Відносини з футболістами
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Ультрас України Попередня тема
Наступна тема
Відносини з футболістами
Автор Повідомлення
SNIHOR

fcim

Відповісти цитуючи
Galician да походу у вас одни из самых лучших отношений с фанатами.) Аж душа радуется, когда есть такие игроки. а Этот Володя прикольный статус вконтакте поставил) молодца парень Scarve

Какой топорный наброс говна на вентилятор Very Happy (с) / жесть нах=)
18 Oct 2009 19:52 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Ну коли гавців можна зустріти на вулицях, в кавярнях, пабах, в ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСАОРТІ і т. д., то інших стосунків і бути не може. Всі хлопці прості, з народу, на ламбургінях і мазератях не їздять...
а ті що не місцеві - проймаються духом міста і атмосферою стадіону, і з часом стають як рідні...
Тому ми і можемо подзвонити тренеру і капітанові, сказати щоб вони зібрали основу команди в такому то барі на таку то годину... зі сторони фанів приходять олдові люди і лідери фірм. От так їх і настроювали на гру наприклад перед матчем з одеситами цієї весни... Виграли 3:0, і після голів гравці завжди бігли "на північ", а після матчу в інтервю практично кожен згадував , що цей матч грали для нас...
-
Але найкращі стосунки були з тими футболістами, які грали за Карпати ще до вильоту в 1 лігу...
Прізвища тих неймовірних людей називати не буду, бо зараз їх мало хто памятає, але ті хлопаки були на 100% свої... був випадок коли в Бурштині масса місцевих аборигенів нападала на фанатів - то футболісти вибігли з автобуса і бились разом з нами.

В той же час був випадок ( це вже в першій лізі ), коли грали в Івано-Франківську, і безбожно зливали гру... так після третього пропущеного, якщо не помиляюсь, група приїжджих фанів вибігла на поле і почала бити гравців своєї команди у виховних цілях...

Еххх, стара добра перша ліга Sad
18 Oct 2009 22:40 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи

07 Dec 2009 22:38 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Fidel

fcmz

Відповісти цитуючи
Капитан Металлурга Дима Невмывака, которому на недавней встрече с фанатами была подарена новая капитанская повязка, пропускал матч из-за перебора карточек и не отказался от посещения сектора. После чего поделился впечатлениями и рассказал, что со стороны поддержка смотрится отлично, но находиться в самом секторе еще драйвовей и интереснее.

07 Dec 2009 23:38 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Caledonia

fcdk

Відповісти цитуючи
Недавно играли Лион-Ренн:
чессно говоря не знаю с чем связано, но разместить на игровой (!) форме "Спасибо" и лого
основной банды Лиона - Bad Gones (!), это нечто
В первый раз такое вижу

http://i047.radikal.ru/0912/7c/c6ab9051fe8f.jpg

11 Dec 2009 17:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Vishnya

fcdd

Відповісти цитуючи
Шелаев после матча с харьками походу плакал когда к нашему сектору подходил...
14 Dec 2009 17:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Некий u-s

fcmkh

Відповісти цитуючи
Неудивительно. Сердечко-то в Днепре осталось...
20 Dec 2009 10:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
дед барадед

fcmz

Відповісти цитуючи
Максим Коваль, 17 лет, воротник Металурга и сб. Украины u19.

В прошлом году после удачной игры с Динамо Киев ему подарили шарф Ураган 1984. Не так давно журналисты брали у него интервью, ну и с фотали - шарф наш на стенке у него висит, а не в глубине шкафа. Молодец Scarve

29 Mar 2010 20:52 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
DimaX

fcdch

Відповісти цитуючи
дед барадед написав:
Максим Коваль, 17 лет, воротник Металурга и сб. Украины u19.

В прошлом году после удачной игры с Динамо Киев ему подарили шарф Ураган 1984. Не так давно журналисты брали у него интервью, ну и с фотали - шарф наш на стенке у него висит, а не в глубине шкафа. Молодец Scarve

а можна ссылочку на интервью?? интересна почитать))
29 Mar 2010 21:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
дед барадед

fcmz

Відповісти цитуючи
Вот такие нашел.

29 Mar 2010 21:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
Zhenya

fcbc

Відповісти цитуючи
Цитата:
09 травня нападник "Буковини" Степан Маковійчук підтримуватиме команду разом з фанатами на 5-му секторі

весь текст

можу помилятись, але в 2-й лізі вперше Fan
2 рази пропонували. нарешті почули ) Scarve

03 May 2010 21:58 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
«Юра, дядько гордий за тебе!»

(Стаття з газети "Карпати")

Хто уважно стежить за матчами молодіжної команди «Карпат», помітив, що вже у другій грі поспіль команда Романа Толочка грає без одного зі своїх лідерів – Юрія Габовди. Фланговий нападник особливо розігрався у другому колі і забив кілька ефектних голів. За головну команду племінник легенди карпатівського футболу Яноша Габовди дебютував ще в 2009 році. Було це, правда, у кубковому матчі проти ФК «Харків».

Натомість, дебют у Прем’єр-лізі постійно відкладався. Хоч Юрко часто був серед запасних, щось постійно заважало. У Запоріжжі Олег Кононов уже хотів випустити на заміну і Габовду, і Фурту, але вилучення Федецького сплутало всі карти – довелося робити зовсім інші зміни. Юрко все ж дочекався свого часу. Головний тренер «Карпат» відклав заміни до самого кінця. Спершу він випустив Мартинюка, а за хвилину до свистка зняв з поля Дениса Кожанова. Замість найкращого асистента чемпіонату вийшов саме Габовда. Такий дебют молодий нападник запам’ятає на все життя. Окрім можливості зіграти в такому принциповому матчі, Юрко отримав ще один подарунок. Фанати з 16-го сектору, на випадок виходу Габовди на поле, приготували спеціальний банер: «Юра, твій дядько тобою гордиться!».

«Про банер я не знав нічого, – каже молодий дебютант. – Як потім мені повідомили, його вивісили відразу ж після моєї появи на полі. Після фінального свистка ми усі підійшли до наших, найкращих в Україні фанатів (це навіть не обговорюється – кращих за них нікого нема). Тільки тоді я побачив цей банер. Неможливо зараз передати, що творилося в моєму серці! По-перше це заряд енергії, по-друге ще один стимул працювати над собою і добиватися найвищих результатів. І звісно, неймовірно приємно, що навіть після стількох років мого Дядька, яким я пишаюся, всі пам’ятають. Пам’ятають його заслуги і вимагають, щоб я грав не гірше за нього. Ті, хто зробили цей банер, хочуть, щоб я ніколи не забував, яке прізвище у мене на спині».

Продовжуючи тему свого дебюту, Юрко каже, що цей матч став для нього найважливішим за 14 років футбольного життя. «Вся наполегливість, уся важка праця, всі труднощі, які я пережив за цей час, принесли свої плоди. Настав час, і я зміг дебютувати в Прем’єр-лізі. Хоч і не надовго, але сподіваюся, в мене усе попереду. А ще хотів би подякувати фанатам за підтримку всієї команди загалом і мене зокрема. Для молодого гравця це не просто підтримка, це набагато більше – словами важко передати. Бо я ще нічого не досягнув у футболі, тут – така віра. Тому після такої підтримки я просто не маю права не виправдати надій наших уболівальників».

Собсно сам банер:

Закид футболки авторам привітання:

Пусля гри з ВКДК (ну тут як завжди):

А це вже після виїзної переможної нічиї в Криму (Габовда з фанами прямо на бігових доріжках):

Ну і зустріч команди в аеропорту у Львові:

---------------------------------------------------
Можна було б сказати, що росте львівський Паоло Діканьйо, але далеко не один Юра Габовда так виділяється. Є такі ж самі щирі хлопаки і в дублі, і в основній команді... Так що чекаєм нагоди, щоб написати ще й про них.
04 May 2010 00:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
дед барадед

fcmz

Відповісти цитуючи
Запорожские фанаты объявили публичную «охоту» на футболистов Металлурга Info
02.08.2010 20:15 ПОЛИТСОВЕТ

Фанаты футбольного клуба Металлург (Запорожье) в знак протеста против плохой игры команды объявили «публичную охоту» на футболистов.

В частности, на гостевой фанатов (сайт Ураган), болельщики создали раздел «Доска почета», где выкладывают фотографии игроков команды, сделанные в ночных клубах и других увеселительных заведениях.

«Мы всегда с родной командой до конца, поддерживаем ее невзирая ни на что. Но нас удивляет, что самим футболистам, похоже, наплевать и на "Металлург", и на Запорожье, и на болельщиков

Объявив акцию «Доска почета», мы призываем футболистов одуматься и, наконец-то, заняться своим делом», - рассказал ПОЛИТСОВЕТу один из фанатов запорожского Металлурга.

Кроме того, болельщики намерены контролировать, насколько футболисты соблюдают спортивный режим. По словам фанатов, они вынуждены прибегнуть к таким мерам, чтобы игрокам команды ничего не мешало сосредотачиваться на играх чемпионата Украины и подготовке к ним

«Выявленные нами факты нарушения игроками спортивного режима будут фиксироваться на фото и видеопленки, после чего эти факты будут преданы огласке», - заявляют болельщики.

Напомним, что в минувшую субботу запорожский Металлург проиграл луцкой Волыни со счетом 0:1 и опустился на 15 место в турнирной таблице чемпионата Премьер-лиги. Главный тренер команды Олег Лутков после матча извинился перед болельщиками и всем городом за «бездушную игру».

http://www.politsovet.ua/text/zaporozhskie-fanaty-obyavili-publichnuyu-abohotubb-na-futbolistov-metallurga
03 Aug 2010 08:11 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
ФК «Карпати» від імені керівництва клубу, тренерського штабу та гравців команди щиро дякує уболівальникам за несамовиту підтримку трибун на матчі плей-оф раунду Ліги Європи «Карпати» – «Галатасарай».

Саме завдяки вашим емоціям, вірі у позитивний результат до останьої секунди поєдинку, чудовій атмосфері протягом всього матчу команда здобула такий важливий результат і пробилася до групового етапу престижного європейського турніру.

У четвер львівська торсида укотре довела, що не має рівних в Україні.

Віримо, що заповнені трибуни «України» знову поженуть «зелено-білих» вперед. А гравці та тренерський штаб команди докладуть усіх зусиль, аби Львів ще не раз до ранку святкував такі жадані перемоги. Це стане можливим, лише об’єднавшись в єдиному вболівальницькому пориві й змусивши наші карпатівські серця знову битися в унісон.

Ми дякуємо уболівальникам за небайдужість. Ми дякуємо уболівальникам за любов. Ми пишаємось вами!

http://fckarpaty.lviv.ua/ua/news/4959/page.html
29 Aug 2010 20:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
На тренувальній базі «Карпат» у Брюховичах відбувся традиційний поєдинок між головною командою «зелено-білих» та її фанатами.
«Карпати» – «Фанати» – 5:6.

Це був вже четвертий поєдинок між фанатами «Карпат» та їхніми улюбленцями. Нагадаємо, що вперше друзі-суперники зіграли товариський спаринг у 2007 році ...
Читати далі тут: http://www.fckarpaty.lviv.ua/ua/news/5043/page.html

15 Sep 2010 16:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Ультрас України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  далі
Сторінка 3 з 11

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі