Україна - Чилі (07.09.2010)
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Україна - Чилі (07.09.2010)
Автор Повідомлення
АлиМон

fcvp

Відповісти цитуючи
Chester написав:
А что Полтаве одного банера мало? Второй нахуя вешать?

Наступного разу е й "Духовна столиця" прихопим) Lol
чо такий злий, дядя?
08 Sep 2010 16:40 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Горисвіт

fckl

Відповісти цитуючи
П.с. Про язык просьба не затрагивать тему. В виду исторической ситуации, опять-таки, многие говорят на русском, при этом считая родным украинский. И виной этом образование, менталитет и т.д.

Жодну тему не варто чіпати...виною цьому історія, освіта, менталітет т.д.

Якщо ви закликаєте до боротьби за СВОЄ - ви злочинець. Бо ваше вже продано "німоті,жидам",як писав Шевченко.
Ви - не потрібні тут. Ваша країна - не ваша. Вас виганяють "Сини мої на чужині,
На чужій роботі".
08 Sep 2010 19:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
bc

fcrb

Відповісти цитуючи
badboy написав:
Що ви тут хуйню городите Blahblah Цей заряд був придуманий ще в 80-х роках і заряджали його на всіх матчах незалежно від того грає збірна України чи Динамо і незалежно від того з яким суперником матч. Це вже харі прекрутили і почали заряджати по своєму.

может тогда на стадиках везде поставить деревянные лавочки,посещать съезд партии,слушать музло на бабинах и т.д.
сейчас немного другое время.
не надо спорт превращать в политику!
08 Sep 2010 19:26 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
flash

fcdk

Відповісти цитуючи
бц что ты лепишь?
По моему заряд с патриотической тематикой имеет больше права быть, чем та же песня из украинского фольклора.

08 Sep 2010 19:38 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Chester

fcim

Відповісти цитуючи
АлиМон написав:
чо такий злий, дядя?

дядя, иди футбол.юа читай http://football.ua/profile/alimon.html
08 Sep 2010 19:48 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
badboy

fcdk

Відповісти цитуючи
bc написав:
может тогда на стадиках везде поставить деревянные лавочки,посещать съезд партии,слушать музло на бабинах и т.д.
сейчас немного другое время.
не надо спорт превращать в политику!

Заряди для фанатів як мова для нації, їх потрібно берегти і передавати з покоління в покоління!

На статтю почитай http://white-blue.kiev.ua/articles/524.htm

08 Sep 2010 20:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
bc

fcrb

Відповісти цитуючи
...надо правильно выбирать время и место заряда.
08 Sep 2010 20:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Вареник8T

fckl

Відповісти цитуючи
bc написав:
...надо правильно выбирать время и место заряда.
Ну не заряджай на матчах третьої ліги. Ніхто тебе не заставляє. А на збірній такі заряди прожили купу років і протиримаються доти, доки буде існувати збірна.
08 Sep 2010 20:40 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Вареник8T

fckl

Відповісти цитуючи
badboy написав:

На статтю почитай http://white-blue.kiev.ua/articles/524.htm
Розсмішило останнє речення статтіSmile
Цитата:

Пытается ли Юлия Владимировна целенаправленно снискать симпатии болельщиков? Время покажет. Но политтехнологи БЮТ всегда отличались нестандартными политическими стратегиями...
Жидовочка шукає симпатії неонаці. Авторка сама собі суперечить Scum
08 Sep 2010 21:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Leon

fcdk

Відповісти цитуючи
Да чего все завелись с этим зарядом, это что главная проблема поддержки сборной? Гораздо важнее хер знает откуда взявшаяся тема "я гоняю только за клуб, а сборная мне пофигу". Причем кто-то один это озвучил сразу десяток других подхватило. С таким прогрессом за сборную скоро фанатеть будет некому. А вообще матчи сборной в Киеве лучше не проводить до самого Евро, а то столичная публика с жиру бесится, только Барселоны и Англии им подавай.
08 Sep 2010 21:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Олесь
Гість

Відповісти цитуючи
Chester написав:
АлиМон написав:
чо такий злий, дядя?

дядя, иди футбол.юа читай http://football.ua/profile/alimon.html

Підйоб не зараховано, бо він дитячий. Якщо ти там його профіль найшов, значить ти сам там сидиш і стежиш за темами. Виходить знаходишся на одному рівні з ним. Це так, ліричний відступ.
Якщо по темі. Раніше плакали, що банерів нема, люди за збірну не катають. Коли люди почали робить банера і возить їх, то появляються ось такі вєчнонедовольні, як ти. Якщо через наявність двох банерів Полтави ти, наприклад, не зміг повісить свій, то це і пред'яви. Якщо ж причина в іншому чомусь (а я здогадуюся в чому), то я б порадив тобі не бризкать слиною і не займаться інтернет-боями.
Привіт форуму, на якому ти є адміном. Smile
08 Sep 2010 21:19
Caledonia

fcdk

Відповісти цитуючи
если ты переживаешь за сборную, то молодец. И говорить так невнятно что мол это мода такая, тоже не следует
В Киеве ситуация такая что большинство откровенно или не очень, но бьют болт, не то что на голосовую поддержку а вообще на это явление "Сб.Украины"
Могу привести множество аргументов, но это пустой разговор, т.к. каждый останется при своём.

08 Sep 2010 21:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Chester

fcim

Відповісти цитуючи
Олесь написав:
Якщо через наявність двох банерів Полтави ти, наприклад, не зміг повісить свій, то це і пред'яви. Якщо ж причина в іншому чомусь (а я здогадуюся в чому), то я б порадив тобі не бризкать слиною і не займаться інтернет-боями.

Никаких подъебов и, тем более, интернет-воин. Я задал вопрос, почему два банера, а не один. Мне уже на него ответили. Поэтому я даже понятия не имею, о чем ты догадываешься.

Олесь написав:
Привіт форуму, на якому ти є адміном. Smile

Я догадываюсь, про какой ты говоришь форум. Вот только я там не админ, и, даже, не модератор. Обычный пользователь.
08 Sep 2010 22:11 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Leon

fcdk

Відповісти цитуючи
Caledonia написав:

В Киеве ситуация такая что большинство откровенно или не очень, но бьют болт, не то что на голосовую поддержку а вообще на это явление "Сб.Украины"
Могу привести множество аргументов, но это пустой разговор, т.к. каждый останется при своём.

Аргументы я бы почитал, просто интересно мнение почему игнорится сб. Украины.
08 Sep 2010 22:29 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Ricken

fcvp

Відповісти цитуючи
Україна - Чилі
фото з маршу та гри!
http://www.coge.com.ua/index.php?page=echo_news&id=118

09 Sep 2010 00:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі
Сторінка 5 з 10

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі