Англія - Україна (01.04.2008) Відбір до ЧС 2010
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Англія - Україна (01.04.2008) Відбір до ЧС 2010
Автор Повідомлення
gringreb

fcsd

Відповісти цитуючи
У році, що наступив, нам представитися відмінна можливість підтримати нашу збірню по футболу.
Матч відбудеться в день сміху, у столиці наших суперників.

Хто буде на грі? Як із спільним супортом? Місце зустрічі в Лондоні?
10 Jan 2009 20:59 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
gringreb написав:
Хто буде на грі?

Ну я буду. Вже взяв квитки на літак і у нас тут вимальовується дуже весела компанія з деякими юзерами цього форуму - без підтримки збірна вже точно не залишиться... Щодо місця зустрічі - думаю ще рано про це говорити, але на збірну завдяки форуму це буде легше організувати ніж на той же Арсенал-Динамо.

Найкращим місцем для мене особисто видається Трафалгарська площа, але хто його знає - то досить далеко від Уемблі щоб іти туди пішки, а уявити собі сотню українців в лондонському метро я поки не можу, навіть при умові що не треба робити пересадку.

З приводу спільного перформансу - з їхніми довбаними правилами пронести якесь велике полотно нам точно не дадуть, до того ж хто буде тащити на своєму горбу велике полотно до Лондона? Малювати на місці? Балончик з фарбою = 10 футнтів... Будемо думати все що в наших силах, час в принципі ще є...

З приводу квитків на матч на сайті Федерації Футболу Англії написано: Away Supporters - Please contact the Football Federation of Ukraine, details can be found here: http://www.fifa.com/associations/association=ukr/index.html
10 Jan 2009 21:40 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
gringreb

fcsd

Відповісти цитуючи
на перформaнс - ти маєшь рацію. англі не пускають із полотнами й деревцем,але можна скинутися на балончик.
Місце зустрічі? - краще б довідатися у місцевих аборигенів,які мешкають там,або нашу діаспору в Лондоні.

Тримаємо всіх у курсі справ!!!! 26 лютого будемо в Лондоні,проб'ю місця придатні для зустрічі.

11 Jan 2009 02:52 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Chester

fcim

Відповісти цитуючи
Dexter, в какую сумму по твоим подсчетам выльется выезд в Лондон?
Я имею ввиду абсолютно все расходы, начиная от визы и заканчивая билетом на обратный путь.
26 Jan 2009 20:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Chester написав:
Я имею ввиду абсолютно все расходы, начиная от визы и заканчивая билетом на обратный путь.

1. Квиток на літак компанії Wizzair (Київ-Лондон-Київ) = 1360 грн.
2. Британська віза = 780 грн
3. Проживання в хостелі в Лондоні 4 ночі = 4*40 $
4. Квиток на матч = 300 грн
5. Харчування = 6-10 фунтів за сніданок/обід/вечерю
6. Проїзд по місту (метро коштує 6 фунтів в день)
7. всі інші трати в міру розбещеності

кожна з цих цифр приблизна і може коливатись...
27 Jan 2009 15:35 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Переживающий

fcdk

Відповісти цитуючи
Декс, наверное лучшая точка будет Трафальгар... Судя по Арсам в метро там полный порядок, так что можно будет вписаться толпой и не потеряться особо, ИМХО. Либо же какая нибудь станция метро поближе к Уембли... Я за Трафальгар ))))

27 Jan 2009 18:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
gringreb

fcsd

Відповісти цитуючи
Dexter написав:
Chester написав:

4. Квиток на матч = 300 грн

а де мона бредбати квіток? раніше,я кував у жінкі,яка працює у тур-агенстві. зараз вона пряцює, десь в іношомі місті.
09 Feb 2009 20:21 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Тасс

fckl

Відповісти цитуючи
ІМХО - краще в якомусь пабі в не більш як 15 хвилин ходьби до стадіо, годинки так за три до матчу.
Бо як би "андеграунд" не функціонував, наш народ всеодно погубиться Smile
А в кабацюрі і якісь спільні дії на секторі мона було б узгодити.
Стосовно квитків - то я пропоную нікому не спішити. Та жіночка (може не та, а та в якої я на ФРА-УКР пробивав) і далі працює в тревел-дочці педерації, і сама дзвонила до колеги, питала чи він не їде в Англію.
Якщо поспішимо і кожен візьме окремо, то буде як в Швеції - більше сотні людей в різних секторах, а на гостьовий ніхто не впустить вже...

22 Feb 2009 17:30 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Тасс

fckl

Відповісти цитуючи
Вчора дізнавався про ціну квитків в партнера нашої Федерації.
Заспівали 65 євриків. Виникають глибокі сумніви, що гостьовим зроблять найдорожчий сектор.
На сторінкі FA пише, що квитки є по 29 і 39 фунтів. Такщо рекомендую не поспішати, і не переплачувати Evil or Very Mad

24 Feb 2009 15:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
vladv

fcdk

Відповісти цитуючи
- щодо квитків: 65 євро то це ціна федерації, дешевше не вийде, хіба що в не українскький сектор, а навіщо це? (я доречі взяв вже 10, учотирьох летимо з Києва, інші шість везу нашим у Лондон). Дешево летіти можна wizzair (я ним лечу) або flybmi.com

- щодо зустрічі - обома руками за Трафальгарську площу. Футбол о 8, вхід відкрито з 6. На Трафальгарській площі можна почати збиратися з 3-4 години, у 5:30 рушаємо з площі на станцію Charing Cross, без пересадок їдемо до Wembley Central далі пішки до стадіону, о 6:30 - 7 будемо на стадіоні. Думаю, що той, хто доіхав з України до Трафальгару на шляху з Трафальгару до Вемблі не загубиться Smile

- перформанс. За умови контролю на стадіоні єдиним нормальним варіантом є модулі. Ось так на Вемблі це зробили німці
http://www.youtube.com/watch?v=PTsnZmjQ6qc
http://www.youtube.com/watch?v=e_gtWM5Gf0s
як це робится вчора продемострували хорьки на Динамо, так що це реально, якщо тільки зорганізувати правильно. які ідеї?

відкриті питання -

1. Чи має хтось контакти з активною діаспорою у Британії? хлопці завжди на виїздах України, а вже в себе вдома точно щось зорганізують.

2. Чи буде щось подібне до того що було на Шотландія - Україна? Хто не в курсі - ось http://h.ua/story/67436/
13 Mar 2009 17:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
vladv

fcdk

Відповісти цитуючи
Що за тиша? залишається лише тиждень. будемо перф робити чи ні?

стосовно Лондону:
- там є українська катедра http://www.ukrcenter.com/gallery/ShowImage.asp?ImagePidrozdilID=49&ImageNumber=12
The Ukrainian Cathedral of The Holy Family In Exile Duke Street, ( Off Oxford Street )
Mayfair, London. W1.

- та памятник Володимиру Великому http://www.ukrcenter.com/gallery/ShowImage.asp?ImagePidrozdilID=49&ImageNumber=24
Holland Park, London

Змінено: vladv (25 Mar 2009 15:18)
25 Mar 2009 00:48 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
vladv написав:
Що за тиша? залишається лише тиждень. будем перф робити чи ні?

сьогодні буде зустріч стосовно поїздки... хлопці мають контакти з діаспорою, мають все узгодити. Поки орієнтовно збір на Трафалгарській площі в 16:00 за місцевим часом. З приводу перфа поки тиша - ніхто не має бажання тащити його на свому горбу і домовлятись з проносом...
25 Mar 2009 11:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
vladv

fcdk

Відповісти цитуючи
Dexter написав:
сьогодні буде зустріч стосовно поїздки... хлопці мають контакти з діаспорою, мають все узгодити. Поки орієнтовно збір на Трафалгарській площі в 16:00 за місцевим часом. З приводу перфа поки тиша - ніхто не має бажання тащити його на свому горбу і домовлятись з проносом...

Зрозуміло, дякую. Модулі - теж проблема з проносом та підготовкою? мені здається це найпростішим...

якщо потрібна якась допомога стосовно привезти щось з Києва, або там по місцю - пишіть у лічку. вилітаю в неділю візейром.
25 Mar 2009 15:17 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
вирішили, що найкращий варіант зібратись на Трафалгарській площі в 16:00 за лондонським часом, тому передавайте всім хто їде хай підтягуються туди...
26 Mar 2009 18:37 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
David

fcdch

Відповісти цитуючи
http://football.sport.com.ua/news.php?id=65271&page=5

))) Lol Lol

01 Apr 2009 15:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі