Згадати все: Найкраще оформлення секторів 2008
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Ультрас України Попередня тема
Наступна тема
Згадати все: Найкраще оформлення секторів 2008
Автор Повідомлення
Liverpool

fcco

Відповісти цитуючи
Запорожье прекрасно смотрится Rostyag

27 Dec 2008 18:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
1927

Відповісти цитуючи
Сподобалися Карпати. Кількість розтягів та роз для такого віражу досить пристойна.

Змінено: 1927 (26 Mar 2009 20:28)
27 Dec 2008 18:14 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
ChesteroO

fcts

Відповісти цитуючи
мне понравились Харьки ,Днепр, ДК и более-менее Карпаты Scarve
27 Dec 2008 18:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Dynamite

fcdk

Відповісти цитуючи
сектор МХ очень классно выглядит , мой голос за них.
27 Dec 2008 18:49 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
Сподобалися Дніпро,ЗАпоріжжя і Таврія...
Динамо трошки здало позиції в порівнянні з минулим сезоном...або ж інші підтянулися ..Одне з двох
Wink

Тако ж хочу відзначити Волинь Луцьк хлопці в цьому сезоні
є 100 відсотковим.. "відкриттям року" і Полтаву, які в минулому сезоні були в повній апатії.

Абсолютно не підтримую симпатії до оформлення "Металіста" вже не раз писав оформлення
дуже мінімальне!!! При такій кількості фанатів і можливості збирати божевільни сумми !!!!!!

Останній раз внесено зміни: Katleta (27 Dec 2008 20:32), редаговано 4 раз
27 Dec 2008 20:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Katleta написав:
Тому пропоную вельми шановному журі ..поміняти місцями це фото і фото під номером 4-ри на якому нічого цікавого незображенно

Прохання було проігноровано, фото підбирались таким чином, щоб кожне фото брало участь лише в одній категорії...
27 Dec 2008 20:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Я високо оцінюю наприклад 1-2 ліги, які так швидко стартанули... Особливо волинь, Черкаси, Тернопіль, Прикарпаття. Знаючи їх ситуацію не через десяті руки - ставив би заліки всім.
У вишці зараз більш менш всі вирівнюються, але вище Дніпра обєктивно ще ніхто не скочив.
По розтяжках - ДД №1 без варіантів ( як кількість так і якість)
Шоу з двох-трьох сотень малих прапорів теж ніхто більше не робив ( кроти не в щот, як уже говорилося)
Що до великих прапорів - Дніпро, бомжі, Динамо, Карпати, Кроти...
Так само банерні лінії...
-
А рози на розтяг... ну що можу сказати... їх всі піднімають однаково ))) Тільки кольори різні )))
Тому виходить МХ і мз яскравіші )
27 Dec 2008 20:38 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Harek

fcmkh

Відповісти цитуючи
Парин, из тех кто отписываеться типа: "При таком количестве можно делать оч много растяжек и флагов", из вас хоть кто-нибудь видел видео с наших матчей или присутствовал на них????? У нас очень много зарядов совмещены с прыжками + слэмы. Из-за этого каждый матч ломаються удочки и рвуться расяжки.
P.S. если оценивать только визуаку, то да мы не в лидерах, а если всю шизу, тогда я думаю будут другие расклады)))
P.S.2 To Katleta, зачем ты сравниваешь количество, убери в ваших секторов ваши и растяжки и что получиться ничем неприметная кучка в 20,30,50 людей, и пусть тебе адекватные люди расскажут что твориться на трибунах у нас во время матчей даже без расяжек и флагов (хотя они у нас есть около 30 штук=)

27 Dec 2008 21:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Harek написав:
Парин, из тех кто отписываеться типа: "При таком количестве можно делать оч много растяжек и флагов", из вас хоть кто-нибудь видел видео с наших матчей или присутствовал на них????? У нас очень много зарядов совмещены с прыжками + слэмы. Из-за этого каждый матч ломаються удочки и рвуться расяжки.
P.S. если оценивать только визуаку, то да мы не в лидерах, а если всю шизу, тогда я думаю будут другие расклады)))

Братішка, я тобі можу написати те саме , тільки українською мовою. Smile
Чи ти думаєш що на терассах інших клубів немає зарядів з прижками і слемів...
)сектор Карпат бачив після "дербі" - половина стільців вирвана (глянь тут же на форумі в темі 15 тур)
а в нас теж вудочки не титанові )))
А по великому рахунку - в кожного свій стиль, і своя фішка, так що ти сильно не переживай на рахунок того ) (Зато у вас склад команди гарно оголошують).
27 Dec 2008 21:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Dynamite

fcdk

Відповісти цитуючи
Harek написав:
P.S.2 To Katleta, зачем ты сравниваешь количество, убери в ваших секторов ваши и растяжки и что получиться ничем неприметная кучка в 20,30,50 людей, и пусть тебе адекватные люди расскажут что твориться на трибунах у нас во время матчей даже без расяжек и флагов (хотя они у нас есть около 30 штук=)

Я хотел бы посмотреть , если бы Метал играл бы в первой лиге , сколько у вас бы людей на секторе было бы... Crazy
27 Dec 2008 21:58 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Dynamite написав:
Я хотел бы посмотреть , если бы Метал играл бы в первой лиге , сколько у вас бы людей на секторе было бы... Crazy

я думаю всі бачили показовий приклад Охтирки, як 200 чоловік на секторі перетворюються в 20
27 Dec 2008 22:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Киря

fcdd

Відповісти цитуючи
Harek написав:
У нас очень много зарядов совмещены с прыжками + слэмы. Из-за этого каждый матч ломаються удочки и рвуться расяжки.

Быдло одним словом!
Так относится к тому что сам делал!

27 Dec 2008 22:43 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
master_den

Відповісти цитуючи
Dynamite написав:
Harek написав:

аналогично хотел бы посмотреть на хохловский движ при вылете в первую лигу - но такого не случится никогда по всем известным нам причинам! Да наша команда звезд с неба никогда не хватала и кроме кубка СССР 88го и вспомнить особо нечего. Но у нас не было админ ресурса который был в столице союзной республики.
27 Dec 2008 23:29 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
master_den

Відповісти цитуючи
Dexter написав:
Dynamite написав:

я думаю всі бачили показовий приклад Охтирки, як 200 чоловік на секторі перетворюються в 20

а еще все видели как перед ЛЧ в ПЛУ у вас один сектор еле насобирлся!
27 Dec 2008 23:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Harek

fcmkh

Відповісти цитуючи
Славутич написав:
Harek написав:

Братішка, я тобі можу написати те саме , тільки українською мовою. Smile
Чи ти думаєш що на терассах інших клубів немає зарядів з прижками і слемів...

Знаю я что у других клубов есть и прыжки и слэмы (был во всех городах и все видел своими глазами), но когда на секторе 300-500 человек и все друг друга хоть примернго знают, то проще следить за инвентарем. А когда на секторе 1000, 2000, 5000 много быдла и неадеквата и почти всем пох.... на то что ты сделал, то мало кто во время слэма смотрит куда падает и на что наступает.
P.S. потерпите до весны, мы все починим и вы все увидете Rostyag

27 Dec 2008 23:46 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Ультрас України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі