Згадати все: Найкращий банер опонентам 2008
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Ультрас України Попередня тема
Наступна тема
Згадати все: Найкращий банер опонентам 2008
Автор Повідомлення
каблук

fcco

Відповісти цитуючи
Как я вижу :банер харьков с танком ,подбивающим ладью на порядок круче " Полотно Металіста в матчі Динамо - Металіст 1:2 (02.08.2008) Прем'єр-ліга. Тур 3" ...так же запоржские труды "Мы - козакы!Вы ниякы!" при всем уважение к ребятам - просто не должен тут быть! "Обожаю сало!" - обычный банер!
"Полотно Динамо в матчі Динамо - Металург З. 2:1 (08.03.2008) Чемпіонат України. Тур 20" - подъеб провальный ибо ФК "Металург" спонсируеться Запорожьсталью - тоже самое шо нарисовать киевский торт ,который убегает от торта Наполеона.и т.д. ...
Объективность вижу дело растяжимое!

24 Dec 2008 09:24 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
каблук написав:
Как я вижу :банер харьков с танком, подбивающим ладью на порядок круче!

В принципі коли відбирали знімки до кожної з категорій чомусь віднесли банер з танком до банерів в підтримку команди, а не як банер проти опонентів, тому чекайте, за нього ще можна буде проголосувати при бажанні Crazy як на мене - один з найкращіх банерів за рік...

по суті поділ на ці категорії досить таки умовний, бо ту ж акцію Дніпра в матчі з Динамо можна розглядати як банер в підтримку команди, як піротехнічну акцію і як модульне шоу...
24 Dec 2008 11:23 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
farkas

fcdk

Відповісти цитуючи
Полностью согласен с Каблуком.
24 Dec 2008 15:11 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
скот

fcmkh

Відповісти цитуючи
подьёб днепрян с танком и ладьёй был действительно выполнен на высшем уровне,а вот с ответом днепряне явно разочаровали,вы бы хотя бы историю почитали Crazy

кстати на матчи в Днепропетровске,полотно ОУЖС тоже было на уровне Razz

24 Dec 2008 16:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
скот написав:

а давайте викладем всі підйоби зроблені за рік, а їх явно більше 40 набереться, і кожен почне висловлювати свою авторитетну думку що адміністрація сайту - повні придурки, бо забули їх роботу включити в голосування... задрало вже
24 Dec 2008 16:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Steam

fcdd

Відповісти цитуючи
скот написав:
подьёб днепрян с танком и ладьёй был действительно выполнен на высшем уровне,а вот с ответом днепряне явно разочаровали,вы бы хотя бы историю почитали Crazy

Блять, зарекался тут не отписывать, но это уже пиздееец.

Скот, если ты пытаешься быть объективным, то давай, объективничай до конца. Никто не спорит что ваши ладья и танк в апреле были отличными. Я об этом сам тогда говорил. Но, блять, какое ОУЖС в Днепре ты имеешь в виду? Очередную инкарнацию писающего мальчика? "На уровне"? На уровне с кем? С ультрас 2-й лиги Молдавии? Хоть бы не позорился с такими заявами про "уровень".

24 Dec 2008 16:11 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
Відповісти цитуючи
а вообще, мне не понятно, почему многим нравится баннер хохлов на мясных. на мой взгляд, качество исполнения средним с трудом можно назвать.
............................................................................................................................................................

Хочу написати про цей банер думку зі сторони, так-сказать без наявності симпатії до жодної коаліції Wink
...А мені здається що якість фотографії хренова в першу чергу.! Тому і зображення не передається чітко
що до ідеї досить креативно...просто афігенніший кіч. Притому всьому досить інтелектуальний.
Це тобі не "Рука ріже свиню" чи "Повішанне порося". Врахуй ще той факт що це єдина робота такого формату в 2008. При чому досить непоганно підсвітили, тобото практично кияни організували задуманне.
І чого б за нього не проголосувати ??? ИМХО Досить достойна перфа.

Декстер, якщо не секрет які ще будуть розділи ???

24 Dec 2008 17:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Мені напр. подобаються полотна Харьків на бешикташ і Дніпрян вдома на Металіст... якість малювання звичайно шикарна.
Але проголосував за банер Кротів " Привет зимним чемпионам"
Тому що там є шикарнєйший підйоб... саме те що потрібно в банері для опонентів.
24 Dec 2008 19:26 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
ZikA
модератор

fcsd

Відповісти цитуючи
Голосував за "баян", хоча "Привіт зимовим чемпіонам" теж гарний підйоб, до того, ж якщо знати особливості створення цього витвору ультрас-мистецтва Crazy
25 Dec 2008 09:49 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
скот

fcmkh

Відповісти цитуючи
2 Декстер
а как же баннер 100% Der"mo???

25 Dec 2008 09:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
kcp
модератор

fcmkh

Відповісти цитуючи
Катлета, аши баннера на Бешикташ и на Сборную побольше будут.

и кстати да, почему-то забыли о 100% Дерьмо - один из лучших подъёбов по качеству, смылу и "времени на экранах телезрителей" )

25 Dec 2008 11:38 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Моя трійка :
-байан
-айсберг
-100%
25 Dec 2008 16:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Zuich

fcsd

Відповісти цитуючи
ZikA написав:
Голосував за "баян", хоча "Привіт зимовим чемпіонам" теж гарний підйоб, до того, ж якщо знати особливості створення цього витвору ультрас-мистецтва Crazy

А ніхто навіть і не помітив ці особливостіSmile)).

З.І. за баян віддав голос. Просто, смачно, якісно. Це якщо саме підйоби оцінювати. Також подобаються "зимові чемпіони", там також все це є. Якщо брати за якістю малюнку - то харківський козак та динамівский ЗАЗ. Думаю що козаки на "Красной площі" стали заручниками багатьох іншіх далеко не якісних банерів на цю тематику - тому вони сприймаються як баян.

З.З.І. А чому немає розділу на найкраще полотно в підтримку команди?
25 Dec 2008 16:32 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
А я хіба щось писав про розмір ??? Я про сам формат!! Що це єдина робота на сьогоднішеій день в такому форматі
Smile
25 Dec 2008 20:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Киря

fcdd

Відповісти цитуючи
ААААА вспомнили 100%)))
Та за те деньги футболеров вы могли бы сделать себе достойный лицевой банер!!! А так- этот банер претендовать должен на "проеб года". Ибо трата таких денег на то что можно было за час нарисовать баллонами просто распиздяйство!!!
Постыдились бы вспоминать!

25 Dec 2008 21:04 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Ультрас України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі