Втрачені землі
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Розмови про все підряд Попередня тема
Наступна тема
Втрачені землі
Автор Повідомлення
123

fcpif

Відповісти цитуючи
Ну я не знаю, вам тротилу, аматолу не вистачає? Шо ви цими розмовами хочете добитися? Пропаганда? Ну нахуй, такої компастіровки тільки 20 років тому з Божою поміччю позбулись.

09 Jan 2010 02:53 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Rama
модератор

fcpif

Відповісти цитуючи
До речі, так, будем справедливими. Деякі райони в Україні не є нашими етнічними землями. Але втрат в нас значно більше ніж здобутків.
Ех, Лемківщина. Не раз чув від бабці розповіді, як воно жилось на березі Сяну біля Перемишля. І Пшемисльом його ніхто не називав. А тепер, щоб відвідати землю предків треба отримувати платну візу.
http://www.lemko.org/ - ось, до речі цікавий ресурс, присвячений лемкам.

Ну і ще до теми, це фото вже викладав в іншій темі, але нехай порадує очі читачів ще тут. Все таки, коли бачиш таке, надія ще жевріє.

09 Jan 2010 02:59 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Rama
модератор

fcpif

Відповісти цитуючи
123, уйню ти пишеш. Я написав вище, що не вірю в перерозподіл кордонів, а надія - вона є завжди. От тобі по барабану дана тема. Тебе ж ніхто не примушує тут відписувати. Мені, наприклад, совість не доволить просто змиритись із втратою наших святинь і тим більше переконувати інших зробити те ж саме.
А побачити на кубанському бігборді "Юлю Тімашенко" на блакитно-жовтому фоні полюбе приємно, що б там внизу не писало.

09 Jan 2010 03:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
roter_schnee
модератор

fcdd

Відповісти цитуючи

Взгляд венгров на проблему. Верхний правый кусок Венгрии ничего не напоминает?

Кстати, вы у лемков не думали спросить нужна ли им вообще ненька? или лучше в Польше жить? там все-таки пенсия и минимальная зарплата не 80 баксов, а побольше будет. Или может присоединять будем в российском стиле, мотивируя это дело "защитой прав соотечественников за границей"?
09 Jan 2010 03:55 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
123

fcpif

Відповісти цитуючи
Rama написав:
123, уйню ти пишеш. Я написав вище, що не вірю в перерозподіл кордонів, а надія - вона є завжди. От тобі по барабану дана тема. Тебе ж ніхто не примушує тут відписувати. Мені, наприклад, совість не доволить просто змиритись із втратою наших святинь і тим більше переконувати інших зробити те ж саме.
А побачити на кубанському бігборді "Юлю Тімашенко" на блакитно-жовтому фоні полюбе приємно, що б там внизу не писало.

І да, восторжествує нехай франківськтй чат!
1. Тема не по-трембіті. 2. Не примушує писати, але якшо пишу, то див. п.1. 3. Святині на Кубані - ті ж самі, шо й в Задунайї - туди просто втікли козаки після йобаного напрягу катерини. 4. Святині мої ти знаєш - Карпати (це не клуб) і все, що біля них. Про інше толком і не думаю, бо родина і виховання таке. 5. Ніколи кубанських казаків і їхні танці не розумів. 6. Не розумію так само, з якого хуйя ти побачив на тому бігморді тимошенко, там дівчина з віночком (якій похуй, шо це - українське, вона - казачка). 7. Синьо-жовтий фон - це, скоріш за все, краснодарський край, а зовсім не Україна. Та, краснодарський соус до голубців я дуже люблю)) Але це - не Україна. І не буде нею, до поки ми не нападем на росію. ( Lol ) Ти реально уявляєш, шо це - територія велицьозної, могутньої країни? 8. Ну утопія, як мінімум, ця ваша "Велика Україна", змиритись важко, але прийдеться. 9(P.S.) Вони Чечню запресували, де в Бога вірять і не бухають...
09 Jan 2010 04:26 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Ротер, лемків питати не треба, бо їх зараз на історичній батьківщині немає... хтось переселився на Галичину, в Сербію, Словаччину, хтось емігрував за океан, а деякі попали під операцію "Вісла" і були переселені на захід польщі по дві - три родини на село і асимільовані з ляхами. І взагалі, давай не лікуй тут... як росіяни, чи не як росіяни... для чого це?
Тут не відібрали територію з населенням (як східну Слобожанщину наприклад) а виселили корінне населення і землю забрали.
---------------------
123, впевнений на 100% що ти, як і переважна більшість ультрас-товариства в Україні ревно переживала ще рік-два тому все що стосувалося теми "Косово є Србиjа" і тої кутюрми з банерами, що творилась в росії, польщі, Болгарії, Греції та і в нас багато де..
От коли смугляві серби втрачали свій історичний кусок землі розміром з нашу чернівецьку область - то всі протестували. А коли в нас на анексованих територіях етнічні чистки робили... так нас же там не було, правда? І то пох, що якби не геноцид і репресії з висилками - українців зараз мало б бути 100 млн.
Саме головне що наші предки попали в ту половину яка вижила, правда пацанчики?
Мабуть це і є та ціпом прибита ментальність лузера, про яку юзер Fly писав Mad
---------------------
А якшо говорити про наші втрати - то я вам скажу, яка є найболючішою.
За 18 років після розпаду союзу населення України зменшилось на 6 000 000 чоловік.
ШІСТЬ МІЛЬЙОНІВ!!! Без війни і голоду! Лише економічні репреції...
Оце і є геноцид (
09 Jan 2010 04:29 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Rama
модератор

fcpif

Відповісти цитуючи
123, бачу з гумором в тебе туго. Про тимошенко то жартома.
roter_schnee, хіба все вимірюється розміром пенсії? І взагалі млва про приєднання не йде. Йдеться про те, щоб люди за кордоном зберігали свою мову, культуру і звичаї. Ну і дайош безвізовий режим з Польщею. Мені взагалі ще 3 га землі палагається над Сяном, яку ляхи відібрали.

А ты проживи на 700 грн в месяц, отдав за эти гроши 40-50 лет труда, и тогда посмотрим, сколько в тебе останется "нацiональноi гiдностi".

09 Jan 2010 11:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
123

fcpif

Відповісти цитуючи
Rama написав:
123, бачу з гумором в тебе туго. Про тимошенко то жартома.

Rama, судячи зі всього, в тебе теж неахті.
09 Jan 2010 12:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Fly

fcdk

Відповісти цитуючи
123 написав:
4. Святині мої ти знаєш - Карпати (це не клуб) і все, що біля них. Про інше толком і не думаю, бо родина і виховання таке.

Ну думаю ця фраза доволі красномовна)
Для мене, звичайно, теж рідний крайн найближчий, наймиліший, але мені вся Україна мила...як-то кажуть від Сяну до Дону. І всю її я сприймаю своєю, як, думаю, і більшість
Регіоналізм до добра не доводить)
09 Jan 2010 12:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
roter_schnee
модератор

fcdd

Відповісти цитуючи
Galician написав:

А якшо говорити про наші втрати - то я вам скажу, яка є найболючішою.
За 18 років після розпаду союзу населення України зменшилось на 6 000 000 чоловік.
ШІСТЬ МІЛЬЙОНІВ!!! Без війни і голоду! Лише економічні репреції...
Оце і є геноцид (

Ну наконец-то. Хоть кто-то об этом сказал. Как бы некоторые не ненавидели совок и совковое наследие. Но до 90-91го в стране сохранялся положительный баланс прироста населения.

А за 18 лет независимости здесь похозяйничали все кому не лень. Начиная от бывшей партноменклатуры, закнчивая нынешними олигархами. И теперь имеем полный пиздец в секторах, которыми заведует (точнее должно заведовать) государство: муниципальное строительство, образование, медицина, наука, некоммерческий спорт и т.п.

Я вам и говорю, что смотреть надо на то что у Украины есть здесь и сейчас, и порядок в этом дворе наводить, а потом уже заглядываться на клапти соседей.

Цитата:
123, впевнений на 100% що ти, як і переважна більшість ультрас-товариства в Україні ревно переживала ще рік-два тому все що стосувалося теми "Косово є Србиjа" і тої кутюрми з банерами, що творилась в росії, польщі, Болгарії, Греції та і в нас багато де..
От коли смугляві серби втрачали свій історичний кусок землі розміром з нашу чернівецьку область - то всі протестували. А коли в нас на анексованих територіях етнічні чистки робили... так нас же там не було, правда? І то пох, що якби не геноцид і репресії з висилками - українців зараз мало б бути 100 млн.
Саме головне що наші предки попали в ту половину яка вижила, правда пацанчики?
Мабуть це і є та ціпом прибита ментальність лузера, про яку юзер Fly писав

Это мода. Сербодрочка иными словами.
Как ты думаешь, будут ли такие повсеместные акции, если завтра Крым объявит о своем выходе из состава Украины, о своей полной независимости и будет стремиться к более тесному союзу с Россией? (ну вот чем тебе не украинское Кососво?)

Цитата:
roter_schnee, хіба все вимірюється розміром пенсії? І взагалі млва про приєднання не йде. Йдеться про те, щоб люди за кордоном зберігали свою мову, культуру і звичаї. Ну і дайош безвізовий режим з Польщею. Мені взагалі ще 3 га землі палагається над Сяном, яку ляхи відібрали.

Для того чтобы поддерживать свою культуру, надо на это выделять деньги. Одной идеей человек сыт не будет. Потому я и говорю: надо сначала порядок здесь навести, а потом организовывать заведомо неприбыльные проекты по поддержке культуры. Меня, честно говоря, больше беспокоит то, что у меня в Днепре например молодой семье фактически нереально купить жилплощадь, то, что учеба в ВУЗе не по карману большей половине населения, что у нас блядь не дороги, а стиральная доска с колдоебинами.
Объясни мне, почему я, законный налогоплательщик, должен своими деньгами поддерживать культуру Лемковщины, а не ремонт трассы Днепропетровск-Киев например?

Сейчас всё свалят на правительство, как обычно.
09 Jan 2010 14:30 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Одессит

fcco

Відповісти цитуючи
Вобщем, не собираюсь я нигде лазить. Историю я знаю таковой, какой меня всю жизнь учили мои деды.

И отвечу я на всё это двумя предложениями.
На сегодняшний день количество жертв голодомора 32-33 годов приближается в количеству всего населения Украины, жившего в те годы.
По всей видимости, казаков и других настоящих украинцев, о которых я, как видно, и слыхом не слыхивал, в те времена было либо очень много, раз они были в состоянии держать мощные гарнизоны на территории в почти миллион кв км, либо внешние враги не особо стремились завоёвывать эти земли, что, откровенно говоря, чистая бредятина...
09 Jan 2010 14:43 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
123

fcpif

Відповісти цитуючи
Galician написав:
123[/color], впевнений на 100% що ти, як і переважна більшість ультрас-товариства в Україні ревно переживала ще рік-два тому все що стосувалося теми "Косово є Србиjа" і тої кутюрми з банерами, що творилась в росії, польщі, Болгарії, Греції та і в нас багато де..

А от і нє Very Happy Сербів ніколи не любив, ібо імперіалісти.
Fly написав:
123 написав:
4. Святині мої ти знаєш - Карпати (це не клуб) і все, що біля них. Про інше толком і не думаю, бо родина і виховання таке.

Ну думаю ця фраза доволі красномовна)
Для мене, звичайно, теж рідний крайн найближчий, наймиліший, але мені вся Україна мила...як-то кажуть від Сяну до Дону. І всю її я сприймаю своєю, як, думаю, і більшість
Регіоналізм до добра не доводить)

Так, можливо, це дещо егоцентрична (Карпатоцентрична)) точка зору, але нічого з цим зробити не можу. Так насправді і є, такий мій світогляд. От чесно? Літом на море не їжджу. Не добре мені там, не бачу в цьому кайфу. Мені гірської річки стає, щоб окунутись від спеки. Карочь, люблю Україну, але якось заочно.. Хоча, спілкуватись з вами мені дійсно цікаво Smile
09 Jan 2010 23:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Одессит написав:
Вобщем, не собираюсь я нигде лазить. Историю я знаю таковой, какой меня всю жизнь учили мои деды.

И отвечу я на всё это двумя предложениями.
На сегодняшний день количество жертв голодомора 32-33 годов приближается в количеству всего населения Украины, жившего в те годы.
По всей видимости, казаков и других настоящих украинцев, о которых я, как видно, и слыхом не слыхивал, в те времена было либо очень много, раз они были в состоянии держать мощные гарнизоны на территории в почти миллион кв км, либо внешние враги не особо стремились завоёвывать эти земли, что, откровенно говоря, чистая бредятина...

От так зазвичай і закінчується розмова про історію з русофілами... я серйозно:
фрази на зразок "меня не тому в школе учили, и деды не то расказывали" - це класика жанру. А історія то вона НАСПРАВДІ одна!

Ти просив якісь серйозні першоджерела, підтвердження, а сам тепер швиряєшся фразами типу :
"Да, это что-то новенькое..", "А донские казаки = запорожские это вобще пиздец полнейший","чистая бредятина" і "Ахуенные, ребята, у вас ссылки".

Я не буду переводити цю розмову в площину безтолкового спору, бо це ні до чого не призведе.
Сперечатись чи дискутувати про історію можуть представники однієї нації - тоді там буде обмін думками, конструктив і т д.
А між людьми різних національностей розмова може бути тільки одна, і то в крайньому випадку (зі зброєю в руках).

Правда є і позитив від піднятої теми. Ти, як і сподіваюсь ще пару десятків чоловік з цього форуму, дізнались для себе щось нове. А що знати - то за плечима не носити - колись пригодиться.
10 Jan 2010 00:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
дед барадед

fcmz

Відповісти цитуючи
Rama написав:
Йдеться про те, щоб люди за кордоном зберігали свою мову, культуру і звичаї. Ну і дайош безвізовий режим з Польщею.

Сделай сейчас безвизовый режим с Польшей и отсюда уедут на заработки все кто еще не уехал. Ведь за 10 злотых в час поляк работать не будет. Он лучше в соседнюю Германию поедет. А культурные традиции там наши сохраняют, только вот для большинства заробитчан, это совок, во всех его хуёвых проявлениях.
10 Jan 2010 00:59 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
Одессит

fcco

Відповісти цитуючи
Galician написав:
От так зазвичай і закінчується розмова про історію з русофілами... я серйозно:
фрази на зразок "меня не тому в школе учили, и деды не то расказывали" - це класика жанру. А історія то вона НАСПРАВДІ одна!

Бля, [censored], а ты не украинофил? Нет ,ты хуже Smile , ты националист. Ёпт, а ты мне не пытаешься навязать ту историю, которой ТЕБЯ учили? Нам с тобой спорить бесполезно, и не потому, что этих попыток у нас было много, а потому что история у нас РАЗНАЯ!
А что означает фраза про разные национальности? На что это ты намекаешь? Я украинец, с настоящей, я бы даже сказал, ядрёной украинской фамилией. И никто у меня графу в паспорте не заберёт, ни чьё либо желание, ни отсутствие в моём мировоззрении национализма, в т.ч. пророссийского, всякого рода степанов, слав героям и прочих обыкновенных, дешёвых и пустых обёрток.
10 Jan 2010 09:24 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Розмови про все підряд Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 2 з 4

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі