Україна - Чилі (07.09.2010)
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Україна - Чилі (07.09.2010)
Автор Повідомлення
Dynamite

fcdk

Відповісти цитуючи
Горисвіт написав:
Честно на матч даже желание не было идти , за то на молодежки отлично провели время

А у звязку з чим на молодіжку було бажання йти?
Наперед було зрозуміло, що так приємно провести час на матчі Національної Збірної буде неможливо?

Именно поэтому!

Они не знают нас хороших,пусть не забудут нас плохих
похуй , что мы разные. в спанчбобе вообще у краба дочь - кит
09 Sep 2010 17:59 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
White-blue

fcdk

Відповісти цитуючи
Dynamite написав:
white-blue
Ты мне объясни может у тебя паранойя ?
У тебя в каждом посту есть словосочетание "клЭтчасти шарфи" , может ты с фан клуба , там таких много Scum или ты на стадионе на домашке давно не был ?
честно ты заебал , не в обиду!
Честно на матч даже желание не было идти , за то на молодежки отлично провели время Scarve

Чего тебя так задела тема шмоток?Себя в моих постах увидел?Я про эти кэшуалы пишу потому,что нехочу сектора где все стоят на сложных щщах и красуются друг другом, вместо того,чтобы песню(заряд) поддержать на всю выкладку! Spokeman

09 Sep 2010 18:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Антиокупант

Відповісти цитуючи
Dexter написав:

коли я приходжу на Динамо - поряд стоять мої друзі, які горланять весь матч, кожен знає, що в разі траблів будуть всі за одного. а тут приходиш на сектор - якісь невідомі тіла ломляться на перила, перелякано стоять в нінзях і натягають шарфи барбері на носа (на Динамо я таких вже кілька років не бачив). за запалений вроцлав прибігли самбісти - всі зразу почали щезати з того місця...

Ну шо тут скажеш. Я бачив і на Динамо в нінзя. Особито я стояв по своїм причинам. Хоча на секторі завжди стою без. Ті про кого ти говориш теж ховалися по тих же причинах в шарфах.

А, взагалі, хто тобі заважав стояти з друзями поряд на Україна - Чилі? Чи твоїх друзів не пропустили на сектор?

09 Sep 2010 19:10 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Fly

fcdk

Відповісти цитуючи
Декстер все правильно розписав, погоджусь з ним.
І погоджусь з тим, що ситуацію можна було б змінити, але особисто мені бракує мотивації.
Ніяких тургнірних задач не вирішується...переживати за підготовку збірної до Євро теж якось не виходить, бо Євро 2012 уже на підсвідомому рівні сприймається негативно.
09 Sep 2010 19:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dynamite

fcdk

Відповісти цитуючи
2 White blue
во первых я не ношу фирму , вообще!
а во вторых ты что приходишь на стадион на людей посмотреть ? парниша , начни с себя , не смотри на других , приходи , заряжай , рви глотку , поверь ты не один такой , а чем другие пассажиры занимаются это не твоего ума дело , начни с себя , а то писать тут любой может , меня все и вся заебали , а я охуеный , хули не все такие как я !
Ты конечно извини что я перешол на личности , но не хуй стрелки гонять!

Они не знают нас хороших,пусть не забудут нас плохих
похуй , что мы разные. в спанчбобе вообще у краба дочь - кит
09 Sep 2010 19:36 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
White-blue

fcdk

Відповісти цитуючи
Dynamite написав:
2 White blue
во первых я не ношу фирму , вообще!
а во вторых ты что приходишь на стадион на людей посмотреть ? парниша , начни с себя , не смотри на других , приходи , заряжай , рви глотку , поверь ты не один такой , а чем другие пассажиры занимаются это не твоего ума дело , начни с себя , а то писать тут любой может , меня все и вся заебали , а я охуеный , хули не все такие как я !
Ты конечно извини что я перешол на личности , но не хуй стрелки гонять!

В том же и дело,что с себя давно начал.Да,я не идеален,но и желание приходить на сектор падает с каждым разом. Можно сказать,мол хер с тобой,не хочешь-не ходи,другие придут,но такая теория ведёт к тому,что происходит сейчас. К счастью,выезда спасают. А стрелки я не гоняю. Отвечаю за себя,что не стою на сложных щщах,не пыжусь,как ты говоришь,рву глотку(потом день не разговариваю Blahblah ), ну и делаю то,что могу и позволяет кошелёк,работа.
Если сравнить суппорт сборной сейчас и к примеру три года назад-разница очевидна(к сожалению).

09 Sep 2010 19:53 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Горисвіт

fckl

Відповісти цитуючи
Не треба розводити срач, бо закінчиться все, як завжди, нічим...
Питання чи реально на секторах ваших клубів навчити народ співати кілька пісень, чи це мертвий варіант і треба чекати зміни поколінь і менталітету?

От наприклад:

"Червона Рута"
"Ой на Горі тай Женці жнуть"
"Жовто-блакитні"
"Гей, наливайте повнії чари"
"Розпрягайте, хлопці, коні"

і не так щоб підспівувати, а щоб самому могти співати!

Якщо ви закликаєте до боротьби за СВОЄ - ви злочинець. Бо ваше вже продано "німоті,жидам",як писав Шевченко.
Ви - не потрібні тут. Ваша країна - не ваша. Вас виганяють "Сини мої на чужині,
На чужій роботі".
09 Sep 2010 19:55 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Горисвіт

fckl

Відповісти цитуючи
і потрібно точно визначити, який саме варіант пісні співаєм, бо у нас навіть з "Жовто-блакитними" не все сходиться...

Якщо ви закликаєте до боротьби за СВОЄ - ви злочинець. Бо ваше вже продано "німоті,жидам",як писав Шевченко.
На чужій роботі".
09 Sep 2010 20:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
emeljan

fcakh

Відповісти цитуючи
Епт, развели срач на ровном месте... По-моему, по размеру сектор на Украине - Чили не сильно отличался от матча в Донецке с Голландией. Всё ясно - будний день, цены, да и матч не решает ничего, да еще и с левой командой. А насчет фирмачей - так их на любом матче хватает.

Ни один фильм не может собрать стотысячную аудиторию, которая бы на протяжении полутора часов ежесекундно переживала и волновалась, наблюдая, как 22 парня гоняют по полю мяч...© Х.Гвардиола
09 Sep 2010 21:20 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
ultraFC

Відповісти цитуючи
Горисвіт написав:
і потрібно точно визначити, який саме варіант пісні співаєм, бо у нас навіть з "Жовто-блакитними" не все сходиться...

З приводу Ж-б то у нас гадаю ніколи не буде сходитись,просто всі його знають по різному,а от варіант пісень в самий раз,співати треба всі їх,+ гадаю можна ще декілька добавити,наприклад в мене аж мурашки бігли під час приспіву пісні "Україно".
п.с. можливо я помиляюсь,але наскілкьи помічав то на матчах збУ всі приїзжі пісні знають і співають нормально,можливо помиляюсь!

09 Sep 2010 21:21 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Горисвіт

fckl

Відповісти цитуючи
до чого тут розмір сектору?
ми не говоримо про окремий матч, а загалом!
в Донецьку хоч все централізовано було, з піснями провал і там, і там...

На чужій роботі".
09 Sep 2010 21:28 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Горисвіт

fckl

Відповісти цитуючи
Все буде сходитись, але для цього потрібно шось робити!
Підспівує може й більшість приїжджих, а слова знають в ідеалі одиниці.

На чужій роботі".
09 Sep 2010 21:30 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
ultraFC

Відповісти цитуючи
Ти різницю бачиш між "знають і співають" та підспівують????????
просто як не крути а у більшості випадків на секторі більшість складає фанатів міста котре приймає матч!

09 Sep 2010 21:53 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Chester

fcim

Відповісти цитуючи
"Жовто-блакитні" далеко не все заряжают
09 Sep 2010 22:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Горисвіт

fckl

Відповісти цитуючи
така версія когось не влаштовує?

Жовто-блакитні
Наші прапори!
Ми непереможні,
Шаблі догори!
Буде Україна вільна,
Буде ненька самостійна!
Москалів на ножі!
На ножі!

Батько Бандера
Знов до нас прийде,
І за Україну
Всіх нас поведе!
Буде Україна вільна,
Буде ненька самостійна!
Москалів на ножі!
На ножі!

Нехай москва лежить в руїнах,
А нам на це начхати,
За нами вся Велика Україна,
І хочем ми весь світ завоювати!

На чужій роботі".
09 Sep 2010 22:23 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі
Сторінка 8 з 10

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі