью. На секторе хозяев было около 8-ми чел, которые видимо пришли просто поглазеть на футбол и ушли со стадио мин за 20 до окончания матча...

04 Jul 2009 20:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
NemeziS

fcsdn

Відповісти цитуючи
Криця написав:
NemeziS написав:
123 написав:

Не знаєш броду - не лізь у воду! Mad "Хіммаш" після Житомира для нас найпринциповіший суперник! Twisted Evil Кілька років назад лише наші команди боролися за Чемпіонство в області: як на полі, так і поза ним. Тому відповідне ставлення у нас і до "фанатів" цієї команди, яким місяць від народження. А ти "без особых причин на то...".
Вибачте, що не в тій темі. Відповідь на репліку.
Ладно, не будем выяснять всю подноготную ваших богатых взаимоотношений. Я всегда придерживался мнения, что не стоит прибивать человека только за то, что у него на шее шарфик другой команды.

04 Jul 2009 21:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... , 64, 65, 66  далі
Сторінка 65 з 66

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі