А давайте закриєм форум нах!
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Пропозиції і побажання Попередня тема
Наступна тема
А давайте закриєм форум нах!
Автор Повідомлення
Rommel

fcdk

Відповісти цитуючи
In my homble opinion:
Ні сайт ні форум закривати не варто. По-перше - це великий крок назад у темінь. Укрультрас - чи не єдиний(єдиний, що я знаю) сайт, де представники різних двіжів можуть поспілкуватися, обмінятися думками, задати питання один одному. Закриття сайту не приведе ні до чого, окрім як до відкриття нового де-інде, але він буде гірший і малочисельніший. І, повірте, неадеквату там буде не менше.
Тому треба боротися с труднощами, а не тікати від них.
1. Хочете менше срачу та неадеквату. Зробіть форум закритим з декількома гілками(або навіть розділами) для пісочниці, звідки будете набирати нових людей.
2. Зробіть правила бану більш жорсткішими.
Не закривайте сайт - це не вихід!
08 Dec 2009 11:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Одессит

fcco

Відповісти цитуючи
Я уже давно Декстеру предлагал банить за любой проступок, нахуй, безжалостно и без сожаления.
Будут меньше отписывать? Отлично, меня заебало постоянно тереть...даже не посты, а просто какую то бестолковую хуйню, бред, которого понахапались на всякого рода вконтактах и прочей бесполезной хуйни.
Этот форум слишком многое пережил и слишком много сил было отдано его создателями, чтобы из-за кучи малолетних, а в некоторых случаях уже и не совсем, долбоёбов херить такое Детище!
Почему из 10 постов можно смело тереть 9? Потому что как раз тем 10% любого движа есть что поведать, ибо это люди, которые и есть этим самым движем, а не сопливым пиздливым гавном.
Тереть и банить всех нахер.
Первым пунктом, за что может быть пользователь удостоен бана, предлагаю поставить унылое мычание по поводу предвзятости администрации сайта.

Змінено: Одессит (09 Dec 2009 19:07)
09 Dec 2009 19:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Одессит

fcco

Відповісти цитуючи
Да, и ещё, за всякого рода "+1", "стопицот согласен", "ахуеть", "пиздец", "пацики, всё пучком", "яебу" и пр. отправлять во тьму вечную, так как у адекватного человека врядли умозаключение выразится чем либо из перечисленного.
09 Dec 2009 19:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Fly

fcdk

Відповісти цитуючи
Уже, по-моєму, на деяких ресурсах ефективно діє схема: вбільшості тем відписують тільки активізовані юзери...за кожен двіж відповідаєлюдина і за її рекомендаціїлюдину активізують, для решти - пару тем для новачків і тих хто не в темі...якщо раптом таким треба буде щось на форумі.

Не сильно розумію нащо банити за сленг? Якщо повідомлення не нисе смислового навантаження, то терти і банити, але якщо в ньому єсенс, виражений через популярні фразочки і фразеологізми не бачу від них зла...
09 Dec 2009 19:52 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Fly написав:
Уже, по-моєму, на деяких ресурсах ефективно діє схема: вбільшості тем відписують тільки активізовані юзери...за кожен двіж відповідаєлюдина і за її рекомендаціїлюдину активізують, для решти - пару тем для новачків і тих хто не в темі...якщо раптом таким треба буде щось на форумі.

Цей варіант не прокатить по причині того, що у нас в країні модно мати по кілька секторів. І тут почнеться - Маріуполь, Зірка Кіровоград, Металіст той же... зазвичай люди на протилежних трибунах практично не спілкуються. До того ж людина, яка відповідає за активацію повинна постійни бути активна на форумі, не всі захочуть цим займатись...
10 Dec 2009 10:14 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Одессит

fcco

Відповісти цитуючи
Закрыть право регистрации, чтобы тела вроде fckk@ не имели возможности загаживать форум.
Те, кто хотел, уже давно тут.
10 Dec 2009 18:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Dr0n88

Відповісти цитуючи
Одессит написав:
Закрыть право регистрации, чтобы тела вроде fckk@ не имели возможности загаживать форум.
Те, кто хотел, уже давно тут.

есть вариант регистрации "по-знакомству"...
т.е. ссылаешься на человека,и если он сможет подтвердить ваше знакомство и вашу адекватность,разрешать региться..
вообщем что-то в этом духе.
нужно пораскинуть мозгами
10 Dec 2009 23:56 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
mr.laag

Відповісти цитуючи
Dr0n88 написав:

есть вариант регистрации "по-знакомству"...
т.е. ссылаешься на человека,и если он сможет подтвердить ваше знакомство и вашу адекватность,разрешать региться..
вообщем что-то в этом духе.
нужно пораскинуть мозгами

Это правильно
на форуме Зенита такая штука действует
11 Dec 2009 12:41 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Rommel

fcdk

Відповісти цитуючи
Dexter написав:
Fly написав:

Цей варіант не прокатить по причині того, що у нас в країні модно мати по кілька секторів. І тут почнеться - Маріуполь, Зірка Кіровоград, Металіст той же... зазвичай люди на протилежних трибунах практично не спілкуються. До того ж людина, яка відповідає за активацію повинна постійни бути активна на форумі, не всі захочуть цим займатись...

не думаю, що розріненність двіжів - це проблема цього сайту. Нехай об‘єднуються хоча б тут.
Активація - це не той процес, який вимагає негайного вирішення "тут і зараз". Навіть, якщо людина-активатор заходитеме на форум раз в декілька днів - процес буде йти. До того ж можна наділити такими правами 2 або навіть трьох людей. Не бачу в цьому проблеми.
11 Dec 2009 14:27 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
nonic_tver написав:
Это правильно

на форумі Динамо теж така штука діє. Хоч движ і великий, але всі всіх знають... Але уявіть ситуацію - зроблю я активацію по знайомству. І хто тоді буде активувати Оболонь, Верес, Волинь, команди аматорських ліг і т.д.?

я кілька разів стикався на цьому форумі з ситуацією коли люди з одної команди (не буду називати конкретно, але таких випадків на моїй памяті було 4-5) просять забанити свого ж одноклубника не за пости, а лише тому що він стоїть на протилежній стороні, не є справжнім ультрасом (на їх думку), ганьбить двіж своїм існуванням і т.д.

як на мене то при кількох секторах у одної команди висвітлювати потрібно всі акції, а хто з тих людей "справжній", а хто "за бабло ультрас" кожен вирішить для себе сам. ви кажете розберуться у себе в двіжі? та не буде такого... я навіть в обличчя не знаю людей у себе на стадіоні на протилежній трибуні, хоча маю можливість піти і подивитись.
11 Dec 2009 19:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
skauzer

fcdc

Відповісти цитуючи
Dexter написав:
nonic_tver написав:
Это правильно

на форумі Динамо теж така штука діє. Хоч движ і великий, але всі всіх знають... Але уявіть ситуацію - зроблю я активацію по знайомству. І хто тоді буде активувати Оболонь, Верес, Волинь, команди аматорських ліг і т.д.?

я кілька разів стикався на цьому форумі з ситуацією коли люди з одної команди (не буду називати конкретно, але таких випадків на моїй памяті було 4-5) просять забанити свого ж одноклубника не за пости, а лише тому що він стоїть на протилежній стороні, не є справжнім ультрасом (на їх думку), ганьбить двіж своїм існуванням і т.д.

як на мене то при кількох секторах у одної команди висвітлювати потрібно всі акції, а хто з тих людей "справжній", а хто "за бабло ультрас" кожен вирішить для себе сам. ви кажете розберуться у себе в двіжі? та не буде такого... я навіть в обличчя не знаю людей у себе на стадіоні на протилежній трибуні, хоча маю можливість піти і подивитись.

як на мене то така активація буде набагато краще ніж те що робится щараз,і краще ніж заборонити всім рееструватися на форумі,це компроміс!!!
а для Оболоні,Вереса і т.д. треба зроби якесь виключення,наприклад графу якщо ви неможете не на кого зіслатись то пишіть таким то юзерам,і вони вже питають хо і звідки,ну і звісно вирішуть!!!
11 Dec 2009 23:04 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Одессит

fcco

Відповісти цитуючи
На самом деле, отписывающих людей из движений Оболони, Волыни, Вереса и других команд с немногочисленными поклонниками активной поддержки тут еденицы, так что не вижу никаких проблем. А вот гадят тут, в основном, люди под цветами передовых клубов.
11 Dec 2009 23:41 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Антиокупант

Відповісти цитуючи
Galician, чесно ти якийсь дивний. Мені на форумі задають питання про прапор. Я відповідаю, а ти стираєш. Чому? Що я порушив і писав у розділі для флуду.

"Сорри за офтоп.

Антиокупант, а что у тебя с цветами флага на аватаре?! "
----------------------------------
Jump Help Bag Fear
Йо-майо, тобі відповіді в приваті мало, шо ти тут плачешся?
Ти морально нестійкий? (Galician)

26 Aug 2010 14:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Антиокупант

Відповісти цитуючи
Galician, це ти плачешся. Просто, я почитав твій пості. І я розумію, що всі хто не так думають як ти, треба банити. Я щось написав заборонене або проти України. Що я порушив?
"А давайте закриєм форум нах!" то така твоя думка. і матів там не має. Може, тебе треба банити?

--------------------------------------------------
Чесно кажучи є юзери, чиї повідомлення дратують. Не тільки мене, не тільки Galiciana, а й багатьох користувачів форуму. Їх не банять бо вони по суті нічого не порушили, але всі висять на межі, як то кажуть "до першого пройобу". Можу тебе обрадувати, що ти один з них... (Dexter)

26 Aug 2010 15:35 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Дурненький... Таких як ти банять по 2-3 чоловіка на тиждень, бо все йде по одному сценарію:
Якись карлан пише кільканадцять постів, при чому абсолютно не обовязково по темі футболу чи ультри!!! (точно так само як у випадку з тобою, між іншим)
Потім котрись із модерів це помічає, стирає черговий непотрібний пост і робить зауваження в приват, у відповідь на що отримує меседж типу "ЯКОГО Х*Я !?!?!?"
Модератор пише в приват пояснення, після чого юзер уже на форумі починає жалітися, так щоб всі бачили, шо його ущемляють. І починається таке гамномісиво, яке взагалі вже ніякого відношення до теми форуму немає. (знову ж таки, як у випадку з тобою).
Потім якась людина, яка в кінці робочого дня зайшла на форум почитати новини відкриває тему зі свіжими повідомленнями і мусить читати абсолютно непотрібний брєд, вибачте на слові, недоумків.
-----------------------------------
Вкінці кінців, як писав модер Одессит - "неадекват виден из далєка"(с)...
Можна було клєпанути твій акаут раніше і не грати собі мозок, точно так само як то робили в Войномиром пару днів тому на прохання ЧОТИРЬОХ модераторів!!! Але я по доброті душевній (чи по дурості) думав шо треба помогти новачкові і підказати.
Ага, щяззз (с)
-------------------
От тепер питання: на дворі машина чекає, щоб на футбол їхати, а я тут х*й зна кому пояснюю елементарні речі.
ВОНО МЕНІ ТРЕБА!?!?!? (риторично)
26 Aug 2010 16:18 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Пропозиції і побажання Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі