Хорватія
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Ультрас у світі Попередня тема
Наступна тема
Хорватія
Автор Повідомлення
billy_boomo_2

Відповісти цитуючи
Протест уболівальників Динама Загреб (22 грудня 2010) біля стадіону, де було понад 3 тисячі людей. Війна уболівальників Динама з керівництвом клубу з якого головний чоловік Здравко Мамич. Він з Динама здробив власний завод гравців. Його син менеджер майже всім гравцям, таким чином вони заробляють гроші. Здравко чекає поки інші клуби не надіслають найбільшу оферту для яакогось гравця і потім його брат візьме свою частину трансферу. Це що вони роблять проти статуту Динама й права про спорт Хорватії, але вони мають підтримку мера Загреба (які теж злочинець) та місцевих та державних політиків. Опріч того, Здравко Мамич став відомим бо вже кілька разів на прес-конференціях ображав журналістів.

Ось фільмики останного випадку (журналіст лише запитав його про його брата й факт що він менеджер гравцям що проти прав держави).

http://www.youtube.com/watch?v=VLD5wuIfeCs (тут теж протест)
http://www.youtube.com/watch?v=HKzwdpVi1XA

Уболівальники хотіли щоб кілька з них було присутно в засіданні ради клубу яка відбувалась тоді. Однак, їм заборонено ввійти (хоч вони МОГЛИ бути на засіданні бо вони члени клубу й таке ПРАВО).

Тексти на банерах міх іншими: Проти регіональної юугослов'янскої ліги, Поверніть нам Динамо, Маміче ти не Динамо...
Текст на голобному банері (великий синій): Динамо - Свята Справа (не знаю точно перекласти, але думаю що це приблизний переклад). Той банер старий 15 років і він один з головних банерів уболівальників Динама, Бад Блу Бойсів.

20 Jan 2011 13:21 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Grey

Відповісти цитуючи
правильно парни , продолжайте в том же духе
АМФ!
20 Jan 2011 14:52 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
billy_boomo_2

Відповісти цитуючи
Якщо когось цікавиться щось про хорватську сцену, то запитайте бо я мабуть єдиний хто може вам відповісти по-українську.

Незабаром напишу щось про новий закон про уболівальників.

20 Jan 2011 23:53 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Rama
модератор

fcpif

Відповісти цитуючи
billy_boomo_2,
є кілька запитань:
1) Чи є в Хорватії клуби з фанатами лівого спрямування?
2) Яке ставлення хорватів до українців?
3) Чи присутній на трибунах релігійний фанатизм? Якщо так, то це просто відповідь православним сербам чи переконання людей?
4) Чи існують хорватські фан-рухи в Боснії?
5) Чи об'єднують ігри збірної Ховатії фанатів ворогуючих клубів?

Ніби все. Якщо щось важко перекласти, пиши, я перефразую. Дякую.

21 Jan 2011 09:53 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
billy_boomo_2

Відповісти цитуючи
1) Є одна група, Білі Ангели, уболівальники футбольного клуба Загреб, однак їх замало щоб могли щось зробити. Їх тільки 20-30 на матчах і можуть лише клеїти наліпки в місті та брати участь в антифа подіях на інтернеті.

2) На жаль, є замало контактів між нашими народами щоб люди мали яке міцне ставлення. Тіні минулого ще присутні, досить літніх людей не розуміє різниці між росіянами та українцями, бони вони жили в часі радянського союзу. А молодші люди... є просто замало контактів, як вже сказав, щоб мали яке міцне ставлення. Якщо ідеться про фан-рух, то факт що фанати Металіста (коли хорватський клуб Рієка грав з ним в євро кубку) показали образ сербського військового злочинця поперед матчу, не робить добре на ставлення інших хорватських уболівальників.

3) Релігія є присутна на трибунах як і всюди в державі, бо католицька церква була одна з рідких установ які боролися проти комуністичного порядку югославії. Факт що серби іншої віри зміцнює конфлікт між людьми.

4) Є їх кілька, але варто випімнути тільки дві групи: Ultras Mostar (Ультрас Мостар - уболівальники клуба Zrinjski (Зринський) з Мостару) та Škripari (Шкрипари - уболівальники клуба Široki Brijeg (Широкий Брієґ) з однойменного міста).

21 Jan 2011 13:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
bajk

fcl

Відповісти цитуючи
за ультрас-сценою хорватії не дуже стежу,проте
цікавлять такі питання як :
1.в якого клубу найсильніші хулігани.
2.в якого клубу є найбільша кількість ультри і ОФу не трибунах.
3.між якими клубами найгірші стосунки.
4.найбільш ворогуюче дербі у хорватії.
------------
Попередження за "дитячі питання" (с)
Можна хоча б людською мовою писати повідомлення хорвату, який не досконало "шарить в сучасній українській" (Galician)

21 Jan 2011 15:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
1963

fckl

Відповісти цитуючи
bajk написав:

подивись ріал футбол факторі Evil or Very Mad
нахуя такі дитячі питання?
21 Jan 2011 16:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
billy_boomo_2

Відповісти цитуючи
1. В Хорватії не існують окремі групи "хуліганів" та ультрасів. Не існують бої на полях чи лісах. Уболівальники ідуть на матч, і якщо зустричаю уболівальників противного клуба, то на певно буде бій, випадковий бій. Найбільші фан-групи то Бед Блу Бойс з Загреба й Торцида з Спліта. Трудно мені реально сказати хто міцніші бо я уболівальник Динама, але в більшості відомих боїв (які були в ЗМІ) перемогли уболівальники Динама.

2. Вибач, але не розумію що ОФУ.

3. Динамо - Хайдук, найгірші стосунки, найвідоміший дербі. Осієк - Цібалия, клуби з Славонії (східна частина Хорватії). Істра 1961 - Рієка (захід країни, море). Останню зустріч уболівальників цих двох клубів можна побачити на попередніх сторінках, хтось поклав фотографії.

4. Динамо - Хайдук

Змінено: billy_boomo_2 (21 Jan 2011 16:34)
21 Jan 2011 16:28 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
billy_boomo_2

Відповісти цитуючи
1963 написав:
bajk написав:

подивись ріал футбол факторі Evil or Very Mad
нахуя такі дитячі питання?

Нічого, нехай буде й тут написано Smile

21 Jan 2011 16:30 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
bajk

fcl

Відповісти цитуючи
спасибі Up
галіціан, часу нема кіно дивитись. та й краще почути про ситуацію про ультру від людини,яка у русі а не з фільму.
що таке ОФ я йому поясню в приват,не буду тему засирати.

21 Jan 2011 17:47 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Тапольской

fcdd

Відповісти цитуючи
Если не проебал!!
billy_boomo_2 следишь ли за Украинской ультра сценой?? Кого бы поставил на первые 3 места?
За ОФ баталиями следишь??? Знаешь кто кого нагибает у нас???

22 Jan 2011 16:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
billy_boomo_2

Відповісти цитуючи
Тапольской написав:
Если не проебал!!
billy_boomo_2 следишь ли за Украинской ультра сценой?? Кого бы поставил на первые 3 места?
За ОФ баталиями следишь??? Знаешь кто кого нагибает у нас???

Прошу щоб писати українською, бо я не говорю російською.

bajk написав:

Як сказав, у нас не існують окремі групи хуліганів та ультрас. Звичайно, є такі вболівальники котрі більш любять вболівати й такі які більш люблять битись. Всі робляать все, найбільш важливо їздити на матчи, будь-яким спосібом. Не є такі групи, які лише ОФ і не роблять виїзди.
Останнім часом, найкращі виїзди та видання на трибунах робляать Торцида (Хайдук Спліт), ми тут тепер на другому місці, бо за останні пару років ради власних конфліктів число людей на матчах та видання трибуни впасли.

22 Jan 2011 20:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Тапольской

fcdd

Відповісти цитуючи
Чи слідкуєш ти за Українською ультра сценою?? КОго поставив би на перші 3 місця???
За Українським ОФ слідкуєш??? Чи знаєшь якуюсь з ультра банд України??

22 Jan 2011 20:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Steinpilz

Відповісти цитуючи
billy_boomo_2, протистояння між BBB та Торсидою, існує ще з часів югославії, чи то вже сталося за часів незалежного хорватського футболу? Бо доводилося чути, що підчас спільного з сербами чемпіонату BBB та Торсида спільно виступали проти гробарів та деліє.

Хотілося би почути, чи існують в Хорватії союзи між фанатами клубів? Як що так, то хто з ким дружить, та проти кого?

За потужністю рухів за Торсидою та ВВВ їде Армада та Когорта?
Як що не важко напиши за чисельністю приблизно, скільки ультрас у інших менш потужних ультрас – рухів, які представляють менші команди головної ліги?
22 Jan 2011 20:37 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
billy_boomo_2

Відповісти цитуючи
Тапольской написав:
Чи слідкуєш ти за Українською ультра сценою?? КОго поставив би на перші 3 місця???
За Українським ОФ слідкуєш??? Чи знаєшь якуюсь з ультра банд України??

Слідкую в той спосіб що оглядаю фотографії та фільмики в інтернеті. Інакше ж не можу стежити. Проте я не хотів би говорити хто найкращий бо по просту не знаю досить. З особистого досвіду можу лише випімнути матч мого Динама проти Шахтара кілька років тому. Було досить багато вболівальників Шахтара тут в Загребі й добре вболівали. На жаль я тоді не їхав в Донецьк.

Steinpilz написав:
billy_boomo_2, протистояння між BBB та Торсидою, існує ще з часів югославії, чи то вже сталося за часів незалежного хорватського футболу? Бо доводилося чути, що підчас спільного з сербами чемпіонату BBB та Торсида спільно виступали проти гробарів та деліє.

Хотілося би почути, чи існують в Хорватії союзи між фанатами клубів? Як що так, то хто з ким дружить, та проти кого?

За потужністю рухів за Торсидою та ВВВ їде Армада та Когорта?
Як що не важко напиши за чисельністю приблизно, скільки ультрас у інших менш потужних ультрас – рухів, які представляють менші команди головної ліги?

Так, це правда. В югославії Динамо й Хайдук тобто їх фанати були друзі, "хорватські браття". Я замолодий щоб пам'ятати ці часи, але є такі випадки в минулій державі коли керівники уболівання Динама йшли до сектора Хайдука та там керували вболіванням, і навпаки.

Союзів між хорватськими групами, принаймні офіційних, нема. Однак, з хорватськими фанатами в Боснії білшість інших фанатів в Хорватії в добрих стосунках.

Так, за нами та торцидою армада й кохорта. Не можу точно сказати про кількість, але скажімо що на звичайних матчах (не на дербі) кохорти навколо 200-300, армади щось більше. На виїздах (теж якщо не дербі) 50-100. Демони з Пули (клуб Істра 1961) та Ултрас з Винковців (клуб Цибалия) теж добрі групи. White Stones (Уайт Стоунс) з Вараждина (клуб Вартекс) тепер дуже слабі, але в девяностих роках були дуже міцні й в боях часто були в рівні ВВВ та торциди.

22 Jan 2011 23:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Ультрас у світі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі
Сторінка 6 з 9

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі