Кубок України 2007-2008
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
Кубок України 2007-2008
Автор Повідомлення
Perminwar

fcdk

Відповісти цитуючи

через рік...

09 May 2008 23:12 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
_KoRshUn_

fcdk

Відповісти цитуючи
Ну так о чем это говорит? Что год прошел, а украинская ультрас-сцена стоит на месте... Это же убогие идеи, я конечно никого не упрекаю, хорошо хоть что-то делается, но такие идеи их же можно придумывать и придумывать, кулак с буквой "Д" и палец с игроком Шахтера разве не одно и тоже самое?
09 May 2008 23:20 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Жека (F.C.S.D)

fcsd

Відповісти цитуючи
Во первых не совсем одно и то-же, во вторых я своими глазами увидел доказательства того, что этот рисунок (наш) был создан за месяц до того, как вы подняли свой баннер на матче.
З.Ы. Я думаю всеравно каждый останется при своем мнении, как это было написанно ранее... Поэтому споры излишни... Просто нужен взгляд со стороны.

10 May 2008 07:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
_KoRshUn_

fcdk

Відповісти цитуючи
Жека (F.C.S.D) написав:
Во первых не совсем одно и то-же, во вторых я своими глазами увидел доказательства того, что этот рисунок (наш) был создан за месяц до того, как вы подняли свой баннер на матче.
З.Ы. Я думаю всеравно каждый останется при своем мнении, как это было написанно ранее... Поэтому споры излишни... Просто нужен взгляд со стороны.

Не, не, не... я не про плагиат, мне все равно кто там раньше и т.д., я говорю про идеи, идея рисунка очень проста и на этот мотив можно еще много придумывать...
10 May 2008 10:12 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
DevoteD

fcsd

Відповісти цитуючи
Тут спиричатися нічого - дійсно такі ідеї, такий зміст баннерів треба повністтю знищувати серед української ультрас сцени!!! Twisted Evil Хіба немає достатньо розуму та фантазії придумати та зробити щось оригінальне яскраве та якісне?! Mad
10 May 2008 13:41 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
maax

fcsd

Відповісти цитуючи
Я згоден, що малювання понiвечiнних зображень з эмблемою суперника-якась колхозня.
Але я от про що...Не знайшов де написати. Невже ми так одне одного ненавидимо,
що не будемо робити сумiсну акцiю проти ACAB ??? Ось це першочергове повинно
бути обговоренням. Банери-то вже кожен зрозумiв своi помилки, i лишиться при своiй
думцi. Гадаю, що першим масштабним кроком показати нашу эднiсть проти ACAB мiг-би
бути великий банер на пiдтримку капiтана "Днiпра". Тим бiльш, що ми самi як раз грали
в Днiпропетровську. Але ми щось загальмували... Та-й взагалi, нi на усiх стадiонах у той
час зрозумiли важливiсть моменту!!! I ми кроти також. I от до чого це призвело? Вже
якiсь "пiдписки-розписки", паспортнi даннi та все таке iнше беруть при входi до сектора.
Так взагалi на стадiонах ще й цезуру на банери запровадять. Тодi гаплик ще й
банернiй вiйнi (про пiро мовчу). От я й питаю--коли ми об*еднаемося заради спiльноi мети???
10 May 2008 16:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Vishnya

fcdd

Відповісти цитуючи
а цензура у нас уже есть, тока она не централизованная, а, я бы сказал, местная, на местах придумывается))
10 May 2008 16:53 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
ФК МХ-fans

fcmkh

Відповісти цитуючи
Многие мои знакомые смотрели по тв и у кого бы я не спрашивал все говорят, что звук был полностью отстойным, ничего нельзя было разобрать. А лично я сам услышал один заряд с киевской трибуны в начале игры.
Звук у донецка не могу оценивать обьективно потому как был на их секторе. Парни я вам реально сочувствую, кузьма сводит к нулю почти всю вашу работу и тянет поддержку вниз Sad
А еще улыбнуло когда уже после финального свистка мы хотели замутить с вами очередную перекличку и начали чтото заряжать, а вам уже было просто пох. вы были в трансе Smile))

10 May 2008 18:24 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Leon

fcdk

Відповісти цитуючи
maax написав:
Я згоден, що малювання понiвечiнних зображень з эмблемою суперника-якась колхозня.
Але я от про що...Не знайшов де написати. Невже ми так одне одного ненавидимо,
що не будемо робити сумiсну акцiю проти ACAB ??? Ось це першочергове повинно
бути обговоренням. Банери-то вже кожен зрозумiв своi помилки, i лишиться при своiй
думцi. Гадаю, що першим масштабним кроком показати нашу эднiсть проти ACAB мiг-би
бути великий банер на пiдтримку капiтана "Днiпра". Тим бiльш, що ми самi як раз грали
в Днiпропетровську. Але ми щось загальмували... Та-й взагалi, нi на усiх стадiонах у той
час зрозумiли важливiсть моменту!!! I ми кроти також. I от до чого це призвело? Вже
якiсь "пiдписки-розписки", паспортнi даннi та все таке iнше беруть при входi до сектора.
Так взагалi на стадiонах ще й цезуру на банери запровадять. Тодi гаплик ще й
банернiй вiйнi (про пiро мовчу). От я й питаю--коли ми об*еднаемося заради спiльноi мети???

То ли еще будет, чем ближе это Евро мать его, тем больше будет контроля и цензуры. Лично я когда узнал о том, что Евро будет у нас радовался, но теперь думаю нах... оно надо, если из-за этого чемпионата будут пытаться искоренить или подчинить и так только зарождающийся фанатизм на Украине. Объединиться ради общей цели идея конечно хорошая, но пока малоосуществимая, для этого нужна договоренность между лидерами движей и продуманный план. Нужно что-то вроде повторения акции "Захистимо наш футбол" только более масштабно и требовательно.
10 May 2008 19:52 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
maax

fcsd

Відповісти цитуючи
Так i я-ж про це... Гадаю вже поки досить лайном бруднити банера один одного.
В нас зараз е час (практично 2 мiсяцi), щоб в першому ж турi спробувати зробити
щось таке спiльне в обсягах всiх стадiо краiни. От я своiх же i не розумiю...
Можнож було одномиттэво зробити акцiю про лэгалiзацiю пiро??? Хiба ви, кияни,
не пiдтримали? Чи днiпряни? А ??? Як органiзовувати Scum Gop Demon
у шкiльних подвiр*ях, так контакт iснуэ. А в iнших справах всi самi по собi.
I доречi--годi нам цей "шкiльний сектор" закидати. Вiн краде в нас майбутнi кадри.
Дай Боже , щоб у вас, кияни,такого не сталося...
10 May 2008 20:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
sandro85

fcdk

Відповісти цитуючи
ФК МХ-fans написав:
Многие мои знакомые смотрели по тв и у кого бы я не спрашивал все говорят, что звук был полностью отстойным, ничего нельзя было разобрать. А лично я сам услышал один заряд с киевской трибуны в начале игры.
Звук у донецка не могу оценивать обьективно потому как был на их секторе. Парни я вам реально сочувствую, кузьма сводит к нулю почти всю вашу работу и тянет поддержку вниз Sad
А еще улыбнуло когда уже после финального свистка мы хотели замутить с вами очередную перекличку и начали чтото заряжать, а вам уже было просто пох. вы были в трансе Smile))

після безпосердього відвідування матча,я переглядав його в запису,і хочу сказати що розібрати можна було,так що то что тобі сказали твої друзі це ще нічого не означає
10 May 2008 22:19 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи
Фото с Финала
http://football-online.com.ua/index.php?section=hot&id=763
12 May 2008 12:20 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Zuich

fcsd

Відповісти цитуючи
2DevoteD.

бля мені реально ржачно читати тебе. Та, от що ж ми всяку хуйню робимо. Вот у нас тут не вийшло, але завтра ми зробимо. Хлопче, є таке висловлювання що "краще жувати ніж говорити". Ти практично нічого не зробив не тількі на секторі, але і взагалі для двіжа. І не тількі на цей матч, а ВЗАГАЛІ! Тому краще подумай, а потім висловлювайся. Щоб люди, не ржали читаючи тебе. А краще звертайся сам знаєш до кого, якщо у тебе є якісь пропозиції чи можливість допомогти.

2Аll

Оцінюючи наш перфом - нормуль. Дуже швидко поскидали з себе банери нижній ярус, а так нормуль. Мало підняли чорні модулі, тому не дуже читався малюнок, а так... нормальне модульне шоу як для кузьми. Для тих хто пише, що "треба було флажкі їм купити"... ну купуйте на здоров'я, а ми будемо намагатись зробити так, щоб через деякий час мені було не соромно за модульне шоу. Банер. Та мені пох хто когда і що там робив. Я це роблю для своєї команди. Цей банер підштовхнув їх до перемоги, а в другому таймі підкреслив її. Що до букви "Н"... під кутом - не розбірливо. Є фото з поля - все гаразд. Хто там не побачив сидячи з краю - їх особисті трабли. Ще один банер у нас був - я його не бачив нажаль. Дуже скоро свернули. Голос... а хулє ми чекали - стількі кузьми. Хахлов не чув, мож по трансляції і було чути. Таке враження що в другому таймі хахли зовсім замовкли. Ну і особисто відзначимо повернення "ВБ"!!! Бля, реально вважав, що вже не побачу.Smile От і привелось побачитисьSmile))) Хахли ви там "ВБ" бережіть. Без нього і ваш перфом не перфом.Smile))
12 May 2008 15:43 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
DevoteD

fcsd

Відповісти цитуючи
Zuich написав:
2DevoteD.

бля мені реально ржачно читати тебе. Та, от що ж ми всяку хуйню робимо. Вот у нас тут не вийшло, але завтра ми зробимо. Хлопче, є таке висловлювання що "краще жувати ніж говорити". Ти практично нічого не зробив не тількі на секторі, але і взагалі для двіжа. І не тількі на цей матч, а ВЗАГАЛІ! Тому краще подумай, а потім висловлювайся. Щоб люди, не ржали читаючи тебе. А краще звертайся сам знаєш до кого, якщо у тебе є якісь пропозиції чи можливість допомогти.

Це моя точка зору - це те що я думаю і мені пох... я хочу і я висловлююсь! а те що я для движу нічого не зробив - це не тобі оцінювати...

Останній раз внесено зміни: DevoteD (14 May 2008 17:16), редаговано 2 раз
14 May 2008 12:46 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи
Мальчишки, хватит ссориться. Scum
14 May 2008 12:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Сторінка 7 з 8

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі