Про клуб ФК Магдебург і його фанатів
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Статті Попередня тема
Наступна тема
Про клуб ФК Магдебург і його фанатів
Автор Повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи

сайт ультрас ФК Магдебург: http://blue-generation.de
і кілька фото з виїзду у Вольфсбург

18 Oct 2008 11:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
bc

fcrb

Відповісти цитуючи
уровень выше,чем у некоторых украинских премьер-лиговских ФК...
думаю,нам потребуется не одно пятилетие,чтоб такое организовать;(
18 Oct 2008 12:47 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
SaTrOs

fcmkh

Відповісти цитуючи
Ха.. а мені здається що у нас максимум 4-5 міст мають приблизний рівень по якості... але щоб краще.. маю великі сумніви... а якість виїздної шизи.. без слів.. так це друга ліга... сумно..
18 Oct 2008 13:58 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
_KoRshUn_

fcdk

Відповісти цитуючи
SaTrOs написав:
Ха.. а мені здається що у нас максимум 4-5 міст мають приблизний рівень по якості... але щоб краще.. маю великі сумніви... а якість виїздної шизи.. без слів.. так це друга ліга... сумно..

Как думаешь ваш город имеет такой уровень? Интересно твое мнение
Мне кажеться у нас (в Украине) немного ниже уровень
18 Oct 2008 14:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
SaTrOs

fcmkh

Відповісти цитуючи
ну намагаючись бути об"єктивним.. мабуть ні... хоча ми не дуже далеко знаходимось... але одна з причин такої різниці є, як середній вік фанатів Німеччина і наприклад Харкова, так і рівень рівень доходів.. а шизіти та співати, я вважаю, ми можемо не гірше... якість так, треба покращувати... Rostyag
18 Oct 2008 14:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Rama
модератор

fcpif

Відповісти цитуючи
Декстер, я взагалі не проти, шо ти мій матеріал тут розмістив, але міг би й запитати... Взагалі-то це писалось для форуму Прикарпаття, а для ultras.org.ua я міг би повноцінну статтю накатати. Але вже...

18 Oct 2008 18:22 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
1927

Відповісти цитуючи
http://ru.youtube.com/watch?v=CbSCBYUWiY0
18 Oct 2008 18:27 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Rama
модератор

fcpif

Відповісти цитуючи
Тут є два відео, але ще зі старого стадіону. Те, що я сам знімав на камеру просили в нет не викладати.
Це дербі з Динамо Дрезден в сезоні 98/99 - http://de.youtube.com/watch?v=mbNPNZbsR_c
Це пірошоу на одному з останніх матчів Магдебурга на Ернст-Грубе Штадіон - http://de.youtube.com/watch?v=qHB9_rJ_hUs

18 Oct 2008 18:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
Дуже сподобався останній абзац
............................................................................................................................................................

..... Мені розказали, шо це взагалі-то не характерно для Німеччини. Є тільки 2 винятки в нижчих лігах - Дрезден і Магдебург. Тут суппорт давно переріс рівень самого футболу. Хоча, як чуваки чесно зізнались, про таке як зараз 5 років тому вони і не мріяли. Але старання і пропаганда дали свої результати. Тому і нам треба задуматись і повірити в свої сили.
..............................................................................................................................................................
Золоті слова від себе хочеться додати що як би більше людей в таких містах як Тернопіль, Франківськ,Чернівці, Вінниця..розуміли що не варто зациклюватися на результаті команди ....лізі, а намагатися розвивати шизу мутити перф збирати гороші на дербі...То все б булоб не так гамняно як зараз...Бо коли всім займається кілька людей, а решта массовка то діла не буде...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Хоча в нас ще є тих самих 5 років
Wink хто..знає...хто знає....!!!!!!!!
18 Oct 2008 23:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
ZikA
модератор

fcsd

Відповісти цитуючи
Katleta написав:
Хоча в нас ще є тих самих 5 років
Wink хто..знає...хто знає....!!!!!!!!

В нас є 4 роки... до євро-2012...
19 Oct 2008 07:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
4-5 років...ти сам розумієш що це все символічно.......!!!!!!!!!!!!!
Головне кінцевий результат.... Wink
19 Oct 2008 22:48 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
shooroop

fcpif

Відповісти цитуючи
5 років думаю не стане. Не з нашою політикою. От прочитав звіт з Миколаєва - аж хочеться комусь надавати по касці. Хіба проводити об'єднані акції під час матчу збірних. Але і то не вихід, оскільки матчі проводяться в містах, де рівень досить високий (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів). А якщо показувати яким буде стадіон кожного міста, якщо дане явище стане масовим, то у люди підтягнуться. Але на жаль, у Франківську, Тернополі, Чернівцях чи Вінниці сумніваюсь, що найблищим часом проведуть матч збірних

20 Oct 2008 21:32 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
shooroop написав:
у Франківську, Тернополі, Чернівцях чи Вінниці сумніваюсь, що найблищим часом проведуть матч збірних

-
Lol Lol Lol Lol
Не втрачай надію, Шуруп, борись до кінця !!!
У світі всяке буває
Scum Haha Haha Haha
21 Oct 2008 18:18 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
shooroop

fcpif

Відповісти цитуючи
Славутич написав:
shooroop написав:
у Франківську, Тернополі, Чернівцях чи Вінниці сумніваюсь, що найблищим часом проведуть матч збірних

-
Lol Lol Lol Lol
Не втрачай надію, Шуруп, борись до кінця !!!
У світі всяке буває
Scum Haha Haha Haha

Та я не втрачаю надії............колись так буде Smile

21 Oct 2008 23:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
Франківсь хоча б є резервнем містом до Євро-2012, Якщо збірна грати не буде )))))))))
І не збудеться мрія Шурупа )))))))))) То все одно у фрнаківська є шанс побачити Євро-2012, адже у вас як мінімум може жити і тренуватися якась команда, значить і фанати будуть у вас тусуватися !!

Уяви собі на хвилинку який буде підйом коли люди побачать живих італійці, греків, турків чи, хорватів. а можуть і якісь молдовани чи естонці попастися!!!!!!!!!!!
Так що "на двоє баба ворожила або в мре або буде жила".
22 Oct 2008 00:28 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Статті Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі