І ліга 2009-2010
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4 ... 66, 67, 68  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
І ліга 2009-2010
Автор Повідомлення
seven

fcl

Відповісти цитуючи
Так питаєш, ніби ми подавали. Коли від клубу офіційно фанати не їдуть, то вони в заявці останнім реченням пишуть: "по неоф. інформації прибуде група підтримки ..." Яке там було формулювання я не знаю, але мєнти нас явно "берегли". Нам це взагалі не було вигідно, оскільки в нас були свої плани. Перша наша спроба на вокзалі "неправильних речей" була строго пресічена, добре, що нікого не прийняли.

No one likes us and we don't care
19 Jul 2009 13:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
123

fcpif

Відповісти цитуючи
Йййясно. До нас якось не пальоно їдьте, цікавіше буде Crazy
19 Jul 2009 13:52 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
T.F.A.

fcnt

Відповісти цитуючи
seven написав:
Так питаєш, ніби ми подавали. Коли від клубу офіційно фанати не їдуть, то вони в заявці останнім реченням пишуть: "по неоф. інформації прибуде група підтримки ..." Яке там було формулювання я не знаю, але мєнти нас явно "берегли". Нам це взагалі не було вигідно, оскільки в нас були свої плани. Перша наша спроба на вокзалі "неправильних речей" була строго пресічена, добре, що нікого не прийняли.

І які ж то у вас такі свої плани були???))))))))))))))))))))))))))))
19 Jul 2009 14:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
"Перша наша спроба на вокзалі "неправильних речей" була строго пресічена, добре, що нікого не прийняли."
-
Ссссукааааа, я плачу Lol Lol Lol
ви шо там, стікер хотіли наклеїти? Lol Lol Lol
19 Jul 2009 16:49 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Та які плани... Напевно хотіли щось забомбити. Але воно якось ніразу не пальоно, коли виходить 32 людини на розах ФК Львів, то в них ніщо не вказує, що вони фанати. Адже 5 вашим (можливо і більшій кількості) ніщо не завадило змішатися з натовпом і спокійно вийти в місто. Достатньо було не мати жодної атрибутики. Інші - таке склалося враження - були зовсім не проти, щоб їх провели дяді міліціонери.
І не треба розказувати, що клуб подає там по неофіційній інформації і т.п. Ви не перші приїхали в Тернопіль і чомусь нікого на вокзалі не зустрічали. А тут всі знали точну кількість приїзжих (ще зранку в клубі казали про 50 приїзжих), транспорт (адже могли і басом приїхати), причому конкретний транспорт (собак з Львова повно). Я не кажу, що це ви, але ваш фан-клуб запросто міг таке зробити.
А щодо жіночки, то вона напевно вашим фан-клубом заправляє, бо саме вона кіпішувала, що вас не пускають на стадіон, випитувала у міліціонерів, які бумаги треба замутити, щоб вас пустили. Думаю ти вже догадався, про кого це я. Знайду її фото - виложу.

З.І. Загалом - це не упереджене ставлення, а констатація факту - от такими нас в ідеалі бачить міліція і футбольна влада. Попередні заявки, ніяких траблів, точна кількість, щоб підготувати адекватну кількість міліції. І це печально... В Нах**нікомунепотрібнійдругійлізі було якось спокійніше. Це що тепер значить, що якщо до вас в Добромиль приїде хтось не подавши попередньої заявки - його не пустять на сектор?

19 Jul 2009 17:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
harrycrew

fckh

Відповісти цитуючи
Yaroslav написав:
А щодо жіночки, то вона напевно вашим фан-клубом заправляє, бо саме вона кіпішувала, що вас не пускають на стадіон, випитувала у міліціонерів, які бумаги треба замутити, щоб вас пустили. Думаю ти вже догадався, про кого це я. Знайду її фото - виложу.

Вона?
19 Jul 2009 18:14 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
seven

fcl

Відповісти цитуючи
Яка нах жіночка?! Під стадіоном був наш президент разом із сім"єю і коли ми прийшли і там зіштовхнулись з певними траблами, очевидно пані президентша вмішалася в події (хоча я того не бачив чомусь). І взагалі, ви все дуже "вдало" розповідаєте, нічого не знаючи абсолютно. Зразу намальовуються ацкі історії про скамних леополтансів.
Колись коні приїжджали в Добромиль без попередньої заявик і якби не Лаба, то йух би хто їх пустив.
Про бачення міліцією образу ідеальних фанатів - це так, погоджуюсь.

19 Jul 2009 19:56 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
harrycrew

fckh

Відповісти цитуючи
Десна - Гелиос

19 Jul 2009 20:27 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Вареник

fcpif

Відповісти цитуючи
Тому що це Добромиль
Наскільки я знаю люди без заявок спокійно приїжджають і немають ніяких проблем
19 Jul 2009 20:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
leopolitan

fcl

Відповісти цитуючи
Ярослав, я сфотрав, вона лівак ше потім десь катала

19 Jul 2009 22:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
1963

fckl

Відповісти цитуючи
по всій території перед стадіо фекалу є оголошення про те, що фан - клуб організовує безплатний виїзд...так що пан севен хай не розказує!
трабли в їх розумінні це така ситуація: хтось хотів пити, а його до будки не впустили і він тихенько каже - "що за неповага?!" а протім попантувавшись перед своїми поплічниками тихо каже асав. от і всі трабли які можуть бути у фекала!
подумайте логічно, якщо вони з сім*єю президента на сектор входять (це ж наскільки треба було вилизати жопу тому підару), то які в них можуть бути трабли?
19 Jul 2009 22:04 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
seven

fcl

Відповісти цитуючи
Просто в Добромилі стадіон вміщує мізерну к-ть глядачів і якщо не поступає заявки, я так розумію, ті гостьові місця заповнюють чи намагаються їх заповнити певними тілами.
1963, якусь юхню кажеш, з нами не заходили на сектор сім"я президента, вони підходили до нас біля стадіону.
Та і впринципі то все неважливо.
Важливо те, що буде далі Wink

19 Jul 2009 22:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
seven

fcl

Відповісти цитуючи
Фотозвіт

19 Jul 2009 22:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
1963

fckl

Відповісти цитуючи
даа...аа... то всьо круто поки в вас є бабло і поки на вас не забив хуй ваш педик-президнт!!!

севен, а я тебе впізнав на 2 фотці...)))
19 Jul 2009 22:17 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Вареник

fcpif

Відповісти цитуючи
Мені просто цікаво
1 В клубу гроші на візуалку берете ?
2 Перша наша спроба на вокзалі "неправильних речей" об'ясніть що за речі такі ?
3 Чи ви колись самі на виїзди їхали (Без підтримки клубу) ?
4 Ви фан-клуб ?
Просто цікаво
19 Jul 2009 22:28 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4 ... 66, 67, 68  далі
Сторінка 3 з 68

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі