Ультрасліга - Прем'єр-ліга
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 97, 98, 99  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Робота сайту Попередня тема
Наступна тема
Ультрасліга - Прем'єр-ліга
Автор Повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Думаю краще кількість виїздних обговорювати в окремій темі...
03 Aug 2008 11:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
На матч з Динамо з Харкова по моїм підрахункам прибуло 360 чоловік - саме стільки місць на відведених гостям секторах. Були і порожні сидіння, але були і люди, які стояли в проході і між рядами...

03 Aug 2008 11:04 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
На матч в Суми судячи по фото прибуло 37 фанів Арсеналу

03 Aug 2008 12:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Морфлот

fcco

Відповісти цитуючи
карпат ~60 щщей
фото тыц
03 Aug 2008 12:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Судячи по фото і телекартинці фанів Метадону було чоловік 40, з Запоріжжя гостей десь 90 а з Маріуполя приїхало чоловік 50. Хотілось би підтвердити або скорегувати цю інформацію... Хтось з Полтави був у Сімферополі?
04 Aug 2008 16:12 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
England
модератор

fcvp

Відповісти цитуючи
У Сімфері було 4 полтавчан.
05 Aug 2008 21:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
ChesteroO

fcts

Відповісти цитуючи
С Полтавы 4 человека в Симфере
05 Aug 2008 21:11 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
kcp написав:
Декс, так а что вы думаете про 117 vs 160 днепрян во львове? или остальніе вішли в туалет? )

Була інфа про 160 чоловік на секторі, з них 110 дніпрян, 40 львівян + киян і 5 тернопільців... спочатку лишили цифру 160, але потім почали виникати заперечення у самих же дніпрян типу нам чужого не треба, ця цифра дійсно завищена і т.д. і в таблиці було виправлено на 110.

Насправді фото не завжди відображає дійсну картину, наприклад той же Іллічівець - на фото їх трохи менше 80 але як виявилось то не всі, бо не всі попали в кадр (як мені пояснили донеччани)

І ще. В принципі до кожної цифри, особливо якщо вона більше 100 і немає чітких фото можна придратись і як в сторону зменшення і як в сторону збільшення. Адміністрація не ставить за мету комусь занизити чи зависити, просто не завжди ситуацію можна оцінити так, як вона є насправді, у нас же не Польща, де спокійно береться і рахується кількість проданих квитків на гостьовий сектор, тому прохання менше дискутувати на цю тему.
05 Aug 2008 21:55 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
kcp
модератор

fcmkh

Відповісти цитуючи
нет, ну если будет 500-600 человек, то там полтинник особой роли не играет и можно списать на погрешность, но если завышается/занижается число в полтора раза, то это уже погрешностью сложно назвать.

к администрации никаких притензий, просто можно ввести за правило, к заявленному количеству добавить фотогравию сектора. думаю, в любом массовом движе найдется человек с нормальной камерой и мозгами, что бы по фото потом можно было максимально близко к действительности прикинуть количество. думаю, топ города будут сами заинтересованы в этом. ну или просто можно забить на всё это.

06 Aug 2008 01:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Киря

fcdd

Відповісти цитуючи
160 человек-посчитанно поголовно. +-2 человека!
Цифра ни в коем разе не завышена, мне эт нах не надо!
Я даже расписал сколько своих/друзей.
кто найдет фотку полного гостевого сектора в середине второго тайма-с меня пиво!

06 Aug 2008 04:26 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
kcp написав:
думаю, в любом массовом движе найдется человек с нормальной камерой и мозгами, что бы по фото потом можно было максимально близко к действительности прикинуть количество

не в образу сказано, але останній раз фотки Металіста я отримував від людей з движу досить таки давно, не кажучи про ваші фото суперників... Вам дійсно не вистачає старого фотографа, і якщо я б не познімав ваші банери на матчі в Харкові з Динамо, то навряд потім реально було б фотки знайти. Навіть у ФК Харків, де на домашках 25 чоловік є фотограф, який і гостей фоткає... але то таке, не звертайте уваги.
06 Aug 2008 08:12 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
kcp
модератор

fcmkh

Відповісти цитуючи
да, распиздяйство и похуизм имеет место быть, к сожалению. постараемся найти человека, который будет ответственным по связям с ультрас.орг.юа )

06 Aug 2008 08:49 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Киря написав:
кто найдет фотку полного гостевого сектора в середине второго тайма-с меня пиво!

-
Ну в мене є фотки такі ...
І так шо з Тебе, куме, як завжди літра Платінуму )

На цій знимці нарахував 150, очевидно пару чол за пивом на верх пішло, такшо все правильно

06 Aug 2008 09:52 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
kcp
модератор

fcmkh

Відповісти цитуючи
Славутич,
....Була інфа про 160 чоловік на секторі, з них 110 дніпрян, 40 львівян + киян і 5 тернопільців... спочатку лишили цифру 160, але потім почали виникати заперечення у самих же дніпрян типу нам чужого не треба, ця цифра дійсно завищена і т.д. і в таблиці було виправлено на 110.
...
да, наверное всё правильно )

06 Aug 2008 17:47 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
метод підрахунку запропонований одеситами мені сподобався, ось на фото 69 фанів з Кривого Рогу...

Фанів Шахтаря в Дніпропетровську близько 400, точна цифра буде пізніше, киян в Полтаві десь 130, але чекаю на якісніші фото...
10 Aug 2008 10:12 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Робота сайту Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 97, 98, 99  далі
Сторінка 1 з 99

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі