Нефанатська література
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Розмови про все підряд Попередня тема
Наступна тема
Нефанатська література
Автор Повідомлення
MesC

fckk

Відповісти цитуючи
Тем кому нравится Оруелл, советую прочитать Евгения Замятина "Мы"(написана еще в 1920 году!)... еще неплохая книженция Эдмундо Пас Сольдан "Цифровые грёзы"...
ну из последнего, что читал Джон Кинг "Человеческий панк", "Скинхед" и Брем Стокер "Дракула"... Wink
20 Jul 2010 14:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
roter_schnee
модератор

fcdd

Відповісти цитуючи
MesC написав:
Тем кому нравится Оруелл, советую прочитать Евгения Замятина "Мы"(написана еще в 1920 году!)...

А еще есть О.Хаксли "О, дивный новый мир" (1932)
20 Jul 2010 16:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Mole

fcsd

Відповісти цитуючи
+ "Желтый кром"
20 Jul 2010 17:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
123

fcpif

Відповісти цитуючи
Постапокаліпсис катірую Fan Курт Воннегут "Галапагоси" - Thumb
20 Jul 2010 19:51 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Лапський

fcdk

Відповісти цитуючи
"тема для медитації" Кононовича

30 Jul 2010 10:18 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
mr.laag

Відповісти цитуючи
Прочитал "О,Дивный новый мир" Хаксли
Заводной апельсин,и "Москву 2042" - все отличнейшие антиутопии,советую
03 Aug 2010 11:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
roter_schnee
модератор

fcdd

Відповісти цитуючи
mr.laag написав:
Прочитал "О,Дивный новый мир" Хаксли
Заводной апельсин,и "Москву 2042" - все отличнейшие антиутопии,советую

"Москва 2042" хорошая, да. Поржать есть с чего. )
03 Aug 2010 14:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Войномир

fcmkh

Відповісти цитуючи
А що з себе представляє книга "Холодний Яр"? А то мені друг порадив прочитати.

Гімн Франції називається Марсельєза, бо походить з Марселю. Так співає його вся франція, і жителі парижу чи ліону не ігнорують його зі словами "а, южанє підараси, наших дєдав убівалі, я єбал іх бандеравскіє пєсні гарланіть" (c)
13 Aug 2010 12:32 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
lem

fcms

Відповісти цитуючи
Войномир написав:

тоже раджу почитати...

13 Aug 2010 12:38 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Войномир

fcmkh

Відповісти цитуючи
lem написав:
Войномир написав:

тоже раджу почитати...

Дякую за посилання. Сьогодні вечором почну читати.

Гімн Франції називається Марсельєза, бо походить з Марселю. Так співає його вся франція, і жителі парижу чи ліону не ігнорують його зі словами "а, южанє підараси, наших дєдав убівалі, я єбал іх бандеравскіє пєсні гарланіть" (c)
13 Aug 2010 12:43 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
'04

fckk

Відповісти цитуючи
Чак Паланик "Удушье" Smoke
14 Aug 2010 09:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Місцевий

Відповісти цитуючи
Блін, ну ви хоть якусь анотаційю пишіть до книжок які читаєте Sad Бо автор і назва ну дууууже багато про що каже. Хоч пару речень.
06 Sep 2010 14:56 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Kelt
калькулятор

fcdk

Відповісти цитуючи
'04 написав:
Чак Паланик "Удушье" Smoke

Прочитав 5 книжок Паланіка, і ця мені менш за все сподобалась, дещо збочено і нудновато, як на мене. Але це лише в порівнянні з його іншими творами. Мені дуже подобається його стиль і непередбачуваність сюжету. Відзначу книги "Уцелевший" & "Невидимки".

ЗІ: Хто не знає, Чак Паланік - частково українець, справжнє прізвище - Палагнюк... Коротше дивіться тна вікі: http://uk.wikipedia.org/wiki/Чак_Поланік

ЗІ2: Щоб було зрозуміло про що вазагалі пише Чак, тут анотації до його творів: http://www.labirint.ru/authors/17056/

06 Sep 2010 15:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Вареник8T

fckl

Відповісти цитуючи
"Холодний Яр" Горліс-Горського і "Чорний ворон" (він же "Залишенець") Василя Шкляра - обов'язкові до прочитанняSmile

А ще хороша книга Романа Іваничука "Вогненні стовпи". Ця вже про УПА.

Ну і звичайно класика націоналізму Дмитро Донцов "Націоналізм", Микола Міхновський "Самостійна Україна", Микола Сціборський "Націократія".

Дереші, Андруховичі і інший сучліт в топку. Пропагування наркоти і іншої фігніSmile З сучасної літератури поважаю лише Василя Шкляра. От вам інтерв'ю з ним для затравки http://www.panianka.info/_vasilj_shkljar_mi_zhivemo_v_0_0_0_1344_2.html

Цитата:
В тому, що стосується міфології, є і закиди до мого роману. Мовляв, я дуже ідеалізую українців-повстанців, і дуже принижую ворога.

- Описи ворогів справді специфічні...

- Але вони такі й були! Якщо говорити про міф, то в міфології немає привабливого ворога.

Ці критики, які 50 років вихваляли Олеся Гончара, ніколи не робили йому закидів у тому, що він погано зобразив німців.

Чому мої вороги повинні бути красивими і сильними? Це була орда, а орда така й була. Хто хоче, може описати ординців привабливими, я ж не бороню. Але я саме так їх бачу.

- Ви не боїтеся, що такі різкі оцінки можна пов'язати з розпалюванням міжнаціональної ворожнечі?

- Я дуже скептично ставлюся до поняття "розпалювання міжнаціональної ворожнечі". Війна була не між гомункулами, не між інопланетянами. Війна була між націями.

Я не винен, що 99% документів про розстріли і насилля над моїм народом підписані жидівськими прізвищами.

Та й те сказати: хіба ви не бачите, скільки в російських фільмах, книжках нас називають хохлами і показують зрадниками, дебілами тощо. Але ж це не спричинило жодного міжнаціонального конфлікту? Ні. От і тут все буде гаразд

- Маленький українець - це сіра маса. Кожен народ складається з такої маси і з цвіту нації. Один з правдивих отаманів Іван Санченко-Нагірний з Черкащини сказав, що пішов боротися за народ у високому розумінні. І тільки тоді побачив, що народ - то сіра маса, яка не здатна навіть мріяти про свою кращу долю.

Ті ж самі маленькі українці його продали і здали, посадили у в'язницю, де його розстріляли. Але йому вдалося написати листа рідним, де він і каже, що помирає не за народ, а за ідею.

Ще в 1900 році Міхновський у праці "Самостійна Україна" геніально сказав: "Нація, яка не визволить себе до настання демократії, практично шансів не має".

Якщо націю пригнобили та зрусифікували, то треба за умов диктатури і тоталітарної національної системи все відроджувати. А за умов демократії в Україні лишилися чужинці та їхні нащадки.

Уже немає сили, щоб подолати ці ракові пухлини - Донбас і Крим.

21 Sep 2010 13:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
АлиМон

fcvp

Відповісти цитуючи
Джон Кинг "Человеческий панк".
Про книгу
21 Sep 2010 14:47 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Розмови про все підряд Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Сторінка 4 з 8

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі