Євро 2012
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Євро 2012
Автор Повідомлення
каблук

fcco

Відповісти цитуючи
Пейсатый,это кукан,который ты посасываешь.Неадекват...

Если меня забанят,то и баньте этого горгуля.

23 Jun 2012 14:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
каблук написав:
Пейсатый,это кукан,который ты посасываешь.Неадекват...

Если меня забанят,то и баньте этого горгуля.
бууууууггагагагагагагаг)))))
Психічні захворювання(взято з вікі):

Прояви захворювань
1)Порушення настрою;
2)Порушеннями мислення;
3)Розлади пам'яті;
4)Обмани сприйняття;
5)Зниження інтелекту.

Всю свою писанину по цій темі, можеш порівняти з проявами захворювання і одразу бігти до лікаря.
Доречі, усе лайно(совкодроч), що ти і твій родич виливає, я без проблем можу видалити, тому і останне твоє речення дуже гарно характерезує твій психічний стан)))))хахаха До кого ти звертаєшся????????))))

Traitors are hung and others shot dead
Kill the jew and cut of his head
Destroy the enemy and his lies
Send the filth to an early demise
It's the same routine day to day
Murder anyone who gets in our way
A cleansing wind throughout this land
The final solution, the final stand
(Blue Eyed Devils - Murder Squad)

Міжсезоння, тому трохі зачекаємо з твоїм видаленням з цього форуму))
23 Jun 2012 14:29 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Excite

fcco

Відповісти цитуючи
Антишавка написав:
Пейсаті, ви вже нарешті визначіться, ви імперці або совкодрочери? Щодо деганів з червоними ганьчірками, то не погоджуюсь, що їх лише могила виправить, гарна пиздюліна, також чудовий лікар, перевірено в реалі.
Ты такой толстый, что даже тонкий.
Объясни мне: зачем бить престарелых совкодрочеров? Или ты таким образом страну с колен поднимаешь, борцун ты наш.

23 Jun 2012 14:37 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Excite

fcco

Відповісти цитуючи
И еще один вопрос. Уважаемый Антишавка, вы считаете недопустимыми именно красные флаги на стадионах или советскую символику в целом?

23 Jun 2012 14:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
фашискій_малодчік

fckl

Відповісти цитуючи
Бля..,..все таки напишу ..

Я звичайно завжди знав, що Одеса - це діагноз, але це вже піздос повний. Я в ахуї , якшо чесно..

Люди ,які сплять в обнімку з імперським прапором ( прапором російських царів династії Романових) виправдовують червоний більшовицький прапор, під яким був розстріляний російський цар Микола II зі всією родиною. Шо у вас там в головах робиться?? Я так розумію, похуй який прапор,..лиш би він був пов'язаний з Росією. Білою чи червоною не важливо.

Не теба тут вийобуватись своїми знаннями в області історії. Впевнений, шо тут є чимало людей з багажем знань побільше твого. Крім того не знаю , яку країну ти маєш на увазі коли кажеш "историю своей страни".

Потім якісь пусті базари типу "Для них лучшие годы жизни прошли именно в той стране. Они там родились и их молодость прошла там. Вообщем самые лучшие воспоминания из жизни у них связаны с совком".....Та йоб вашу мать,...під цим прапором було вбито голодом за різними оцінками від 7 до 11 мільйонів українських селян, носіїв української мови. Колективізація,репресії, розстріли, депортації, ше купа всякої хуйні, якої за раз навіть не пригадаєш.

Тому я ше раз кажу, шо я хуєю просто з того, шо в нас на 20-му році люди, які себе називають ПРАВИМИ футбольними фанатами намагаються виправдовувати червону більшовицьку тоталітарну символіку, та ще й якоюсь хуйньою, шо типу комусь там жилось добре, ковбаса була по 2,50 і т.д. Ніяка ковбаса не компенсує того, шо комуняки знищили половину нації. При чому кращу половину. І це величезне позорище, на всю Європу що у нас на стадіони приходять такі виблядки з червоними шматами і не вигрібають за це пізди.
23 Jun 2012 15:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
Excite написав:
Антишавка написав:
Пейсаті, ви вже нарешті визначіться, ви імперці або совкодрочери? Щодо деганів з червоними ганьчірками, то не погоджуюсь, що їх лише могила виправить, гарна пиздюліна, також чудовий лікар, перевірено в реалі.
Ты такой толстый, что даже тонкий.
Объясни мне: зачем бить престарелых совкодрочеров? Или ты таким образом страну с колен поднимаешь, борцун ты наш.
Я так розумію, що відповіді на питання про те, як імперці можуть одночасно бути латентними совкодрочерами, я не почую?

Спробую пояснити. По-перше де ти побачив там застарілих совкодрочевір? Усі фото і відео, що я мав можливість бачити з фак офф евро 2012 спростовують це:

Так само, як і фото з Донбас-арени, явно не дідугани і бабці тримають:

Це мабуть також наліпку дідок зробив?

Цю ганьчірку, я впевнений тримає явно не бабуся:
http://www.youtube.com/watch?v=EDATvRR8bdY

Щодо країни з колін, то де я писав, що від затріщіни, підніметься країну з колін? Я написав, що подібні ідіоти, один раз отримавши по чайнику за це лайно, наступного разу двічі подумають чи брати його знову і це як я писав вище перевірено і підтверджено, звісно не завжди працює на всі сто, але у більшості випадків саме так і є.

Змінено: Антишавка (23 Jun 2012 16:06)
23 Jun 2012 15:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Excite

fcco

Відповісти цитуючи
Проигнорирую детские, банальные оскорбления и отвечу. В целом очень предсказуемый ответ. Для начала скажу что я оправдывал не символику совка, а обычных людей. Понимаешь? Ни Сталина, ни Берию с Хрущевым, а ОБЫЧНЫХ ЛЮДЕЙ, которым повезло (или не повезло) родиться на закате эпохи социализма. Понять можно даже того паренька с Харькова, которому просто родители на кухне прозвенели все уши тем, как же было хорошо в совке, например.
Это ты такой умница, молодец и знаток истории,знаешь про то,что:
фашискій_малодчік написав:
під цим прапором було вбито голодом за різними оцінками від 7 до 11 мільйонів українських селян, носіїв української мови. Колективізація,репресії, розстріли, депортації, ше купа всякої хуйні, якої за раз навіть не пригадаєш.

но ведь обычному кузьмичу, пришедшему с красным флагом на стадион, это не ведомо(и я сейчас не того харьковского паренька имею в виду). Откуда им знать обо всем этом? Они вкладывают в этот флаг совершенно другой смысл. Для них это и колбаса по 2.50, и молодость, и хорошая жизнь. Вряд ли им в школе на уроках истории рассказывали о голодоморе и расстрелах. А вот советская пропаганда работала во всю. И много людей сформировались, как личность именно под действием этой пропаганды. Такие дела.

23 Jun 2012 15:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
Excite написав:
И еще один вопрос. Уважаемый Антишавка, вы считаете недопустимыми именно красные флаги на стадионах или советскую символику в целом?
http://s019.radikal.ru/i613/1205/3d/9f596a2f64da.jpg

Особисто я проти сов.символів на трибуні, якщо цей двіж позиціонує себе, як проукраїнській.
Шавкани, ліваки, недолугі імперці нехай роблять, як вважають за потрібне саме їм.
23 Jun 2012 15:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
фашискій_малодчік
Солідарний з тобою на всі 100%.Саме тому почав з образ, адже не я перший розпочав з повчальних розмов і математичних вираховувань кількісного відсотока знавців історії і НЕ КАРЯВАГА АСАЗНАНИЯ МИРА СЕГО.
23 Jun 2012 15:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
Excite
З написаного тобою вище, я вже давно зробив висновок, що не треба чекати покі горбатого могила виправить, а невеличка профілактична бесіда змінить його погляди на краще, якщо він у цей прапор вкладає саме те, що ти вище перерахував.
23 Jun 2012 16:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Excite

fcco

Відповісти цитуючи
Антишавка написав:
Я так розумію, що відповіді на питання про те, як імперці можуть одночасно бути латентними совкодрочерами, я не почую?

Но ведь это не вопрос, а убогая попытка подъебать. Я оправдывал не совок, а людей, которые по нему настольгируют ибо их можно понять.
Антишавка написав:
По-перше де ти побачив там застарілих совкодрочевір? Усі фото і відео, що я мав можливість бачити з фак офф евро 2012 спростовують це

На этих фотографиях парням явно больше 20-25 лет. То есть они родились в совке и кровавая гебня успела им чуточку промыть мозги. Да и мракобесные 90-ые многих заставили убедиться в том, что в СССР было не так уж и плохо. А насчет стикера: разве трудно догадаться, что таким образом русские просто троллили поляков? Вон вуйки, например, флаг Палестины(или не помню кого), вешали на сектор, что бы нас подъебать.

23 Jun 2012 16:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Excite

fcco

Відповісти цитуючи
Антишавка написав:
Excite
З написаного тобою вище, я вже давно зробив висновок, що не треба чекати покі горбатого могила виправить, а невеличка профілактична бесіда змінить його погляди на краще, якщо він у цей прапор вкладає саме те, що ти вище перерахував.

Почему тебя так волнуют чужие взгляды? Я, например, привык игнорировать идиотов, а не перевоспитывать их. Почему ты думаешь, что твои взгляды единственно правильные и ты имеешь право навязывать их другим людям? Какие аргументы ты будешь использовать в профилактической беседе, например, с 40 летним мужиком, который считает, что тогда было хорошо, а сейчас - хреново. Или тупо отпиздишь его? Smile

23 Jun 2012 16:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
Excite написав:

На этих фотографиях парням явно больше 20-25 лет. То есть они родились в совке и кровавая гебня успела им чуточку промыть мозги. Да и мракобесные 90-ые многих заставили убедиться в том, что в СССР было не так уж и плохо. А насчет стикера: разве трудно догадаться, что таким образом русские просто троллили поляков? Вон вуйки, например, флаг Палестины(или не помню кого), вешали на сектор, что бы нас подъебать.

Так, так, проживши приблизно перші 10 років свого життя в совку, вони будучі дітьми можуть сто відсотків адекватно оцінити те на чиїх кісткак побудований "соціальний рай" і "дружба народів", і як "добре" там жилося, з одним засаленим піджаком, чергами, сварками біля клозету в общагах і т.д.
Дуже угарні статейкі на схожу тему:
http://no-remorse88.livejournal.com/76834.html
http://no-remorse88.livejournal.com/95215.html
23 Jun 2012 16:27 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
Excite написав:

Почему тебя так волнуют чужие взгляды?

Мене хвилють чужі погляди, так само, як і тебе, адже, ти так само, вліз у цю дискусію, як і я.

Excite написав:
Я, например, привык игнорировать идиотов, а не перевоспитывать их.

Так само з недолугими, справ, намагаюсь не мати.

Excite написав:
Почему ты думаешь, что твои взгляды единственно правильные и ты имеешь право навязывать их другим людям?

Я ніде не казав, що тількі мої погляди вірні, а право я маю, таке саме, як і ти. "Нав'язуючи",що твій фк кращій за інші, твій оф колектив не лайно, як думають десь і т.д.

Excite написав:
Какие аргументы ты будешь использовать в профилактической беседе, например, с 40 летним мужиком, который считает, что тогда было хорошо, а сейчас - хреново. Или тупо отпиздишь его? Smile

Якщо, не допоможе профілактична бесіда, то можна просто забрати ту ганьчірку, якщо це неадекват по типу саламатова, то йому лише в кайф отримати в бороду))ахха
23 Jun 2012 16:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
Excite написав:
А насчет стикера: разве трудно догадаться, что таким образом русские просто троллили поляков? Вон вуйки, например, флаг Палестины(или не помню кого), вешали на сектор, что бы нас подъебать.

Дивлячісь на безліч фоток з сов.символікою і моніторячі офний інет рашкі, то можу припустити, що на троллінг це не схоже, а N кількість фанатів, саме так і думає, що "хАзяева вернулись".
Якщо б вони так не думали, то зривали би зі своєї кузьми те лайно, чи хоча б не давали їм її використовувати, поряд з офешними людьми. Я навіть засуджень з боку ОФу на інет сторінках і бордах не побачив.
23 Jun 2012 17:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  далі
Сторінка 22 з 25

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі