Ultras Game
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Робота сайту Попередня тема
Наступна тема
Ultras Game
Автор Повідомлення
Stan

fcdk

Відповісти цитуючи
Конкурс був тільки для таких прокачених пацанчиків, як Галичан. Я от наткнувся на фотку "Ягелонії" чисто випадково, переглядаючи тему "Capo" на ultras-fiffo.org Crazy
45 фоток вкотре нагадали, на скільки наша країна відстає в рівні перфомансу, відвідуваності і яскравих барв на трибунах від західної Європи.

28 Dec 2009 17:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Stan написав:
Конкурс був тільки для таких прокачених пацанчиків, як Галичан. Я от наткнувся на фотку "Ягелонії" чисто випадково, переглядаючи тему "Capo" на ultras-fiffo.org Crazy
.

Тю, так я не шукав ідентичні фотки, а дивився на банери ( оцей банер Ягелонії легко впізнається ), кольори клубів, по стадіонах вичисляв, по рекламних щитах виходив на країни ( коли взагалі без поняття був...
і не я один так робив Wink
-
Ярослав, дам тобі почитати фанзін Smile Дав би ще і ніндзю поносити, але ж ти розтягнеш її Very Happy
28 Dec 2009 18:37 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Galician написав:

Ярослав, дам тобі почитати фанзін Smile Дав би ще і ніндзю поносити, але ж ти розтягнеш її Very Happy

Нічого, на виріст буде Fan

З.І. Сподіваюсь, ми не вибрали один і той самий фанзін.
28 Dec 2009 20:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Одессит

fcco

Відповісти цитуючи
Galician написав:
Gold
Юзер Кіря, мій секрет не тільки в цьому Shades

Ещё нужно иметь шаровый быстрый интернет! Very Happy
29 Dec 2009 21:51 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Жерміналь пробивався по фіолетових кольорах. Клубів з таким кольором не так вже й багато в Європі.
29 Jan 2010 20:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Робота сайту Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі