Кубок України 2007-2008
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
Кубок України 2007-2008
Автор Повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Ого... початок матчу то я пропустив - не знав що шахтарі модульне шоу зробили...
простенько але масштабно...
а що на тих полотнах написано, бо щось ніяк не розберу?
08 May 2008 09:30 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
x_кальмар_x

fcak

Відповісти цитуючи
понравились модули у кротов...
08 May 2008 09:40 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи

Я думал мы выходим на новый уровень баннерной войны. Но хуй там был!
У нас до сих пор в креативе эта рука разбивающая Д, я удивлен как это хохлы не привезли баннерок с человеком разрывающим крота...кароче печально все это.

http://i020.radikal.ru/0804/49/54c46ac4b687.jpg

Змінено: la-la-la (08 May 2008 13:04)
08 May 2008 11:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
Ла-ла-ла
.....Ти ще забув про новий банерок( "шедевр") A.C.A.B.... СВЕЖО,,,,ОДНОЗНАЧНО Very Happy
Якраз банер для фінала 1.5м-1м...!!!
08 May 2008 12:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Stan

fcdk

Відповісти цитуючи
Або мені повилазило, або посередині буква "Н". Вони перейменувалися в ШаНтар? Чи якісь палички намальовані?
08 May 2008 12:41 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
fray

fcpk

Відповісти цитуючи
Ага, я тоже обратил внимание Lol "ШАНТАР" ))) Это покруче питерского "Сенита" )))
08 May 2008 12:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи
Ну как бы вот.
Но на деле шаНтар и не ибет. Smile

08 May 2008 13:17 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Желтый

fcmkh

Відповісти цитуючи
У меня друг сидел на юге, рядом с киевом, вот он говорит что киев во втором тайме вообще тупо молчал! И от он говорит что почти все заряды им было слышно! А лучше всего было слышно "Металлист"Smile
08 May 2008 14:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
_KoRshUn_

fcdk

Відповісти цитуючи
Желтый написав:
У меня друг сидел на юге, рядом с киевом, вот он говорит что киев во втором тайме вообще тупо молчал! И от он говорит что почти все заряды им было слышно! А лучше всего было слышно "Металлист"Smile

Точно!!! Какой там шахтер? Какое там Динамо? - Металлист был лучшим, явно! Lol Lol Lol
08 May 2008 14:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Belya

fcdch

Відповісти цитуючи
Желтый написав:

А мой друг сказал моему другу, что у него есть друг, дак вот он сказал, что у кротов самая лучшая поддержка! Дак наверное действительно так!!))))
08 May 2008 15:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
DevoteD

fcsd

Відповісти цитуючи
Славутич написав:
Ну по звуку Кияни звичайно виграли... тут питань немає...
воно і не дивно: аж 7 тисяч біло-синіх і всього-навсього 14 тисяч донецьких
-----------------
а якщо не заглиблюватись - то і ті і інші виглядали дуже пристойно, і думаю організували максимум з того, що можна було зробити на чужому стадіоні.

Майже повністтю згоден у киян свої помилки (2тайм) - у нас кузьма та літера Н Lol але думаю для фіналу кубка того що було недостатньо - хотілось би побачити яскраві змістовні банери та хоча б трохи піро.. Sad
08 May 2008 15:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
DevoteD написав:
хотілось би побачити яскраві змістовні банери та хоча б трохи піро.. Sad

перед матчем були виготовлені і роздані на динамівських секторах листівки з проханням піротехніку не палити...
08 May 2008 16:18 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
sandro85

fcdk

Відповісти цитуючи
Желтый написав:

Те що як ти говориш він "сидел" то він по-перше перепутав сектори,по-друге як ти говориш "юг" це не один сектор де "сидел" твій товариш,і по третє він тебе банально "наебал" Lol Lol
08 May 2008 16:20 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Мда... вогню не вистачало... ОДНОЗНАЧНО!
Але може і справді варто зробити перерву в світлі подій останнього місяця.

Ще така деталь( не знаю, може ще хтось помітив її крім мене...):
По кількох каналах після матчу випадково натикався на новини..
Розказують про результат фіналу кубку... кажуть що виграв Шахтар... бла бла бла і всьо такоє...
потім виходять на звязок з кореспондентом в Харкові... питають його мол шо там і як... той розказує...
і вкінці ведуча(-чий) в студії питає: "а яка ситуація з вболівальниками, чи не влаштовували вони заворушень, і чи справились правоохоронці з забезпеченням громадського порядку...
БЛЯ, ПИТАЛИ, ХОЧ ВСІ ЗНАЛИ ЩО НІЧОГО ТАМ НЕ БУЛО!
-------------------
Коли почув це по одному каналу - здивувався, АЛЕ КОЛИ ПО ДРУГОМУ - ТРЕТЬОМУ.... ЖАХ!
і найголовніше все по одному сценарію, і ледь не однавовими словами...
КОРОЧЕ ВЗЯЛИСЯ ЗА СПРАВУ ЦЕНТРАЛІЗОВАНО, І ТУПО ПІДТРИМУЮТЬ ТЕМУ НА ПЛАВУ... НАКРУЧУЮТЬ СУСПІЛЬСТВО ПРОТИ НАС...
ЗОГ бля!
08 May 2008 16:20 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Dexter написав:
DevoteD написав:
хотілось би побачити яскраві змістовні банери та хоча б трохи піро.. Sad

перед матчем були виготовлені і роздані на динамівських секторах листівки з проханням піротехніку не палити...

------------------------
Ти особисто як вважаєш? це позитив? Яке Твоє ставлення до цього? і цікаво мені , ким це було зроблено?...
Це самі ультрас з Києва організовували? чи фан-клуб? Scarve
Бля, я в шоці!
ТУПО В ШОЦІ !!!
------------------------
(Далі пишу з сарказмом) Crazy
AMF - це ж пафос!!! нащо воно нам? Scum
Фан-клуби рулять! Scarve
Кузбаси - це кльово! Fan
Піро - не для нас... Cherep
-------------------------
КАРАУУУУУУУЛ!
Куди ми котимось?
08 May 2008 16:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Сторінка 4 з 8

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі