Кубок України 2007-2008
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
Кубок України 2007-2008
Автор Повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
По матчу Метадон - Динамо звіту не буде, адже фото нізто з киян не робив, а чекати фото від донецьких фанів не доводиться. Головний сектор донеччан зібрав на око чоловік так 80-100, і заряджали досить мляво, крім цього за них вболівав майже повний сектор турків, більше 150 чоловік це точно. Вони заряджали Туркійо, імя свого футболіста в Метадоні і навіть кричали Металург. Поруч висів банер "Жека, Васильич, мы с вами", адресований Эвгену атаэву, що зазнав страшного перелому ноги в матчы з дублем і Віктору Носову, який ще тоді був у лікарні, а сьогодні його серце зупинилось...). З Києва проїхало чоловік 35 супортерів, ще 30 чоловік приїхало з Дніпропетровська, нічим особливим не відзначились, лише слід додати, що міліція постаралась над тим, щоб у дніпрян під час матчу щезла повішена іграшка крота, а у киян - шотландський прапор з написом ОУБС

Шахтар - Чорноморець
звіт очікується, фото в галереї...

17 Apr 2008 20:33 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи
Скандалы, интриги, расследования
Пропала игрушка крота Lol Lol Lol Lol Lol
17 Apr 2008 21:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
ФК МХ-fans

fcmkh

Відповісти цитуючи
как то не привычно стало после того как убрали коменты

18 Apr 2008 12:36 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи
ФК МХ-fans написав:

Конечно непривычно ведь никто по сто раз не пишет что ХАРЬКОВ ДОНЕЦК ПОЛТАВА АЛКАГОЛЬ!!!!
18 Apr 2008 12:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Stan

fcdk

Відповісти цитуючи
хто дивився матч по тєліку Шахтар-Чорноморечь, не міг не почути дитячі заряди на весь стадіон і перекличку з Забойсами "Вперееед, Шахтер!" У мене аж вуха в*янули, коли шкільні сектори перекрикували забойсів. Crazy
18 Apr 2008 19:56 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Leon

fcdk

Відповісти цитуючи
Legolize pyro ))) Ну да как раз перед Евро 2012 они все и легализуют, чтобы Платини и прочите дядьки с Уефа увидели какие у нас невоспитанные фанаты ))) Кроты неплохо попалили, стробоскопы постепенно начинают появляться то в Киеве, то в Днепре, то в Донецке, это радует.
18 Apr 2008 23:27 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Nile
модератор

fcmkh

Відповісти цитуючи
la-la-la написав:
ФК МХ-fans написав:

Конечно непривычно ведь никто по сто раз не пишет что ХАРЬКОВ ДОНЕЦК ПОЛТАВА АЛКАГОЛЬ!!!!

Не трынди. Алегов хватает как у вас так и у нас.
20 Apr 2008 17:27 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
OlegSimfi
модератор

fcts

Відповісти цитуючи
І хто скаже що в нас немає антіреклами футбольних фанатів?
Сьогодні раптово побачив опитання на сайті http://kp.ua
Зміст :
Какой из клубов в эту среду станет обладателем Кубка Украины по футболу?
1-«Динамо» (Киев)

2-«Шахтер» (Донецк)

3-Матч будет сорван из-за бесчинствующих болельщиков
І як це назвати?Мене вже бісить це все! Evil or Very Mad

06 May 2008 22:14 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Желтый

fcmkh

Відповісти цитуючи
Ну что парни киевляни! Проиграли вы по всем критериям! По шизе, ваш один банер, и попытки заряжать в первой тайме(друг рядом сидел), вас вообще не было слышно! Очень хочется отметить сектор харьков, просто бест! Насчет кротов, то банера, флаги, картон, это все отлично! Тяжело конечно было с кучой алегов! Вообщем народ привезли, а организации толком и нет! Всю шиза проходила благодаря 6-7 сектору!
07 May 2008 22:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Пит

fcdk

Відповісти цитуючи
Желтый написав:
Ну что парни киевляни! Проиграли вы по всем критериям! По шизе, ваш один банер, и попытки заряжать в первой тайме(друг рядом сидел), вас вообще не было слышно! Очень хочется отметить сектор харьков, просто бест! Насчет кротов, то банера, флаги, картон, это все отлично! Тяжело конечно было с кучой алегов! Вообщем народ привезли, а организации толком и нет! Всю шиза проходила благодаря 6-7 сектору!

Смотрел мячек по телеку.
Заряди "Шахтер"слышал 2 раза:когда команды выходили,и,по-моему,когда удалили Бангура.
Весь матч было слышно киевлян.

07 May 2008 22:23 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Желтый написав:
вас вообще не было слышно!

ну можливо і не було, якщо ти сидів в секторі Шахтаря, у мене поїхати не вийшло тому дивився по ТВ, і заряди Шахтаря почув лише в середині другого тайму, і то з достатнім різнобоєм, а от Динамо було чітко чутно протягом всього матчу, і думаю зі мною погодяться всі, хто дивився матч по ТВ. Можна питання скільки банерів було у Шахтаря? Я б не спішив говорити, що по всім критеріям... по відношенню адекватних людей до неадекватних у відсотках кияни точно не програли Wink
07 May 2008 22:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Морфлот

fcco

Відповісти цитуючи
Декстер, ну что за показатели такие придумываются уже отношение адекватных к неадекватным? Smile а по среднему весу фэна вы как, небось потяжелее донецка? и по росту небось выше? Smile это реалии кубка/суперкубка наличие кучи левого народа, или у вас все абсоютно адекватные и врубающиеся в суппорт были? делать вывод о шизе по тв- к кому микрофон ближе, того и слышно лучше. слышно было то одних, то других по очереди, видать звукорежиссёр трансляции постарался, а вобще матч за дудочниками выигран в одну калитку по шизе))))) жаль что такой матч сделали в среду- всё для популяризации футбола Smile
07 May 2008 23:23 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
DevoteD

fcsd

Відповісти цитуючи
Велику подяку хотілось би висловити Харькам - без їхньої допомоги наврядче вдався би суппорт... людей багато а організації не достатньо однак я не думаю що кияни були кращими у звуковій підтримці Scarve
08 May 2008 02:56 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Ну по звуку Кияни звичайно виграли... тут питань немає...
воно і не дивно: аж 7 тисяч біло-синіх і всього-навсього 14 тисяч донецьких
-----------------
а якщо не заглиблюватись - то і ті і інші виглядали дуже пристойно, і думаю організували максимум з того, що можна було зробити на чужому стадіоні.
08 May 2008 08:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Морфлот написав:
Декстер, ну что за показатели такие придумываются уже отношение адекватных к неадекватным? Smile а по среднему весу фэна вы как, небось потяжелее донецка? и по росту небось выше? Smile это реалии кубка/суперкубка наличие кучи левого народа, или у вас все абсоютно адекватные и врубающиеся в суппорт были? делать вывод о шизе по тв- к кому микрофон ближе, того и слышно лучше. слышно было то одних, то других по очереди, видать звукорежиссёр трансляции постарался, а вобще матч за дудочниками выигран в одну калитку по шизе))))) жаль что такой матч сделали в среду- всё для популяризации футбола Smile

+100.
Не хто не сперечається, що була тьма лівих людей, ні у одної з команд немає стільки адекватних людей. І мені шкода, що на центральні сектори вломили таку ціну, та й будній день, це явно не сприяє розвитку нашого футболу... Як оцінити звук на секторах? Думаю це нереально в принципі, бо ті хто стоять на одній трибуні абсолютно не чують тіх, хто стоїть на протилежній. Оцінювати можна тільки якщо поставити мікрофон по центру поля Smile або ж як роблять наші звукорежисери - по периметру, і то це не показник...

Фото з офіційних сайтів:

08 May 2008 09:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Сторінка 3 з 8

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі