Реєстрація :: Пошук :: FAQ :: Учасники :: Групи :: Вхід
І ліга 2009-2010
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 66, 67, 68  далі
 
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
І ліга 2009-2010
Автор Повідомлення
Gatalskiy



Повідомлень: 355

fcis

Відповісти цитуючи
1 тур (17-19 липня)

ПФК Севастополь - Зірка
Нива - Львів
Десна - Геліос
Енергерик - Кримтеплиця
Арсенал - Сталь
Динамо-2 - Харків
Прикарпаття - Фенікс-Іллічовець
ПФК Олександрія - Нафтовик
Дністер - Волинь

2 тур (25-26 липня)

ПФК Севастополь - Нива
Львів - Десна
Геліос - Енергетик
Кримтеплиця - Арсенал
Сталь - Динамо-2
Харків - Прикарпаття
Фенікс - ПФК Олександрія
Нафтовик - Дністер
Волинь - Зірка

3 тур (31 липня- 1 серпня)

Десна - ПФК Севастополь
Нива - Зірка
Енергетик - Львів
Арсенал - Геліос
Динамо-2 - Кримтеплиця
Прикарпаття - Сталь
ПФК Олександрія - Зарків
Дністер - Фенікс
Волинь - Нафтовик

4 тур (9-10 серпня)

ПФК Севастополь - Енергетик
Нива- Десна
Львів - Арсенал
Геліос - Динамо-2
Кримтеплиця - Прикарпаття
Сталь - ПФК Олександрія
Харків - Дністер
Фенікс - Волинь
Зірка - Нафтовик

5 тур (21-22 серпня)

Арсенал - ПФК Севастополь
Енергетик - Нива
Десна - Зірка
Динамо-2 - Львів
Прикарпаття - Геліос
ПФК Олександрія - Кримтеплиця
Дністер - Сталь
Волинь - Харків
Нафтовик - Фенікс

6 тур (26 серпня)

ПФК Севастополь - Динамо-2
Нива - Арсенал
Десна - Енергетик
Прикарпаття - Львів
Геліос - ПФК Олександрія
Дністер - Кримтеплиця
Волинь - Сталь
Нафтовик - Харків
Зірка - Фенікс

7 тур (30-31 серпня)

Прикарпаття - ПФК Севастополь
Динамо-2 - Нива
Арсенал - Десна
Енергетик - Зірка
ПФК Олександрія - Львів
Дністер - Геліос
Волинь - Кримтеплиця
Нафтовик - Сталь
Фенікс - Харків

8 тур (6-7 вересня)

ПФК Севастополь - ПФК Олександрія
Нива - Прикарпаття
Десна - Динамо-2
Енергетик - Арсенал
Львів - Дністер
Геліос - Волинь
Кримтеплиця - Нафтовик
Сталь - Фенікс
Харків - Зірка

9 тур (11 - 13 вересня)

Дністер - ПФК Севастополь
ПФК Олександрія - Нива
Прикарпаття - Десна
Динамо-2 - Енергетик
Арсенал - Зірка
Волинь - Львів
Нафтовик - Геліос
Фенікс - Кримтеплиця
Харків - Сталь

10 тур (17-19 вересня)

ПФК Севастополь - Волинь
нива - Дністер
Десна - ПФК Олександрія
Енергетик - Прикарпаття
Арсенал - Динамо-2
Львів - Нафтовик
Геліос - Фенікс
Кримтеплиця - Харків
Зірка - Сталь

11 тур (23 вересня)

Нафтовик - ПФКСевастополь
Волинь - Нива
Дністер - Десна
ПФК Олександрія - Енергетик
Прикарпаття - Арсенал
Динамо-2 - Зірка
Фенікс - Львів
Харків - Геліос
Сталь - Кримтеплиця

12 тур (27-28 вересня)

ПФК Севастополь - Фенікс
Нива - Нафтовик
Десна - Волинь
Енергетик - Дністер
Арсенал - ПФК Олександрія
Динамо-2 - Прикарпаття
Львів - Харків
Геліос - Сталь
Зірка - Кримтеплиця

13 тур (2-4 жовтря)

Харків - ПФК Севастополь
Фенікс - Нива
Нафтовик - Десна
Волинь - Енергетик
Дністер - Арсенал
ПФК Олександрія - Динамо-2
Прикарпаття - Зірка
Сталь - Львів
Кримтеплиця - Геліос

14 тур (9-11 жовтня)

ПФК Севастополь - Сталь
Нива - Харків
Десна - Фенікс
Енергетик - Нафтовик
Арсенал - Волинь
Динамо-2 - Дністер
Прикарпаття - ПФК Олександрія
Львів - Кримтеплиця
Зірка - Геліос

15 тур (17-19 жовтня)

Кримтеплиця - ПФК Севастополь
Сталь - Нива
Харків - Десна
Фенікс - Енергетик
Нафтовик - Арсенал
Волинь - Динамо-2
Дністер - Прикарпаття
ПФК Олександрія - Зірка
Геліос - Львів

16 тур (23-25 жовтня)

ПФК Севастополь - Геліос
Нива - Кривтеплиця
Десна - Сталь
Енергетик - Харків
Арсенал - Фенікс
Динамо-2 - Нафтовик
Прикарпаття - Волинь
ПФКОлександрія - Дністер
Зірка - Львів

17 тур (31 жовтня - 2 листопада)

Львів - Севастополь
Геліос - Нива
Кримтеплиця - Десна
Сталь - Енергетик
Харків - Арсенал
Фенікс - Динамо-2
Нафтовик - Прикарпаття
Волинь - ПФК Олександрія
Дністер - Зірка

18 тур (6-8 листопада)

19 тур (14-15 листопада)

20 тур (20-22 листопада)


Змінено: Gatalskiy (20 Jul 2009 15:57)
22 Jun 2009 21:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Gatalskiy



Повідомлень: 355

fcis

Відповісти цитуючи
Ситуація у нас неясна, начебто команда буде формуватись на основі хлопців з ДЮСШ, як вже писав HardCore. Але керівництво сказало що команда буде існувати.
22 Jun 2009 21:39 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Gatalskiy



Повідомлень: 355

fcis

Відповісти цитуючи
ФК Харків буде на стадіоні Динамо грати?
22 Jun 2009 22:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Алекс Харьков



Повідомлень: 263

fckh

Відповісти цитуючи
Gatalskiy написав:
ФК Харків буде на стадіоні Динамо грати?

да до 2011 года аренда
22 Jun 2009 22:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Fjon Lenon



Повідомлень: 4

pfcs

Відповісти цитуючи
Какой баран ставит игры по будням! Так интересно!
22 Jun 2009 23:36 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Gatalskiy



Повідомлень: 355

fcis

Відповісти цитуючи
Такой же как и все предыдущие сезоны. Интересно, неинтересно, а шо делать. В прошлом сезоне на полсезона сделали нормально, а весной опять. Может хоть весной сделают по выходным, играть-то всего 15 туров.

P.S. Fjon Lenon ты хоть в профиле напиши за кого переживаешь.
22 Jun 2009 23:43 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
123



Повідомлень: 410

fcpif

Відповісти цитуючи
Сезон обіцяє бути в стопіцот раз цікавіший ніж попередній Twisted Evil
23 Jun 2009 11:59 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
seven



Повідомлень: 214

fcl

Відповісти цитуючи
Як Katleta і казав :

Цитата:
Тернопільська "Нива" змінює емблему

Тернопільська "Нива" оголосила конкурс на кращий герб чи емблему, пише офіційний сайт клубу.

Роботи прийматимуть до 2 липня. А підсумки оголосять уже наступного дня. Переможець конкурсу отримає цінний приз.

Нагородять автора кращої емблеми ФК "Нива" у перерві товариського матчу "Нива" (Тернопіль) - "Карпати" (Львів), який відбудеться 6 липня.


Чемпіон

_________________

No one likes us and we don't care
23 Jun 2009 16:43 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Katleta



Повідомлень: 675

fcnt

Відповісти цитуючи
Так і є зараз робим все можливе щоб зупинити цей ідіотизм.
23 Jun 2009 19:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
HardCore



Повідомлень: 451

pfcs

Відповісти цитуючи
Кто то там с Кировограда спрашивал где мы играть будем.так вот стало известно пока это 3 места Very Happy

Севастополь,Бахчисарай или Симферополь(где играл ИгроСервис) Smile

З.Ы. Подскажите плз во 2 лиге фанатье из Белой Церкви за кого переживает за Рось или Арсенал?
24 Jun 2009 19:41 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін


Повідомлень: 2792

fcdk

Відповісти цитуючи
HardCore написав:
З.Ы. Подскажите плз во 2 лиге фанатье из Белой Церкви за кого переживает за Рось или Арсенал?

Ну у обох команд є фани.
http://ultras.org.ua/photo/fcab.php
http://ultras.org.ua/photo/fcrb.php
як бачиш, у других побільше буде...
24 Jun 2009 20:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
ЛУКА



Повідомлень: 85

fceb

Відповісти цитуючи
в Бурштині призначено нового тренера. Ним став колишній тренер Прикарпаття Пристай, який втік з Франківська через погане фінансування... Футболісти і фани в шоці... Михайло Савка підняв команду... з ним вона почала вигравати і в 2009 році показала 5-й результат в першій лізі, обігруючи такі команди, як Оболонь, Кримтеплиця, Севастополь... будемо організовувати щось для підтримки Савки... жесть... Савка вчора прийшов попрощатися з командою... кажуть, деякі хлопці плакали... Rostyag

_________________
Слава нації - смерть ворогам!!!
http://energetykb.at.ua/
30 Jun 2009 11:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
seven



Повідомлень: 214

fcl

Відповісти цитуючи
Уточнений календар:



Перша ліга (2009/2010 рр.)
1-е КОЛО
1-й ТУР
17 липня 2009 р. (п’ятниця)
4 Енергетик Кримтеплиця
7 Прикарпаття Фенікс-Іллічовець
18 липня 2009 р. (субота)
1 ПФК Севастополь Зірка
2 Нива Т ФК Львів
9 Дністер Волинь
19 липня 2009 р. (неділя)
3 Десна Геліос
5 ІгроСервіс Сталь А
8 ПФК Олександрія Нафтовик-Укрнафта
15 вересня 2009 р. (вівторок)
6 Динамо-2 ФК Харків




2-й ТУР
25 липня 2009 р. (субота)
10 ПФК Севастополь Нива Т
12 Фенікс-Іллічовець ПФК Олександрія
17 ФК Львів Десна
26 липня 2009 р. (неділя)
11 Нафтовик-Укрнафта Дністер
15 Кримтеплиця ІгроСервіс
16 Геліос Енергетик
18 Зірка Волинь
21 жовтня 2009 р. (середа)
14 Сталь А Динамо-2
15 вересня 2009 р. (вівторок)
13 ФК Харків Прикарпаття




3-й ТУР

31 липня 2009 р. (п’ятниця)
21 Енергетик ФК Львів
24 Прикарпаття Сталь А
27 Волинь Нафтовик-Укрнафта
1 серпня 2009 р. (субота)
19 Нива Т Зірка
20 Десна ПФК Севастополь
22 ІгроСервіс Геліос
25 ПФК Олександрія ФК Харків
26 Дністер Фенікс-Іллічовець
11 листопада 2009 р. (середа)
23 Динамо-2 Кримтеплиця

4-й ТУР
9 серпня 2009 р. (неділя)
28 ПФК Севастополь Енергетик
29 Нива Т Десна
30 Фенікс-Іллічовець Волинь
32 Сталь А ПФК Олександрія
34 Геліос Динамо-2
35 ФК Львів ІгроСервіс
36 Зірка Нафтовик-Укрнафта
10 серпня 2009 р. (понеділок)
31 ФК Харків Дністер
33 Кримтеплиця Прикарпаття

5-й ТУР
21 серпня 2009 р. (п'ятниця)
38 Енергетик Нива Т
40 Динамо-2 ФК Львів
41 Прикарпаття Геліос
44 Волинь ФК Харків
22 серпня 2009 р. (субота)
37 Десна Зірка
39 ІгроСервіс ПФК Севастополь
42 ПФК Олександрія Кримтеплиця
43 Дністер Сталь А
45 Нафтовик-Укрнафта Фенікс-Іллічовець


6-й ТУР
26 серпня 2009 р. (середа)
46 ПФК Севастополь Динамо-2
47 Нива Т ІгроСервіс
48 Десна Енергетик
49 ФК Харків Нафтовик-Укрнафта
50 Сталь А Волинь
51 Кримтеплиця Дністер
53 ФК Львів Прикарпаття
54 Зірка Фенікс-Іллічовець
14 жовтня 2009 р. (середа)
52 Геліос ПФК Олександрія

7-й ТУР
30 серпня 2009 р. (неділя)
55 Енергетик Зірка
56 ІгроСервіс Десна
57 Динамо-2 Нива Т
59 ПФК Олександрія ФК Львів
60 Дністер Геліос
62 Нафтовик-Укрнафта Сталь А
31серпня 2009 р. (понеділок)
58 Прикарпаття ПФК Севастополь
61 Волинь Кримтеплиця
63 Фенікс-Іллічовець ФК Харків

8-й ТУР
6 вересня 2009 р. (неділя)
66 Нива Т Прикарпаття
68 Енергетик ІгроСервіс
69 Сталь А Фенікс-Іллічовець
70 Кримтеплиця Нафтовик-Укрнафта
71 Геліос Волинь
72 ФК Львів Дністер
73 Зірка ФК Харків
7 вересня 2009 р. (понеділок)
65 ПФК Севастополь ПФК Олександрія
18 листопада 2009 р. (середа)
67 Десна Динамо-2




9-й ТУР
11 вересня 2009 р. (п’ятниця)
74 Динамо-2 Енергетик
75 Прикарпаття Десна
78 Волинь ФК Львів
81 ФК Харків Сталь А
12 вересня 2009 р. (субота)
76 ПФК Олександрія Нива Т
77 Дністер ПФК Севастополь
80 Фенікс-Іллічовець Кримтеплиця
13 вересня 2009 р. (неділя)
73 ІгроСервіс Зірка
79 Нафтовик-Укрнафта Геліос


10-й ТУР
18 вересня 2009 р. (п’ятниця)
82 ПФК Севастополь Волинь
85 Енергетик Прикарпаття
88 Геліос Фенікс-Іллічовець
90 Зірка Сталь А
19 вересня 2009 р. (субота)
83 Нива Т Дністер
84 Десна ПФК Олександрія
86 ІгроСервіс Динамо-2
87 Кримтеплиця ФК Харків
89 ФК Львів Нафтовик-Укрнафта

11-й ТУР
23 вересня 2009 р. (середа)
91 Динамо-2 Зірка
92 Прикарпаття ІгроСервіс
93 ПФК Олександрія Енергетик
94 Дністер Десна
95 Волинь Нива Т
96 Нафтовик-Укрнафта ПФК Севастополь
97 Фенікс-Іллічовець ФК Львів
98 ФК Харків Геліос
99 Сталь А Кримтеплиця




12-й ТУР
27 вересня 2009 р. (неділя)
100 ПФК Севастополь Фенікс-Іллічовець
101 Нива Т Нафтовик-Укрнафта
102 Десна Волинь
103 Енергетик Дністер
107 ФК Львів ФК Харків
108 Зірка Кримтеплиця
28 вересня 2009 р. (понеділок)
104 ІгроСервіс ПФК Олександрія
105 Динамо-2 Прикарпаття
106 Геліос Сталь А


13-й ТУР
2 жовтня 2009 р. (п’ятниця)
109 Прикарпаття Зірка
110 ПФК Олександрія Динамо-2
112 Волинь Енергетик
3 жовтня 2009 р. (субота)
113 Нафтовик-Укрнафта Десна
114 Фенікс-Іллічовець Нива Т
116 Сталь А ФК Львів
4 жовтня 2009 р. (неділя)
111 Дністер ІгроСервіс
115 ФК Харків ПФК Севастополь
117 Кримтеплиця Геліос















14-й ТУР
9 жовтня 2009 р. (п’ятниця)
121 Енергетик Нафтовик-Укрнафта
122 ІгроСервіс Волинь
10 жовтня 2009 р. (субота)
118 ПФК Севастополь Сталь А
125 ФК Львів Кримтеплиця
126 Зірка Геліос
11 жовтня 2009 р. (неділя)
119 Нива Т ФК Харків
120 Десна Фенікс-Іллічовець
124 Прикарпаття ПФК Олександрія

15-й ТУР
17 жовтня 2009 р. (субота)
128 Дністер Прикарпаття
129 Волинь Динамо-2
131 Фенікс-Іллічовець Енергетик
132 ФК Харків Десна
133 Сталь А Нива Т
18 жовтня 2009 р. (неділя)
127 ПФК Олександрія Зірка
130 Нафтовик-Укрнафта ІгроСервіс
134 Кримтеплиця ПФК Севастополь
135 Геліос ФК Львів
16-й ТУР
23 жовтня 2009 р. (п’ятниця)
139 Енергетик ФК Харків
142 Прикарпаття Волинь
24 жовтня 2009 р. (субота)
137 Нива Т Кримтеплиця
138 Десна Сталь А
140 ІгроСервіс Фенікс-Іллічовець
143 ПФК Олександрія Дністер
25 жовтня 2009 р. (неділя)
136 ПФК Севастополь Геліос
141 Динамо-2 Нафтовик-Укрнафта
144 Зірка ФК Львів
26 жовтня 2009 р. (понеділок)
138 Десна Сталь А

17-й ТУР
31 жовтня 2009 р. (субота)
149 ФК Харків ІгроСервіс
150 Сталь А Енергетик
1 листопада 2009 р. (неділя)
145 Дністер Зірка
147 Нафтовик-Укрнафта Прикарпаття
151 Кримтеплиця Десна
152 Геліос Нива Т
153 ФК Львів ПФК Севастополь
2 листопада 2009 р. (понеділок)
146 Волинь ПФК Олександрія
148 Фенікс-Іллічовець Динамо-2

2-е КОЛО
18-й ТУР
6 листопа 2009 р. (п’ятниця)
154 Волинь Дністер
7 листопа 2009 р. (субота)
157 ФК Харків Динамо-2
159 Кримтеплиця Енергетик
161 ФК Львів Нива Т
8 листопа 2009 р. (неділя)
155 Нафтовик-Укрнафта ПФК Олександрія
156 Фенікс-Іллічовець Прикарпаття
158 Сталь А ІгроСервіс
160 Геліос Десна
162 Зірка ПФК Севастополь
19-й ТУР
14 листопада 2009 р. (субота)
164 Десна ФК Львів
168 Прикарпаття ФК Харків
169 ПФК Олександрія Фенікс-Іллічовець
170 Дністер Нафтовик-Укрнафта
15 листопада 2009 р. (неділя)
163 Нива Т ПФК Севастополь
165 Енергетик Геліос
166 ІгроСервіс Кримтеплиця
167 Динамо-2 Сталь А
16 листопада 2009 р. (понеділок)
171 Волинь Зірка

20-й ТУР
21 листопада 2009 р. (субота)
173 Нафтовик-Укрнафта Волинь
174 Фенікс-Іллічовець Дністер
175 ФК Харків ПФК Олександрія
22 листопада 2009 р. (неділя)
172 ПФК Севастополь Десна
176 Сталь А Прикарпаття
177 Кримтеплиця Динамо-2
178 Геліос ІгроСервіс
179 ФК Львів Енергетик
180 Зірка Нива Т





Примітка:
Дата гри 14-го туру між командами «Динамо-2» - «Дністер» визначиться пізніше.

_________________

No one likes us and we don't care
30 Jun 2009 11:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
mkt



Повідомлень: 358

fcakh

Відповісти цитуючи
Классно уточнено - факи стали настолько резкими что сыграют в 1 день 2 игры в разных городах Lol Lol Lol Lol Lol Lol


Цитата:
1 ТУР:
15 вересня 2009 р. (вівторок)
6 Динамо-2 ФК Харків


Цитата:
2 ТУР:
15 вересня 2009 р. (вівторок)
13 ФК Харків Прикарпаття


_________________
Хочеш проблем я тебе их устрою давай свою аську (c)
Стояли... Ждали... Нихуя (с)
30 Jun 2009 12:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
seven



Повідомлень: 214

fcl

Відповісти цитуючи
Гравці Динамо-2 і Харкова очевидно задіяні в іграх молодіжного чемпіонату Європи, а 15 вересня-резервний день в календарі

_________________

No one likes us and we don't care
30 Jun 2009 12:40 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 66, 67, 68  далі
Сторінка 1 з 68

 
Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі