Інтерв'ю з представником CITY BOYS (Шериф, Тирасполь)

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Інтерв'ю Попередня тема
Наступна тема
Інтерв'ю з представником CITY BOYS (Шериф, Тирасполь)
Автор Повідомлення
1963

fckl

Відповісти цитуючи
http://newge-sport.blogspot.com/2010/06/city-boys.html

і трохи відео
http://www.youtube.com/watch?v=WgifYwc3t6k
http://www.youtube.com/watch?v=1AH3ULDuBJU
http://www.youtube.com/watch?v=HFotnybO_Ko
http://www.youtube.com/watch?v=C4VkVUa60tg
07 Jun 2010 20:30 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Волосся на грудях

Відповісти цитуючи
Файна стаття!!!!!
до статті про них нечув нічього , тут аж цікаво стало))))

08 Jun 2010 14:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
каблук

fcco

Відповісти цитуючи
Был на товарняке 05.07.09 Шериф - Черноморец.
Что запомнилось так это стадион ,конечно,не Донбасс Арена,но на Украине был бы 3м на данный момент по уровню после Донбасса и Днепрарены.Местный движ особо не порадовал и не удивил,пообщаться даже довелось с ними,такие себе,не в обиду.По настроям пророссийские,звали даже бухать гага! Very Happy
В 1м тайме собралось чел 15,развесили банера,я так понял клубные все,а во 2м тайме вообще снялись.
Проблема у них правда с розами,ибо в магазине клубном не было,а местные фанаты не хотели продавать ибо сами говорят.что это редкость.
удалось правда вырвать в магазе 2 вымпела.

Ну и стадион снаружи,так пару фото с мобильного:

08 Jun 2010 15:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Минер

fcdd

Відповісти цитуючи
каблук написав:
Был на товарняке 05.07.09 Шериф - Черноморец.
Что запомнилось так это стадион ,конечно,не Донбасс Арена,но на Украине был бы 3м на данный момент по уровню после Донбасса и Днепрарены.Местный движ особо не порадовал и не удивил,пообщаться даже довелось с ними,такие себе,не в обиду.По настроям пророссийские,звали даже бухать гага! Very Happy
В 1м тайме собралось чел 15,развесили банера,я так понял клубные все,а во 2м тайме вообще снялись.
Проблема у них правда с розами,ибо в магазине клубном не было,а местные фанаты не хотели продавать ибо сами говорят.что это редкость.

Бываю там пару раз в год, уже лет 5, прошлой осенью появились, в том самом магазине в центре, если ты про него, других я не видел, правда только шелковые(((

08 Jun 2010 16:51 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
каблук

fcco

Відповісти цитуючи
Вроде когда я ездил,то шелковые были,но они стоят как черной икры кг,та и нужны они мне? Smile
А магазин виден на второй фотке стадиона,находиться по центру здания.
08 Jun 2010 16:58 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Минер

fcdd

Відповісти цитуючи
каблук написав:
Вроде когда я ездил,то шелковые были,но они стоят как черной икры кг,та и нужны они мне? Smile
А магазин виден на второй фотке стадиона,находиться по центру здания.

Ахха, значит мы не про тот магазин, тот в центре города, на проспекте там где памятник Суворову, Анди- пицца, чуть далее, 25 лет октября вроде называется, да ты по идее должен был его видеть, да и цены там были приемлемы, по моему на наши, чет я считал в районе 40-50 грн, не помню, особо не парился, купил чашку за 20 рублей (16 грн примерно тогда было) и успокоился))), ты прав, кому тот шелковый нах нужен.)))

08 Jun 2010 19:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
Войномир

fcmkh

Відповісти цитуючи
А мене по-справжньому здивувала дружба з Буковиною. Якщо є хтось з представників фанатського руху Буковини - розкажіть про цю дружбу детальніше.

Гімн Франції називається Марсельєза, бо походить з Марселю. Так співає його вся франція, і жителі парижу чи ліону не ігнорують його зі словами "а, южанє підараси, наших дєдав убівалі, я єбал іх бандеравскіє пєсні гарланіть" (c)
09 Jun 2010 04:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Войномир написав:
А мене по-справжньому здивувала дружба з Буковиною. Якщо є хтось з представників фанатського руху Буковини - розкажіть про цю дружбу детальніше.

Я думаю тут причиною всього є спільне румунське минуле...
09 Jun 2010 06:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Минер

fcdd

Відповісти цитуючи
Yaroslav написав:
Войномир написав:

Я думаю тут причиною всього є спільне румунське минуле...

Прошу прощения, но в те времена, вроде как левый берег Днестра был славянским. А молдован в Тирасполе днем с огнм можно найти, а тех кто за Молдову там и т.д. только с каким нить румыноискателем, да и то хрен с два найдешь)

вот если чо ссылка http://www.apn.ru/publications/article10565.htm

там есть такие слова:
в 1924 году левобережное Приднестровье получает государственность в качестве Молдавской АССР в составе Украинской ССР.
Короче, не было у них никакого румынского прошлого.

09 Jun 2010 11:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
На скільки я пам'ятаю зі шкільного курсу історії, то ПМР була штучно утворена при сталіні з вузької прикордонної смуги, і названа так спеціально, щоб потім був привід кинути гасло про об'єднання придністровських "молдаван" із задністровськими братами у складі срср. Потім то саме мали провернути з Румунією ( об'єднати з Молдавією ) і відкривався шлях на Болгарію/Сербію.
Так що самого "придністров'я" як такого ніколи не існувало, і були то звичайні українські землі ще з козацьких часів, коли чітка межа між нашими землями і володіннями молдавського князівстава проходили по Дністру.
Тираспіль - таке саме українське місто було ( і мало б бути) як Тернопіль, Христинопіль чи Крижопіль
09 Jun 2010 12:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Минер

fcdd

Відповісти цитуючи
Galician написав:
На скільки я пам'ятаю зі шкільного курсу історії, то ПМР була штучно утворена при сталіні з вузької прикордонної смуги, і названа так спеціально, щоб потім був привід кинути гасло про об'єднання придністровських "молдаван" із задністровськими братами у складі срср. Потім то саме мали провернути з Румунією ( об'єднати з Молдавією ) і відкривався шлях на Болгарію/Сербію.
Так що самого "придністров'я" як такого ніколи не існувало, і були то звичайні українські землі ще з козацьких часів, коли чітка межа між нашими землями і володіннями молдавського князівстава проходили по Дністру.
Тираспіль - таке саме українське місто було ( і мало б бути) як Тернопіль, Христинопіль чи Крижопіль

На счет города ты не прав.
Название города состоит из двух слов: «Тирас» - так древние греки называли реку Днестр и «полис» - город, а не от слова "поле", как в случае с Тернополем и другими примерами, которые ты привел, поэтому Тирасполь, как и Севастополь и Сімферополь. Хотя, сами приднестровцы на вьезде в город ошиблись в написании. Т.к. официальных у них 3 языка (русский, молдавский(кирилица) и украинский) то на гос учереждениях и т.д. надписи на 3х языках. Так вот на знаке въезда в город написано Тирасполь, Тираспол и по украински Тираспіль)))

09 Jun 2010 12:38 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Інтерв'ю Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі