Суперкубок УЄФА 2009
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Єврокубки Попередня тема
Наступна тема
Суперкубок УЄФА 2009
Автор Повідомлення
_KoRshUn_

fcdk

Відповісти цитуючи

Шахтер - Барселона
28.08.2009 (21:45)
Стадион Луи II, Монако

История, статистика и т.д.
УЕФА
Фотогалерея трофея

Обратите внимание на второго обладателя Суперкубка:

1975г.
Баварія (ЛЧ) - Динамо Київ (КК) 0:1
Динамо Київ - Баварія 2:0
1986г.
Стяуа Бухарест (ЛЧ) - Динамо Київ (КК) 1:0

*** Проводился один матч на нейтральном стадионе из-за политических причин, что самое интересное все на том же стадионе Луи второго, где в пятницу будет играть донецкий Шахтер.
25 Aug 2009 01:23 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Viktor

fcdk

Відповісти цитуючи
Цікаво, що назву клубу Dynamo Kyiv на кубку написано в українській транслітерації - не Dinamo Kiev, як за радянських часів завжди писали назву нашого клубу (жеребкування, список учасників, титри під час трансляції тощо), адже команда тоді представляла СРСР з офіційною російською мовою.

Змінено: Viktor (25 Aug 2009 18:17)
25 Aug 2009 11:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
sen4

fcmkh

Відповісти цитуючи
Viktor написав:
Цікаво, що назву клубу Dynamo Kyiv на кубку написано в українській транслітерації - не Dinamo Kiev, як за радянських часів завжди писали назву нашого клубу (жеребкування, список учасників, титри під час трансляції тощо), адже команда тоді представляла СРСР з офіційною російсьою мовою.

Може це проста помилка функціонерів УЄФА... але приємно що Українською Smile
25 Aug 2009 16:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Skid Row

fcdd

Відповісти цитуючи
На таком уровне ТАК редко ошибаются...
25 Aug 2009 23:14 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Viktor написав:
Цікаво, що назву клубу Dynamo Kyiv на кубку написано в українській транслітерації - не Dinamo Kiev, як за радянських часів завжди писали назву нашого клубу (жеребкування, список учасників, титри під час трансляції тощо), адже команда тоді представляла СРСР з офіційною російською мовою.

Я теж одразу звернув на це увагу, але наскільки я памятаю, коли Суперкубок вигравало Динамо, то він виглядав зовсім інакше. Нинішній же трофей почали вручати з 2006-го року, першою його отримала Севілья, тому коли на задній частині гравіювали назви команд не дивно, що Dynamo Kyiv написали саме так...

25 Aug 2009 23:26 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
_KoRshUn_

fcdk

Відповісти цитуючи
Dexter написав:
Viktor написав:

Я теж одразу звернув на це увагу, але наскільки я памятаю, коли Суперкубок вигравало Динамо, то він виглядав зовсім інакше. Нинішній же трофей почали вручати з 2006-го року, першою його отримала Севілья, тому коли на задній частині гравіювали назви команд не дивно, що Dynamo Kyiv написали саме так...

Кстати да...
Декстер, тебе как всегда плюс за сообразительность))
26 Aug 2009 00:30 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Viktor

fcdk

Відповісти цитуючи
Dexter написав:

Згоден, я й не казав, що це помилка функціонерів УЄФА. Добре, що вони не пішли бюрократичним шляхом і тупо не переписали російську транслітерацію, а співставили, що клуб, який вигравав у 75-му цей Кубок, зараз пишеться Dynamo Kyiv.
26 Aug 2009 13:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
sen4

fcmkh

Відповісти цитуючи
Dexter написав:
Viktor написав:

тоді звісно Smile але не менш приємно Smile
26 Aug 2009 18:19 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Некий u-s

fcmkh

Відповісти цитуючи
Интересно, сколько дончан приедет в Монако...
28 Aug 2009 16:17 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
fc-chernomorets

fcco

Відповісти цитуючи
да звуковая поддержка в Монако просто позор =(

28 Aug 2009 23:17 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
_KoRshUn_

fcdk

Відповісти цитуючи

28 Aug 2009 23:36 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
BSU

fckl

Відповісти цитуючи
Шахтар дуже достойно виступив... ну і Вася Кобін жог))) Smile
28 Aug 2009 23:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи

...

29 Aug 2009 01:21 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
_KoRshUn_

fcdk

Відповісти цитуючи

29 Aug 2009 06:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
каблук

fcco

Відповісти цитуючи

Артьом Франков??? Smile

29 Aug 2009 09:22 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Єврокубки Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі