Подорожуємо
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Розмови про все підряд Попередня тема
Наступна тема
Подорожуємо
Автор Повідомлення
Одессит

fcco

Відповісти цитуючи
На 500 у.е. в Турции можно неплохо неделю висеть со всеми делами и в хорошей гостинице.
21 Aug 2010 12:55 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
kcp
модератор

fcmkh

Відповісти цитуючи
Одессит написав:
На 500 у.е. в Турции можно неплохо неделю висеть со всеми делами и в хорошей гостинице.

километрах в 700 от стамбула...

21 Aug 2010 16:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Одессит

fcco

Відповісти цитуючи
Ну да, поэтому именно в Стамбул рвётся наш адский дико обеспеченный турист Wink
21 Aug 2010 19:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Одессит написав:
Ну да, поэтому именно в Стамбул рвётся наш адский дико обеспеченный турист Wink

чесно кажучи в Стамбулі на порядок дорожче ніж в Анталії чи Кемері... і турист саме в Анталію рветься.
21 Aug 2010 19:20 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Утя

fczl

Відповісти цитуючи
В общем-то такой вопрос, думаю в эту тему форума сойдёт. Тут многие как я понимаю ездили зимой отдыхать в Египет... Туркомпаний и спецпредложений - хоть жопой жуй. Поделитесь личным опытом, кто летал, через какую туркомпанию и в каком курорте останавливаться лучше. Заранее спасибо.
04 Oct 2010 11:17 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
keyser

fcmkh

Відповісти цитуючи
сам не бывал, но из множества знакомых которые отдыхали там не было ни одного кому понравилось бы.
ктото в шоке от ментальной и культурной пропасти. всеткаи это не турция с минимальным налетом европейскости, а самая обычная мусульмансткая страна еще и не самая цивилизованая.

ктото вернулся с букетом инфекционных заболеваний (не венерических)

и потом там нечего делать кроме кебать и купаться. ибо пустыня там)

единственное приемущество что туда можно ездить зимой. но это приемущество только на первый взгляд.

Утя, если ты знаешь на что идешь, то сорри. Может комуто другому будет интересно.
04 Oct 2010 13:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Kelt
калькулятор

fcdk

Відповісти цитуючи
В Шарм-ель-Шейху дуже красиве Червоне море, з маскою і ластами пірнати - Thumb Про культуру населення цієї країни (язие не повертається назвати їхх "єгиптянами", бо до тієї культури вони відношення не мають) згоден, але один раз там побувати все ж варто: подивитись на пустелю, за $1 зфотографуватись от так - це взагалі святе:

Very Happy

04 Oct 2010 13:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Boris Brewer

fcok

Відповісти цитуючи
Ну не знаю... Лично мне кажеться, то в первую очередь надо смотреть и ездить в страны, которые наши соседи... Польша, Белоруссия, Молдова, Россия, и т.д.

Побывать для начала в Европе (а то многие говорят что там живеться лучше чем у нас)...
А курортные страны: Египет и тому подобные, я думаю надо отложить на "завтра", поскольку щас там уже делать нечего. Страна без своей культуры уже, и ценностей!!! Это уже поехать туда можно когда тебе лет за 40 и ты просто взял отпуск на работе, полететь туда с женой и детьми, и отдохнуть!

Это лично мое мнение

04 Oct 2010 14:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Rama
модератор

fcpif

Відповісти цитуючи
Всім раджу Північний Кавказ. Дешево, не треба віз, гостинне місцеве населення і шашлик-машлик.

04 Oct 2010 14:48 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
6eIIIketHuK

fckl

Відповісти цитуючи
Гидке каченя написав:
Хотілося б почути людей, які катаються на єврокубки. От, наприклад, львів'яни їздили в Туреччину... У скільки таке щастя обходиться?

Стамбул на один день, з пянками гулянками перед літаком, з пивом в стамбулі, ну одним словом якщо гуляти по скромному і нерахувати сувеніри, то все про все біля 200$.

Франція обійшлась дороще, беручи під увагу що ход - дог та мала кола це 10 еуро... ну десь в 300$, і це тоже якщо скромно гляти, і в метро через турнікети пригати Very Happy
Правда за таке можуть словити ACAB

Змінено: 6eIIIketHuK (10 Oct 2010 22:50)
07 Oct 2010 15:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Хатаб

fckkr

Відповісти цитуючи
Утя написав:
В общем-то такой вопрос, думаю в эту тему форума сойдёт. Тут многие как я понимаю ездили зимой отдыхать в Египет... Туркомпаний и спецпредложений - хоть жопой жуй. Поделитесь личным опытом, кто летал, через какую туркомпанию и в каком курорте останавливаться лучше. Заранее спасибо.

Влітку літав чере Anextour в Шарм-ель-Шейх. Думав літом буде дуже спекотно - ніхуя. В Україні в цей час було набагато спекотніше. Тур-оператор пристойний, так шо рекомендую. Два роки тому був в Хургаді в березні - все чудово, тільки після 16-00 треба одягати шось тепле - вітер холодний. Червоне море - це взагалі казка, особливо в Шармі. Про розмаїття риби і коралів можна годинами розповідати:

Короче, якщо хочеш піщаних пляжів, тобі в Хургаду, якщо подивитись підводний світ - то краще в Шарм.
07 Oct 2010 19:38 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Утя

fczl

Відповісти цитуючи
Спасибо за ответы!
08 Oct 2010 00:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Kelt
калькулятор

fcdk

Відповісти цитуючи
Доречі, ці рибки можуть сильно порізати. Цим лякають всіх туристів Smile Червоні штучки на боці - гострі як леза, так що обережно з ними.

08 Oct 2010 07:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
d1xon

fcmkh

Відповісти цитуючи
як красивоо Smile Smile
08 Oct 2010 13:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Chester

fcim

Відповісти цитуючи
Не знал где спросить, решил здесь.

Поезд есть 853 Чернигов - Гомель.
На сайте укрзализныци написано, что он прибывает в 21:15 (http://uz.gov.ua/index.php?m=services.transppl.ScheduleOra&f=ScheduleOra.Train&T1=22326&lng=ru)
а на сайте юго-западной железной дороге - 20:15 (http://www.swrailway.gov.ua/timetable/eltrain/?did=8&tid=3&bold=1)

Кому верить?
04 Nov 2010 19:43 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Розмови про все підряд Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 2 з 5

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі