А давайте закриєм форум нах!
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Пропозиції і побажання Попередня тема
Наступна тема
А давайте закриєм форум нах!
Автор Повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
З дев'яти постів вісім можна терти закривши очі.
Корисної інформації, розумних думок, конструктиву - НОЛЬ!

Тому думаю тут варто вставити цю цитату:
(написала мені одна дічинка Вконтакті в приват)

"в мене є ше одне питання: чого рано чи пізно всі футбольні форуми стають просто місцем де всякі придурки пи...ть не по темі? так було з гостьовою сайту Карпат, так і з ukrultras.com. 7 сторінок, присвясених останньому туру, а читати по суті нічого і дивитися майже нема на що! шкода часу, потраченого на перегляд і прочитання тої біліберди."

І не знаю як їй відповісти... і в той же час стало шкода свого часу, і часу інших модераторів, які, бля, читають і труть весь цей словесний понос.

ЛЮДИ, ШО З ВАМИ!?!?!? ЦЕ ДЕГРАДАЦІЯ ФАН-КУЛЬТУРИ, ЧИ ЦЕ В НАС ВСЯ НАЦІЯ ТАКА?!?!?!?
ЇБНУТИСЯ! ТАКЕ ВРАЖЕННЯ, ЩО УЛЬТРАС.ОРГ ОКУПОВАНИЙ ШЛАКОМ, І НОРМАЛЬНО ПОГОВОРИТИ З ЛЮДЬМИ МОЖНА ТІЛЬКИ В АСЬЦІ... КАРАУЛ!

P.S. la-la-la, вернись! Мы всё простим! (с)
07 Dec 2009 21:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Киря

fcdd

Відповісти цитуючи
А что ты хочеш?
Имеем своеобразную "текучку кадров". Кто писал тут год назад-пишут все реже(многие сменили ники так как репутация была запятнана), ну а новые спешат набить себе "постовую массу" флудя во всех ветках.
Это действительно на всех ресурсах просматривается, видимо учим молодеж не так как надо...
07 Dec 2009 21:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
England
модератор

fcvp

Відповісти цитуючи
Вихід є - закриті форуми.

07 Dec 2009 21:41 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Киря

fcdd

Відповісти цитуючи
не факт
как показала практика-ко всему закрытому есть свои ключи...
Интернет в наше время-это большая помойка из которой лишь немногие могут выудить нужную информацию. Бывает после топовых событий и не хочется заходить и читать...
Если у кого есть свои мысли и готовы к конструктивному диалогу прошу в личку, а то и так на флуд перешли!
07 Dec 2009 21:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Skid Row

fcdd

Відповісти цитуючи
Я вижу две причины.
1. Удешевление интернета. Раньше его могли себе позволить не все. Т.е. "по умолчанию" понималось,что человек,подключившийся уже состоялся и материально и морально. Конечно совсем уж роскошью был он совсем давно,но тем не менее. Сейчас его имеет каждый третий школьник. Родители подключили-чадо довольно.
2. Мода на ультру. Эта причина вытекает из первой.
Другими словами-в виду доступности интернета эти все школьники и "модники" повылазили наружу.
Отсюда же и те странички "вконтакте" ,с которых постоянно стебутся.
И это не хорошо и не плохо. Это так есть. Не стоит ставить им сверхзадачи и требовать супер-адекватности. Вырастут,наберутся ума...
А те,о ком вы говорите взрослеют,заводят семьи... с одной стороны им и не до срача на форуме-что хорошо,но и всерьез обсуждать те или иные проблемы/события некогда.
Другое дело,если бы на секторах были дяди от 25 до 45 лет.а флудили сплошь малолетки. Так ведь нет. Посмотрите на любое фото с матча. Вы от них ждете чего-то глубокомысленного?
Да большая часть не знает откуда растут ноги у днепровско-харьковских "стосунків".
Ничего с этим не сделаешь и не надо делать. Само решится.
Не в ультре дело. Слишком круто берете! Это НОРМАЛЬНОЕ положение дел на многих форумах.
К теме тура это не относится,но можно перенести в "Болтушку". Или как там она называется...
07 Dec 2009 22:53 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Буба Касторский

fcco

Відповісти цитуючи
Skid Row
правильно говоришь!
есть ещё несколько факторов и причин, но то таке - как говориться.
самая главная причина - это интернетвойны. т.е. один сказал на другого что он дурак, тот ответил что сам дурак, подписался народ за своих и... наша песня хороша начинай сначала.

не вижу большей проблемы на этом ресурсе чем связка дд и дк против тех кто не лижет им разные части тела. всё остальное такое, мало кого задевающее и обижающее.

п.с. девочка из контакта - нах тебе тут шариться, разве в контакте не интереснее... по рассказам юзающих такие сети - там есть всё, действительно - зачем время тратишь!

07 Dec 2009 23:30 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Буба Касторский написав:

п.с. девочка из контакта - нах тебе тут шариться, разве в контакте не интереснее... по рассказам юзающих такие сети - там есть всё, действительно - зачем время тратишь!

Ну вона якби нічим не відрізняэться від мене , від тебе, чи краще чказати від юзера "Єжик"...
То не дівчинка з контакту, а дівчинка з сектору. Wink
07 Dec 2009 23:46 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Буба Касторский написав:
не вижу большей проблемы на этом ресурсе чем связка дд и дк против тех кто не лижет им разные части тела. всё остальное такое, мало кого задевающее и обижающее.

може замість того щоб постійно нити з цього приводу варто щось робити? хто заважає писати звіти? хто заважає щось робити для розвитку сайту? хто заважає висловлювати свою позицію? хто заважає модераторам Одеси/Харкова/Запоріжжя терти наприклад київський неадекват? було б бажання...

так вже склалося, що інтернет в столиці є практично у кожного і по статистиці 51% користувачів сайту живуть в Києві (ось статистика), тому на один пост з Донецька і виходить 10 у відповідь.
07 Dec 2009 23:48 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
BLACK ANGEL

fcim

Відповісти цитуючи
я с вас хуею...мы шо блять в каменном веке живем и интернет есть только в столице?а не кажется ли вам многоуважаемый админ что все зависит от количества людей на секторе?а не в интернете дело...
вы бы лучше задали сами себе вопрос почему адекватная молодежь забивает хуй на ваш ресурс...ВАМ то впадло ответить на вопрос карлану 16-му который толком еще думать не научился но хочет раздуплиться в ультрас теме.проще стереть и нет проблемы.хуйни пишут много но кто в этом виноват?кто допускает инет-баталии?????
можете и мой стереть.мне похуй...

08 Dec 2009 00:49 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Fly

fcdk

Відповісти цитуючи
хз як воно в двіжі в Маріуполі, але молодь адекватності навчають не в інтернеті, а на секторі, на виїздах і т д...
08 Dec 2009 01:11 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Skid Row

fcdd

Відповісти цитуючи
Fly написав:
хз як воно в двіжі в Маріуполі, але молодь адекватності навчають не в інтернеті, а на секторі, на виїздах і т д...

+1
Black Angel,вот пока есть такие как ты,дела не будет. Зачем вообще писать,если все равно,оставят твое сообщение или нет?
Опять намек на предвзятость админов? Детский сад...
Сам не считаешь бредом-вопросы начинающих трут,а оставляют всякую чушь? Банят тех малолеток,которые приходят сюда и путают сайт с футбол.уа.
P.S. А еще создалось такое впечатление,что некоторые обилием матов хотят прибавить себе авторитетности.
P.P.S. Я сразу предложил перенести эти разговоры в отдельную тему.

08 Dec 2009 08:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
BLACK ANGEL написав:
я с вас хуею...мы шо блять в каменном веке живем и интернет есть только в столице?а не кажется ли вам многоуважаемый админ что все зависит от количества людей на секторе?а не в интернете дело...
вы бы лучше задали сами себе вопрос почему адекватная молодежь забивает хуй на ваш ресурс...ВАМ то впадло ответить на вопрос карлану 16-му который толком еще думать не научился но хочет раздуплиться в ультрас теме.проще стереть и нет проблемы.хуйни пишут много но кто в этом виноват?кто допускает инет-баталии?????

так, справа дійсно не в інтернеті, але проти статистики не попреш... я думаю це не той форум, де всі 16-річні карлани повинні отримувати відповіді на свої мегаактуальні питання, особливо враховуючи той факт, що полиставши потрібну тему вони і так в більшості випадків можуть знайти відповіді на свої питання.

на форумі 11 модераторів. хіба цього мало? аж ніяк, в принципі і двох цілком вистачило б, але як бачите люди не справляються. інша справа що адекватів у нас не так багато нажаль... Бачу 2 виходи

1. В міжсезоння зробити чіткі правила бану і банити всіх за будь-яке криве слово...
2. Закрити форум, а може зразу і весь сайт
08 Dec 2009 08:27 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
BLACK ANGEL написав:

Мій перший пост в цій гілці очевидно стосувався і таких як ти.
А враховуючи те, які нісенітниці ти пишеш, і скільки матюкаєшся без причини - можеш не дотягнути і до 30 постів на форумі.
-----------------------
На рахунок твоєї пропозиції, Декс, то ясно шо і сайт, і форум потрібні.
Може трохи жорсткіше терти оленів... може й справді банити плотніше.
Бо челез лояльнісь адміністрації в публіки прілічно так гайки розкрутились.
Хоча раньше часто бували випадки, що хочу витерти якусь дрянь, нажимаю кнопку, а пост уже стертий кимось іншим... так що модератори працюють нормально.

Змінено: Galician (08 Dec 2009 10:21)
08 Dec 2009 08:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
PETRUS

fczl

Відповісти цитуючи
если вы будете жоще банить то люди будут про100 просматривать форум и писать о4ень редко,т.к будут побаиватся что за какое то "лишнее слове4ко" их забанят!Это про100 субуго личное мнение высказанное вслух!

08 Dec 2009 09:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
в результаті замісь 10-15-ти сторінок трьопу в кожному турі буде три сторінки, наповнених фотками, коментарями і конструктивним обговоренням.
По моєму нормально... чи ми по твоєму прагнемо чогось іншого?
----------------
P.S. Поки пив каву, подумав що замість розділу "Бан" варто зробити гілку "ті хто під прицілом бану",
і вносити туди ніки особо заї*авших... Думаю це буде хорошим стимулом до адекватності, коли "карлани" будуть висіти на останньому шансі.
Ну і якшо хтось з того списку далі флудить - банити без попередження і пояснень
08 Dec 2009 10:21 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Пропозиції і побажання Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі