Україна - Чилі (07.09.2010)
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Україна - Чилі (07.09.2010)
Автор Повідомлення
Антиокупант

Відповісти цитуючи
Не бажання - безіч причин. Бажання - безліч можливостей!!! Хто хотів той прийшов, навіть, якщо грошей на білет не має...

Але, всеодно треба говорити, як збільшити кількість, а не маразм писати...

09 Sep 2010 14:11 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
keyser

fcmkh

Відповісти цитуючи
збільшити кількість дуже просто, хороша гра, суперники, результат.
і не треба казати що ультри це не стосується. тому что скільки з Укрїни з їхаось на англію і на чілі не порівняти. також можна частіше вивозити збірну з Києва, щоб в інших містах розвивались сектори на збірну і з явилясь активні виїздюки за збірну.
09 Sep 2010 14:23 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
Shuzik написав:
Мабуть тому, що там грають "натуралізовані Українці", можливо одна з цих причин.
Питання до коней чи хто бачив, чому так просто віддали банер "ПОВЕРНІТЬ НАМ ЦСКА" стюардам?

как сказал один с представителей ЦСКА то были не стюарды а СБУ и причину назвали что этот банер запрещён на сборной!

09 Sep 2010 14:29 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
K.

fcvp

Відповісти цитуючи
у меня такой вопрос, точнее тема для обсуждения, по-поводу баннеров. специально просматривал сектора различных сборных, практически везде сейчас на баннерах пишут не город, а клуб, естесственно на цветах сборной. и мне кажется в этом есть смысл. в некоторых городах по несколько клубов, и вешать по три баннера Киева или Харькова не совсем правильно. да и мы тоже возим по два баннера за собой, правда по несколько иным причинам. может все-таки стоит пересмотреть эту политику?
я конечно понимаю, что я хуй с бугра, мнение которого никого не ебет, но хотелось бы услышать вразумительные аргументы за или против.
09 Sep 2010 14:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
keyser

fcmkh

Відповісти цитуючи
гдето уже обсуждалосьчто хорошо побольше и разных, всеравно что написано хоть твое имя, главное чтоб на цветах сборной. по примеру англии.
09 Sep 2010 14:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Горисвіт

fckl

Відповісти цитуючи
Такої ганьби, як цього разу ще не зустрічав...
Уявлення не маю, як Київ до такого докотився...
Таке враження, що там люди б скоріш за СРСР фанатіли ніж за Україну...
Пісень не знають і знати не хочуть...
Кольорів збірної не носять...
Дніпрян узагалі 4 матча на збірній нема...
І так сосем у всієї Європи...

П.С. Давайте щось з цим робити, бо хто, як не ми???

Якщо ви закликаєте до боротьби за СВОЄ - ви злочинець. Бо ваше вже продано "німоті,жидам",як писав Шевченко.
Ви - не потрібні тут. Ваша країна - не ваша. Вас виганяють "Сини мої на чужині,
На чужій роботі".
09 Sep 2010 15:28 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Shabetja

fcmkh

Відповісти цитуючи
Caledonia написав:

а в сознание болельщицкого менталитета прочно вбивают ассоциацию "сборная-пиво-дудки".

+1, тут ты прав. Який же футбол без гарного пива. Меня сводит с ума эта фраза.
09 Sep 2010 15:46 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
White-blue

fcdk

Відповісти цитуючи
Горисвіт написав:
Такої ганьби, як цього разу ще не зустрічав...
Уявлення не маю, як Київ до такого докотився...
Таке враження, що там люди б скоріш за СРСР фанатіли ніж за Україну...
Пісень не знають і знати не хочуть...
Кольорів збірної не носять...Дніпрян узагалі 4 матча на збірній нема...
І так сосем у всієї Європи...

П.С. Давайте щось з цим робити, бо хто, як не ми???

Хто ж на верх клєтчатого шарфу буде синьо-жовту розу одягати? Twisted Evil
А щодо пісень,то це здається не лише "київська" проблема... Wink

09 Sep 2010 16:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Місцевий

Відповісти цитуючи
Зробіть окрему гілку типу "Чи потрібна мені ТАКА збірна?" чи щось таке, там і поговоримо. Бо я бачу діалог розтягується і вже нестосується саме цього матчу.
09 Sep 2010 16:30 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
ultraFC

Відповісти цитуючи
K. написав:
у меня такой вопрос, точнее тема для обсуждения, по-поводу баннеров. специально просматривал сектора различных сборных, практически везде сейчас на баннерах пишут не город, а клуб, естесственно на цветах сборной. и мне кажется в этом есть смысл. в некоторых городах по несколько клубов, и вешать по три баннера Киева или Харькова не совсем правильно. да и мы тоже возим по два баннера за собой, правда по несколько иным причинам. может все-таки стоит пересмотреть эту политику?
я конечно понимаю, что я хуй с бугра, мнение которого никого не ебет, но хотелось бы услышать вразумительные аргументы за или против.

Кому треба,той так і робить(Арсенал Харків),та більшості на х... воно тре????якщо таких у нас 4 міста по суті!

09 Sep 2010 16:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Місцевий написав:
Зробіть окрему гілку типу "Чи потрібна мені ТАКА збірна?" чи щось таке, там і поговоримо. Бо я бачу діалог розтягується і вже нестосується саме цього матчу.

та хай буде тут... тема якраз цього матчу стосується.

коли я приходжу на Динамо - поряд стоять мої друзі, які горланять весь матч, кожен знає, що в разі траблів будуть всі за одного. а тут приходиш на сектор - якісь невідомі тіла ломляться на перила, перелякано стоять в нінзях і натягають шарфи барбері на носа (на Динамо я таких вже кілька років не бачив). за запалений вроцлав прибігли самбісти - всі зразу почали щезати з того місця...

а потім коли поряд з тобою починаються розмови:
- А давай сідушку підпалим?
- Нашо?
- Та шоб пожар був
- Та ну, давай краще на поле вибіжим...

стояти поряд з такими людьми як мінімум неприємно, а виганяти їх з сектора - одразу почнеться срач в інеті, бо він же теж українець, ще й з якогось СМТ приїхав на хванатський сектор, це ж і його сектор теж. тому все більше і більше людей віддає перевагу замість того щоб стояти і плюватись цілий матч - просто сісти поряд і спокійно подивитись гру. у нас досить таки багато матчів в порівнянні з іншими командами, тому іноді відпочити теж хочеться...

можете починати пред’яви в стилі "пафосні кияни зажрались", але толку з цього, якщо розмовами ситуацію не зміниш...
09 Sep 2010 17:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dynamite

fcdk

Відповісти цитуючи
white-blue
Ты мне объясни может у тебя паранойя ?
У тебя в каждом посту есть словосочетание "клЭтчасти шарфи" , может ты с фан клуба , там таких много Scum или ты на стадионе на домашке давно не был ?
честно ты заебал , не в обиду!
Честно на матч даже желание не было идти , за то на молодежки отлично провели время Scarve

Они не знают нас хороших,пусть не забудут нас плохих
похуй , что мы разные. в спанчбобе вообще у краба дочь - кит
09 Sep 2010 17:17 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Горисвіт

fckl

Відповісти цитуючи
Усе зміниш, тільки треба захотіти, а бажання це зробити не видно!
Ясно шо основна маса хоче лише готового, а почати з себе не хоче, лиш шукає якісь причини...
Якщо б ти почав горланити весь матч, впевнений шо знайшлись б тобі подібні і вже ситуація була б не така провальна...
Відпочити від фанатіння, сидячи і спокійно дивлячись матч, коли грає твоя Збірна???
Але критика то і так зрозуміла всім...давайте робити хоч шось аби це змінити!

Виберемо 5 пісень спеціально на ігри збірної, вивчимо їх самі і будемо просувати в маси!
Виниконуючи на матчах клубу!
Чи це "Нє Уравєнь", як для гранда європейського масштабу?)

Якщо ви закликаєте до боротьби за СВОЄ - ви злочинець. Бо ваше вже продано "німоті,жидам",як писав Шевченко.
На чужій роботі".
09 Sep 2010 17:29 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Горисвіт

fckl

Відповісти цитуючи
Честно на матч даже желание не было идти , за то на молодежки отлично провели время

А у звязку з чим на молодіжку було бажання йти?
Наперед було зрозуміло, що так приємно провести час на матчі Національної Збірної буде неможливо?

На чужій роботі".
09 Sep 2010 17:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
KLON

fcdd

Відповісти цитуючи
Горисвіт написав:

Дніпрян узагалі 4 матча на збірній нема...

А ось на рахунок Дніпрян не треба! Якщо не висить баннер Дніпропетровськ, то це не значить що нікого немає з Дніпра!!! В цьму році на всіх домашніх іграх збірної були присутні хоч декілька Дніпрян!!

09 Sep 2010 17:49 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі
Сторінка 7 з 10

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі