Втрачені землі
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Розмови про все підряд Попередня тема
Наступна тема
Втрачені землі
Автор Повідомлення
mr.laag

Відповісти цитуючи
Украинское село просится в состав России
Жители приграничного села Выселки, расположенного в Донецкой области Украины на границе с РФ, выступают за вхождение своего населенного пункта в состав России. Об этом пишет российская газета «Московский комсомолец».

http://www.regnum.ru/news/1267107.html

пиздец расписали то как
26 Mar 2010 14:19 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
'04

fckk

Відповісти цитуючи
вот что значит "жить на выселках" Lol
26 Mar 2010 16:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Gnat

fcmz

Відповісти цитуючи
МК - знатная желтая газетенка. Еще покруче английской The Sun

26 Mar 2010 17:49 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
123

fcpif

Відповісти цитуючи
От Придністров*я. Українська земля, в Тирасполі школа україномовна навіть є. Щоб того добитись, воювали в 92-му. Цікавить думка людей, які нещодавно туди катнули - як він, виїзд туди, з такої ідеологічної точки зору?

Змінено: 123 (03 Feb 2011 15:47)
02 Oct 2010 02:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
B_K

fckl

Відповісти цитуючи
123 написав:
От Придністров*я. Українська земля, в Тирасполі школа україномовна навіть є. Щоб того добитись, воювали в 92-му. Цікавить думка людей, які нещодавно туди катнули - як він, виїзд туди, з такої ідеологічної точки зору?

Був там десь в 10-х числах червня.....спілкувався там виключно рідною мовою, ніяких проблем з розумінням у місцевого населення не виникало. Дуже потішило те, що на держустановах назви є 3(!!!) мовами, самі місцеві мешканці говорять сумішшю російської, української та додаванням молдавських слів. Щодо політичної визначеності, то більшість вважає що Придністров'я - історично російська земля, і бажає по швидше вступити в РФ, на вулицях Тирасполя море сітілайтів, білдбордів з фото пУТІНА-мЄДВЄДЄВА і когось з місцевих політиків, які підписують якісь там договори про співпрацю. Україну поважають, як братній, слов'янський нарід, але трошки недолюблюють за прозахідну орієнтацію.
ось-таке в мене склалось враження від відвідин ПМР.
02 Oct 2010 13:59 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
123

fcpif

Відповісти цитуючи
Мармарощина Стаття стара, але ознайомитись не завадить. Навряд чи з того часу щось змінилось в кращий бік.
03 Feb 2011 15:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
KyjivCity

fcdk

Відповісти цитуючи
Хлопчики, вважаю розмову про втрачені землі копирсанням у власних ілюзіях.

Кубань наприклад взяти, там же людям так мозок промили, що вони хохлов ледь не за інородців вважають, хоча це ж їхні прадіди. Спілкувався я з деякими «казакамі кубанськими», бояться вони слова хохол як чорт ладану.
Словаччина й Угорщина наскільки я розумію ідея України, на відміну від Галичини, не прижилася там вони всі русинами захотіли залишилися. Частина Курщини, Вороніжчини де колись лунала малоросійська мова, тепер великоруське море.
Так що все це там, нікому за великим рахунком не потрібно, те саме й на інших землях.

І взагалі, я наприклад особисто вважаю, хоча це і не стосується саме цієї теми, що наша українська інтелігенція яка наприкінці 19 початку 20 століття утверджувала українську націю, припустилася помилки в тому, що відмовилася, з ніби благими намірами «для збереження ідентичності», від нашої прадавньої назви Русь.
Хоча вже на той період, ця назва і сприймалося багатьма, як синонім Росії, або архаїчна назва наших земель, але це була помилка. Що сталося страшного якби наша земля називалася як і колись Русь, або як об’єднавчий компроміс Русь-Україна (така собі еклектика) і т.ін. це допомогло подолати багато ніби протеріч, історичних та ідентичних.

Перший пост і одразу у такій темі,на провокацію змахує,вважаю за таке потрібен бан.Антишавка
02 Jul 2011 16:33 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Rama
модератор

fcpif

Відповісти цитуючи
Нещодавно знайшов статтю "Західноукраїнський футбол часів німецької окупації".
Виявляється під час Другої Світової війни розігрувався чемпіонат Західної України з футболу.

Відомо, що у 1942 році було створено Українську футбольну лігу, яка організовувала і проводила чемпіонати серед команд класів “А” і “Б”, розиграш кубка УЦК (Українського Центрального комітету) та багато товариських матчів, в тому числі і з футбольними командами різних підрозділів окупаційних військ.
В класі “А” Української футбольної ліги виступали львівські команди: СТ “Україна”, УССК (український студентський спортивний клуб), “Гарбарня”, а також команди УСТ “Сян” – Перемишль, УСК “Скала” – Стрий, УСТ “Дністер” – Самбір, УСТ “Черник” – Станіслав, УСТ “Довбуш” – Коломия.
В класі “Б” виступали команди: УС “Тризуб” – Львів, УСТ “Ропник” – Борислав, УСК “Лемко” – Сянік, УСК “Заграва” – Станіслав, УСК “Ватра” Дрогобич, УСТ “Підгір’я” Дрогобич та інші.

Збираю інформайцію про клуби, назви яких виділені. Є виписки з книг і статті, але загалом інфи дуже мало. Якщо хтось може чимось поділитись, буду дуже вдячним.

15 Aug 2011 19:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
lem

fcms

Відповісти цитуючи
тут є кілька знимок...
http://vkontakte.ru/groups#/albums-28680119

15 Aug 2011 20:51 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Киря Киевский

fcdk

Відповісти цитуючи
Пока уефа пытается по-тихому слить Крым рашке, Динамо, Днепр, Карпаты и Металлург Запорожье вешали баннера против этой газпромовской подстилки. А остальным пох?

24 Oct 2014 15:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
дед барадед

fcmz

Відповісти цитуючи
У Ворсклы был.
24 Oct 2014 23:18 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Розмови про все підряд Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4
Сторінка 4 з 4

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі