Натуралізація
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Натуралізація
Автор Повідомлення
shooroop

fcpif

Відповісти цитуючи
Steinpilz написав:
Як що і вести мову про якусь натуралізацію, то лише етнічних українців. Свого часу були якісь розмови про аргентинців Климовича та Чатрука, але далі розмов справа не пішла, можливо, що це й на краще.
Беручи до уваги те, що сьогодні досить багато українців живе наприклад в Італії та Португалії, цілком ймовірне що через десяток років в цих країнах з"являться гравці українського походження, тому для подібних людей не слід зачиняти двері в українську збірну, якщо в них буде бажання за неї грати.

Вже був гравець зб. Італії з українськими корнями. Ім'я його П'єтро Верховод (по нашому- Петро).

Чатрука не бачив, тому щось сказати не можу, а от Клімович нам би не помішав.
В Україні є один закон, який захищає нас від таких легіонерів, які можуть вибирати - це "Закон про Громадянство", який забороняє подвійне громадянство. Але незважаючи на питання "Хто кращий", "Хто може підсилити гру" і т.д. хочу звернути увагу на от що:
Дуже неприємно, коли під час виконання гімну співають його лише Тимощук, Чигринський і пробує співати Шева. Тому вважаю, що необхідною умовою є також знання українського гімну

14 Oct 2008 08:17 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
banksy

fcdk

Відповісти цитуючи

Через декілька років в збірній будуть грати лише натуралізовані бразильці,мексиканці та серби!Я нічого не маю проти Девіча,але грати за країну в якій ти не народився,не викликає повагу!
Буде не збірна України,а збірна світу!
14 Oct 2008 09:22 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
oll

fcss

Відповісти цитуючи
Что касается именно Девича-то я за! Про других(типа негров) ничего не скажу. Насчёт пения гимна:посмотрите,наши "щири" украинцы(коренные) не поют его.Им в падлу это делать...А такие как Марко будут петь и показывать пример другим...Имхо канечна...
14 Oct 2008 09:23 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Steam

fcdd

Відповісти цитуючи
Dexter написав:
Steam написав:
С каких это пор запад нашей страны был в Османской Империи? О_О

Я так розумію йдеться про Австро-Угорщину

Да? Ну я тоже так сначала подумал, но Сербия и Албания НИКОГДА не были в Австровенгерской Империи. Сербы вообще считай после поражения на Косовом Поле в конце 14-го века де-факто стали вассалами турок. А вскоре после падения Константинополя де-юре. Так что Коршун малость проебал. %)

А насчет упрощенной натурализации россиян и беларусов - так на то и почти четыре сотни лет в одной стране жили, что теперь чуть ли не у каждого второго россиянина бабушка по материнской линии из-под Полтавы или Чернигова.

14 Oct 2008 10:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Gatalskiy

fcis

Відповісти цитуючи
Ну с Албанией я загнул (хотя этнических албанцев в той же Сербии достаточно), но Сербия, Хотватия и тд. были в Австро-Венгрия, а что ксается Османкой империи то часть Украины и там была)
Но на это никто смотреть не будет, когда будут брать в сборную натурализованых игроков.
Кстати ФИФА следит за тем чтобы их в сборной не было слишком много, какая-то из арабских стран (не помню какая)хотела себе натурализовать молодых перспективных бразильцев, аргентинцев и тд но им не дали.

14 Oct 2008 12:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
oll

fcss

Відповісти цитуючи
Эта страна Катар...
14 Oct 2008 13:26 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Rama
модератор

fcpif

Відповісти цитуючи
Раз тут дискусія на рахунок історії, то дозвольте зауважити. В Австро-Угорську імперію входили території Хорватії, Словенії та Боснії-Герцеговини. Сербія не входила ніколи. Тому зараз попри те, що серби і хорвати розмовляють однією сербо-хорватською мовою, серби пишуть кирилецею, а хорвати латинкою через вплив заходу. До речі, за часів Австро-Угорщини галичани теж писали руською(тоді її так називали) мовою і латинськими літерами.
На рахунок Сербії, то вона дійсно входила довший час в Османську імперею і постійно боролась проти турків за незалежність. Це одна з найбільш кривавих сторінок сербської історії.
Дуже вибачаюсь за офтоп!

14 Oct 2008 13:40 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Steam

fcdd

Відповісти цитуючи
Гатальский, и какое количество сербов/хорватов/албанцев теперь может похвастаться бабушкой из-под Полтавы или дедушкой из-под Смоленска? Crazy

Суть в том что наши народы перемашаны будь здоров (я имею в виду украинцев/белорусов/русских) в отличие от тех же сербов и хорватов. Да они славяне, но мы восточные, они - южные. И исторически наши народы не пересекались, кроме того что часть южных славян и часть восточных славян какое-то время жили в разных углах в двух империях.

Исторически нам ближе литовцы и поляки чем сербы. Ну а про русских и беларусов я ваще молчу. Так что если уж и натурализировать, то только русских/беларусов/поляков/литовцев.

14 Oct 2008 13:52 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Rama
модератор

fcpif

Відповісти цитуючи
2 Stream, а чого литовці? Вони ж якби не словяни...

14 Oct 2008 13:56 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Steam

fcdd

Відповісти цитуючи
[offtop]

Когда-то давным давно... Very Happy

На самом деле с 14-го века и до середины 17-го большая часть нынешней Украины входила в состав Великого Княжества Литовского, Русского и Жамойтского, а затем в Речь Посполитую.

Великое Литовское Кнжяество (ВКЛ) объединяло наших предков (руських), предков современных беларусов (литвинов) и предков литовцев (жамойтов). Ну и плюс поляки после Люблинской Унии. Короче вот это было действительно одно единое государство, в котором взаимпопроникновение культуры и социальных слоев было на порядок выше чем в Австро-Венгрии. Фактически ВКЛ это один из наследников Киевской РУси (второй наследни: Московия, которая в ходе истории оказалась сильнее ВКЛ, и в 1654г. фактически откусило кусок территории Княжества - у нас это называется "Воссоединение Украины с Россией", а в 1775г. просто его уничтожило - оккупировав оставшийся кусок ВКЛ и Речи Посполитой, переименовав его из Литвы в Беларусь), со всеми вытекающими последствиями.

Кароч, порой хотя бы википедию. Интересная страница нашей истории.
[/offtop]

14 Oct 2008 14:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Gatalskiy

fcis

Відповісти цитуючи
Та я понял очем ты и впринципе согласен, но когда натурализованого игрока вызывают в сборную, то смотрят не на то где у него бабушка, а на то как он играет, и для тренеров сборной главным является не то как он поет гимн и не то на каком языке он разговаривает.
В сборную ведь берут не по национальности, а по гражданству. А в нашей стране живет очень много людей с украинским гражданством, не считающих себя украинцамию. Те же татары, родилось большенство из них не в Украине и не славяне они, так их теперь в сборную не брать?
Если игрок долго живет в Украине и хочет остатся здесь то это одно, а если он берет себе украинское гражданство только для того чтобы попасть в сборную это другое.

14 Oct 2008 14:18 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Steam

fcdd

Відповісти цитуючи
Gatalskiy написав:
Та я понял очем ты и впринципе согласен, но когда натурализованого игрока вызывают в сборную, то смотрят не на то где у него бабушка, а на то как он играет, и для тренеров сборной главным является не то как он поет гимн и не то на каком языке он разговаривает.
В сборную ведь берут не по национальности, а по гражданству. А в нашей стране живет очень много людей с украинским гражданством, не считающих себя украинцамию. Те же татары, родилось большенство из них не в Украине и не славяне они, так их теперь в сборную не брать?
Если игрок долго живет в Украине и хочет остатся здесь то это одно, а если он берет себе украинское гражданство только для того чтобы попасть в сборную это другое.

Ну это да. Просто я спутал понятия "Сборная украинцев" и "Сборная государства Украина".

14 Oct 2008 16:59 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
1927

Відповісти цитуючи
Однозначно проти! І насрать як він грає! Я до речі також не в захваті від того що за нашу Збірну грають Мілевський та Даун-алієв! Але вони, якщо не помиляюся росли і виховувалися в Україні, хоча це їх не виправдовує)))
14 Oct 2008 17:53 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
ChesteroO

fcts

Відповісти цитуючи
Почему Алиев - даун?
14 Oct 2008 18:20 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
1927

Відповісти цитуючи
http://white-blue.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=727
14 Oct 2008 18:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  далі
Сторінка 2 з 27

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі