Ультрас Зірка Кіровоград
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Ультрас України Попередня тема
Наступна тема
Ультрас Зірка Кіровоград
Автор Повідомлення
hate

fczk

Відповісти цитуючи
У цій темі йтиметься про ультрас-движ в Кіровограді.
Почну з Howl Volcano Firm, яка заснована в 1996 році. Хлопці з цієї фірми підтримують команду на 14-му секторі (кольори жовто-зелені).
Був час, коли команда зникла з футбольної карти України, замість "Зірки" грав "Олімпік", у якого було фанати (якщо їх можна такими назвати), ну а хлопці з Howl Volcano Firm на матчах "Олімпіка" на рідному 14-му секторі заряджали за "Зірку", щоб повернули команду з великою історією, яка заснована в 1922 році. Після невдалого сезону "Олімпіка", команду розпустили. На сезон 2008 \ 2009 по другій лізі була заявлена "Зірка". Ми, звичайно, були дуже раді цій події. Тим часом, в ході перших матчів "Зірки" на стадіоні був не один 14-й фан-сектор, а ще й 10-й сектор (так званий фан-клуб, (кілька людей з фан-клубу 2-3 місяці раніше ще підтримували "Олімпік", а тепер уже "Зірка" з'явилася і вирішили вони вболівати за "Зірку". Ну то таке, закриємо тему Олімпіка. У другій половині сезону, коли я приїхав у своє рідне місто до своїх друзів на матч "Зірки" (друзів , звичайно не багато залишилося, в основному багато хто відійшов, а з молоді я нікого не знаю), я був здивований тим, що так званий фан-клуб переселився на 4-й сектор (південна трибуна), а ми були на 14-м на північній трибуні, коли я ще жив у себе в місті. Згодом поїхав жити до іншого міста, але хлопці були вірними кольорам клубу (жовто-зелені) і рідному сектору.
Хлопці з колишнього 10-го (теперишнього 4-й сектор) назвали себе "Iron Star". Своїх зарядів у них практично не було (було, в межах 2-3), а все інше звичайні заряди, стандартні. Наприклад: Зірка ..... Кіровоград .... Зірка з Інгулу і т.д. Ну то таке, далі-більше. Iron Star заявляє, що у них з'явився друг - це "Металіст" Харків. Хлопці з 14-го сектора (Howl Volcano Firm) не мали жодних стосунків з Харківськими уболівальниками. Дружать так дружать. Хлопці з Металіста відвідали 4-й сектор на матчі проти Дніпродзержинської "Сталі" - це була вирішальна гра всього сезону у Кіровоградській команди. Харків'яни (не пам'ятаю з якої фірми) відпочивали з хлопцями з 4-го сектор (Iron Star). Як раз я встиг приїхати на матч зі "Сталлю" з міста, де зараз проживаю. Це було початком відносин хлопців з Iron Star з фанатами Металіста.
У той час у хлопців з 14-го сектора (Howl Volcano Firm) не було відносин майже ні з ким.

Хлопці з Iron Star почали все частіше й частіше їздити до Харкова (дуже хороший друг з Харкова розповідав історію про їхні стосунки). Ну так Харків то й Харків. Незабаром я довідався, що хлопці з Iron Star і кілька хлопців, що покинули 14-й сектор почали збивати свою банду. Я не знаю як там вони себе називають, покинули чи кілька хлопців 4-й сектор (які виступають з тіма, що пішли з 14-го), або ж ті кілька, які пішли з 14-го (дивилися футбол на нейтральному секторі або не ходили взагалі на футбол) перейшли на 4-й. Цього я не можу знати. Зараз міжсезоння, ніяк не можу дізнатися. По весні буде видно, якщо зумію приїхати до Кіровограда.
Ну ось розкривається інформація, що хлопці з Iron Star + хлопці, які пішли з 14-го, які добре спілкуються з хлопцями з Iron Star і вже як би з ними дружать і виступають спільно, почали катати до Одеси за начебто вже друзів - фанатів Чорноморця . Я розумію, друзі - це добре, але якщо ти знайшов одного - будь готуй чекати удару від ворогів твого друга. Справа-то їхня, але я просто уявляю, що може відбуватися надалі. Просто є одне місто. Так, є 2 сектори, люди з яких один з одним особливо не спілкуються. Ну ось хлопці з 4-го без попереджень почали заводити собі нових друзів, не думаючи про те, що буде далі не тільки з ними, а і з хлопцями з 14-го сектора, які не мають ніяких гарних відносин до 4-го сектору. Спілкується дехто, але в основному здоровкаються та й все. Тільки те. що одина команда об'єдную, але з того толку немає. Якщо б вони хоть щось казали що там їдуть туди то туди то за тіпа нових друзів. А так тіпа то їх двіж, самі з ким захочуть з тими і будуть дружити, не зважаючи на те, які відносини у них с хлопцями з 14-го сектору.
У даній статті суть мого викладу полягає в тому, щоб пояснити фанатам всієї країни, яка ситуація з фан-угрупованнями зараз у Кіровограді. Я просто знаю, що багато хто в Україні не знають про те, що в Кіровограді 2 різних фан-сектора, з різними друзями \ ворогами. Багато хто може не розбиратися хто є хто, і зразу бути злим на фанатів усього міста, не знаючи, що то друзі того сектору, а інший сектор до тих не має ніякого відношення, але нічого з цим не може поробити.
Звіт написаний тільки з моєї ініціативи. Хотів ще давно написати, але не було часу та й не було такого бардаку який є зараз. Я не знаю, як після цього хлопці з 14-го будуть відноситися до хлопців з 4-го, які зробили не дуже правильно. Але я думаю, що я даним текстом зумів до всіх донести і пояснити ситуацію з Кіровоградським фанатами, а то як би плутанина така, що ще ні в кого такого не було.

На кінець пару фоток 4-го та 14-го сектору

4-й сектор "Iron Star":

14-й сектор "Howl Volcano Firm"

12 Dec 2009 23:51 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
NooK
інтервюер

Відповісти цитуючи
дружба с I.P.U.G

следил за вашим движом,дык в 1 лиге щщей а секторе меньше стало Wink
13 Dec 2009 00:39 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Баобаб

Відповісти цитуючи
А как вы относитесь к довольно коммунистическому названию "Звезда" , мало того на эмблеме изображена красной.Да и вообще после провозглашения независимости Украины неоднократно поднимался вопрос о переименовании самого города в "Елисаветград".Или вы об этом вообще не паритесь? Просто уж слишком много улиц,городов,площадей названы именами комуняг , хоть это и наша история какая бы она ни была.Пора бы Украине брать пример с Венгров , которые давно переименовали "памятки" лжегероев коммунизма , и дали имена национальных геров.
А на счет секторов оба классно оформлены и достойны внимания!!! Up
13 Dec 2009 00:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
дед барадед

fcmz

Відповісти цитуючи
Metallik
Ты еще цирвене звезде придъяву кинь Very Happy
13 Dec 2009 00:46 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
Баобаб

Відповісти цитуючи
дед барадед написав:
Metallik
Ты еще цирвене звезде придъяву кинь Very Happy

Обязательно напишу высшим истанциям!!! Smile Все равно не приятно , что лучше "Днепродзержинск" или "Каменский" ???
П.С. Википедия рулит!!! Casual
13 Dec 2009 00:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
дед барадед

fcmz

Відповісти цитуючи
Лучше Днепродым.
13 Dec 2009 00:58 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
hate

fczk

Відповісти цитуючи
2Nook: слабкі відсіялися. краще брати якістю, ніж кількістю. хоча і зараз начебто говорять, що багато молодняку на секторі, але як ніяк ця молодь до чогось прагне і щось робить корисне.

2Metallik: хлопці не паряться. до речі, дурне ти питання поставив. на 14-му секторі хлопці з правими поглядами. за 4-й не знаю.

2барадед: давай по темі. Досить про Дніпродзержинськ.

Змінено: hate (13 Dec 2009 14:00)
13 Dec 2009 01:24 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Баобаб

Відповісти цитуючи
hate написав:
2Metallik: хлопці не паряться. до речі, дурне ти питання поставив. на 14-му секторі хлопці з правими поглядами. за 4-й не знаю.

Пля а чуваки с iron star просто так на фотказ зигу кидают???В том то и прикол , что правые взгляды не сопоставимы с названием!!!
13 Dec 2009 01:35 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
hate

fczk

Відповісти цитуючи
Я за Айрон стар не отвечаю. И что, если название "Зирка", значит парни не могут быть правыми только из-за названия? Я тебя не понимаю...
13 Dec 2009 02:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
roter_schnee
модератор

fcdd

Відповісти цитуючи
Metallik написав:
А как вы относитесь к довольно коммунистическому названию "Звезда"

А я вот считаю что это название по христианской мифологии. Вифлеемская звезда. Все дела.

Металлик, не пори чушь, по-моему название у команды симпатичное. Правда оппонентам негативные рифмы придумывать просто Very Happy
13 Dec 2009 02:48 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
каблук

fcco

Відповісти цитуючи
Metallik написав:
hate написав:

Пля а чуваки с iron star просто так на фотказ зигу кидают???В том то и прикол , что правые взгляды не сопоставимы с названием!!!

блин дядя зигуй себе не здоровье и другим не мешай! Crazy
Звезда нормальное название,вон Ильичевец есть тоже и чё?

13 Dec 2009 03:19 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Kelt
калькулятор

fcdk

Відповісти цитуючи
тю, чого ви причепились до назви? особисто в мене нiколи не виникали якихось комуняцьких асоцiацiй...Навпаки, красива назва. Wink

13 Dec 2009 11:20 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
ultraguffi

fcco

Відповісти цитуючи
Metallik
смотря на ночное небо думаеш о комуняках?
а название в поряде и движу вашему желаю успехов

14 Dec 2009 09:32 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Silence_

fcmkh

Відповісти цитуючи
Как по мне самая пристойная тема этого раздела, Кировоградский движ описан на все 100%!!! Smile

14 Dec 2009 13:24 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
yellow-green fanat

fczk

Відповісти цитуючи
якщо узагальнювати те,що сказав юзер hate,то просто напросто 14ий сектор (H.V.F.)-це один двіж,і має свої погляди,з ким спілкуватись і т.д. та 4ий сектор(I.S.) які також (як вже знаємо) мають своїх друзів.
ну з ворогом ,то ми тут співпадаємо-ПФКА.
ось в принципі і все,якщо коротко).
29 Dec 2009 21:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Ультрас України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 1 з 4

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі