Кубок УЄФА 2008-2009
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Єврокубки Попередня тема
Наступна тема
Кубок УЄФА 2008-2009
Автор Повідомлення
Хохлятко

fcdk

Відповісти цитуючи
Zuich написав:
Наша відповідь усім. Більше коментарів не буде:

Ебать, ты бы хоть написал, что там намазано? Нихера ж не видно. Как всегда впрочем.

21 May 2009 11:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
roter_schnee
модератор

fcdd

Відповісти цитуючи
"вот вам нате х#й в томате" Lol

Сссука, неужели я один кузьмодудки слышал на секторах?
21 May 2009 11:59 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Kapral

fcmkh

Відповісти цитуючи
кротов с Победой!!!!! Fan Fan Fan Fan
21 May 2009 12:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
OI

fckl

Відповісти цитуючи
А є якісь нормальні фотки того банера??
21 May 2009 12:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
t_error 404

fcdd

Відповісти цитуючи
А есть нормальные фоточки той волшебной брюнетки с сектор кротов? Embarassed
21 May 2009 12:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Хохлятко

fcdk

Відповісти цитуючи
Парни, все сюда:
http://gallery.korrespondent.net/sport/1468

Девчушки на 4-й фотке - сахарные Applause Love
А дядя на 9-й просто АГОНЬ Aaaaaaaaaaa! Aaaaaaaaaaa! Aaaaaaaaaaa! Donetsk Ultras on tour Crazy

21 May 2009 12:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
exutive

Відповісти цитуючи
всіх з перемогою!!за вас вболівала вся Україна!!
щодо фанів в Стамбулі.. думаю всі розуміють , що туди потрапили далеко не найпалкіші фани команди, а значна кількість туристів,тому частина сектора взагалі сиділа. До речі багато турків на донецькому секторі було видно Smile
Хоч фанів Вердера було й менше проте вони більш злагодженно підтримували команду, проте пофіг, адже кубок НАШ!!!!

21 May 2009 12:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Skech

fcdk

Відповісти цитуючи
рыло у юща конечно на 20 фотке просто пипец Evil or Very Mad Витя Грозный сцуко
21 May 2009 12:51 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Kolyan_ilia

fcsd

Відповісти цитуючи
Твір на тему: Як я святкував перемогу Шахтаря в кубку УЄФА.

Спочатку я хотів поіхати в Донецьк на великий екран, але, як виявилося його не було, тому залишився в рідній Горлівці.
Так от. Пішли ми з тіпа фанатами горлівськими дивитися на бар футбол. Спочатку забухали в міському скверику, їшли натовпом (нас було чел 30, переважно кузьма, адекватних було чел 6) по центральній вулиці, лупили заряди, гімни і пісні. В барі на всіх місця не вистачило, але добре, що тєлік і столики були на вулиці, тому я і ще рил 6 пішли в магазин і взяли 3л пива. У нас пиво зявилося Гёте - ціна 3,75 за ЛІТР.
Так от, стоїмо пєм пиво, дивимося футбол. Після першого забитого голу влаштували невеличкий слем та падання на асфальт за межами бару, тим самим викликавши негативну реакцію деяких відвідувачів і охоронців.
Потім ледь не побилися з чуваком якимось, теж, ніби фанатом. Він нам не дав чіпсів, сказав: "Ви шо бєдниє?". Але ледь не побилися не через це, а через те, що ми нібито йоиму заважали футбол дивитися. Ну це не важливо. Після другого голу у додатковий час наш слем охопив більшу кількість людей, стільці і столи в барі. Тоді нас охоронці тупо вигнали, хоча ми й самі уже збиралися йти! Але нічого і ніхто не постраждав. Пішли ми маршем на центральну площу співаючі дуже голосно пісні і заряди. Прийшли на площу, залізли вчотирьох з чуваками на край фонтану і почали співати пісні і заряди! Народ навколо нас зібрався і теж намагався щось підспівувати, кричав, тому утворилася массова ейфорія! А потім ми вдвох з чуваком зістрибнули у фонтан в черевиках, в штанях, в одязі. Там води по коліно було і пішли до центру фонтана. В центрі фонтана знаходиться така штука залізна звідки вода бє, висота її десь 2-2,5м. Ми залізли на неї і почали знову там гімни всілякі співати! Народ нам аплодував! А потім з тієї штуки зістрибнули прям у воду, обмочившись майже повністю.
Після цього стрибку всі аплодували ще більше! Зі мною все ок, а чувак трохи ногою вдарився, але то дрібниці. Далі ми дізналися, що в одному нічному клубі (Рандеву) халявний вхід і пішли туди...мокрі... я відчув легкий дискомфорт і роззувся, вилив з гріндера воду, витиснув шкарпетки, взувся і пішов в клюб. Танці там у нас були десь протягом години. потім клюб закрився і ми пішли гуляти, взяли "777" і пішли в сквер.
З нами був чувак з ровером і по дорозі в сквер до нас докліпався якийсь тип малий. Щось середнє між рагулєм і гопніком. Він хотів проїхати на ровері, ну а наш чувак йому культурно відмовив, той почав наполягати, тоді його довелося послати. Він образився і привів друзів. Друзі сказали, що хай вони самі розберуться. Ми були не проти. І наш чувак на ровері дав легеньких піз***ін цьому гопнічку. Його друзі були знов не проти і ми з ними забухали шмурдяк. Вони пішли додому, а цей гопнічек від нас не відчиплявся, мабуть дуже хотів покататися. Ми його почали напрягати за те, що в нього галімі гопацькі туфлі, курточка і кофточка, а він навіть не ображався. Але все ж таки ми його здихалися, допили о 3.55 останній шмурдяк і розійшлися по домівках.
У мене мабуть досі речі сохнуть. а ще я зранку помітив, що пірвав на сраці штани, але не по шву. Вони просто пірвалися і реставрації мабуть не підлягають... а я їх так любив... Зранку я проспав на роботу, непочув будильника... Горлянка й досі болить від нічних орів і співів. Ось так я провів фінал кубка уефа!

Змінено: Kolyan_ilia (21 May 2009 14:45)
21 May 2009 14:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
fcdc

fcdc

Відповісти цитуючи
Цитата:
пірвав на сраці штани, але не по шву

горловка стайл Lol
парни, трите предидущий пост ибо отжиг похлеще карцев с атлантидой Crazy

Змінено: fcdc (21 May 2009 14:24)
21 May 2009 14:18 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
fc-chernomorets

fcco

Відповісти цитуючи
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
вот так отдыхают гопники))))
поржал)))))))

21 May 2009 14:21 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Skech

fcdk

Відповісти цитуючи
бля убил Killed , а якось у таборі Crazy
21 May 2009 14:22 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
OI

fckl

Відповісти цитуючи
Цитата:
Твір на тему: Як я святкував перемогу Шахтаря в кубку УЄФА.

я плачу...

"обмочившись майже повністю"

"З нами був чувак з ровером"

"пірвав на сраці штани"

Кубок автору!
21 May 2009 15:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Chester

fcim

Відповісти цитуючи
Lol
На главной запостите Very Happy
21 May 2009 15:28 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
кое-кто

fckk

Відповісти цитуючи
roter_schnee написав:

Сссука, неужели я один кузьмодудки слышал на секторах?

нет не один Very Happy

Донецк с победой!

баба вердера просто пи*дец какойто...
21 May 2009 15:39 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Єврокубки Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49  далі
Сторінка 47 з 49

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі