II Ліга 2007-2008
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
II Ліга 2007-2008
Автор Повідомлення
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
Звонили нам чернівенцькі "друзі" запрошували на їхню акцію... як зварювали ....Тільки щось ви смуглянки мало людей зібрали на свій мітинг ... ..аж цілих 11 чоловік ...Цікаво, а якщо б наших чоловік 14-15 приїхало вам би не ВСТИДНО було??????????
Ну і звичайно на таку кількість протистуючих ..... Spokeman ГРАФ з РУПОРОМ це просто АГОНЬ .... Lol Lol Lol Lol
Вот до вас керівництво клубу і не вийшло ...Я би був віце-президентом клубу я би сам не виходив до 11 пияків ..... НЕ РОБІТЬ... З ТАТА ВАРЯТА .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ВИ що хлопці...думаєто що тово вам курва ІТАЛІЯ ....ПЕВНО керівництво клубу має прислуховуватися до думки Ультрас !!!!! Жем такого ....невидів!!!!!!!!
МИ з вами в другій лізі тому такий стан речей повна УТОПІЯ .....щей в такому складі "багаточесленному"як був у вас... Виходить на махач з нашими хулс ви ще 30-чел гопнічГів попідзбирували....????????????????????????????Получається ......

Тато грали...гімно мали і я граю гімно маю....

19 May 2008 18:48 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
каблук

fcco

Відповісти цитуючи
жестко однако!особенно банера в знак протеста!я например даже не могу понять что написано на банере который чуток вдалеке справа!!!! Very Happy ...да и 11 человек это тоже сипец!!!накрайняк родственников бы привели бы!хотя я понял 11х11 честный забивон с командой... р.s.-респект за фейр-плей Wink
24 May 2008 07:26 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
FCZK-howl volcano

fczk

Відповісти цитуючи
це ми на матчі цього грьобаного Олімпіка(Кіровоград)

24 May 2008 21:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Цитата:
а вже в другому буковинський котел почав збільшувати температуру.

))))))))))))
Котел))) буковинський )))
Тепер погоджуюсь! Другу лігу ОБОВЯЗКОВО потрібно висвітлювати ))) Хоча б заради таких звітів )
03 Jun 2008 13:22 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Roma

fcmkh

Відповісти цитуючи
Буковинский котел - это очень жестоко. Не надо так больше
03 Jun 2008 15:47 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Ski4

fcdk

Відповісти цитуючи
Нічим не хочу образити ультра-рух Чернівців, проте дуже кумедно виглядають модулі у стилі таксі))))

Будем вечно болеть за тебя!
03 Jun 2008 21:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
А в мене чомусь склалося враження, що ви фоткалися на порожньому стадіоні, а не під час матчу. Чому? Так дуже вже порожньо на трибунах по сусідству. І нема ACAB ACAB ACAB
Порівняйте з попередніми фотками сектора.
04 Jun 2008 07:41 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Оооо! Це серйозна заява, Славку.
І дійсно, нікого немає крім славнозвізних 11-тьох бійців чернівецьких.
Дуже цікаво... дуже!
Треба провести розслінування з цього приводу )
04 Jun 2008 08:27 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
NyvaFan

fcnt

Відповісти цитуючи
аааа....вєрняк не під час футболу.....цигани ви ж кричете про свою мега відвідуваність,а тут оппа і 11 чоловік. "нєхарошо рєбята,нєхорошо"(с) Crazy
04 Jun 2008 09:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Ні, ну 11 я написав образно ( згадуючи ту їхню акцію )
Тут то їх більше вже... але суть не в цьому.
Є припущення ( і не безпідставне)... і треба ще послухати що на це скажуть Буковинці...
А поки це на рівні підозри, тому не будем настільки категоличні. Evil or Very Mad

І ще таке питання до Чернівчан:
Хлопці, я знаю різні технології виготовлення текстових банерів, але оце "творіння" шо у вас... Rostyag
Дайте вгадаю ))) це малярний скотч, наклеяний на чорну шмату? Smile
Оригінально... людська фантазія немає меж Very Happy
Знову ж таки пригадується наш глум на рахунок банерів, мальованих кульковими ручками ( ну чи хоча б фломастерами) Lol
04 Jun 2008 10:59 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
_KoRshUn_

fcdk

Відповісти цитуючи
Вот тут на сайте ПФЛ все есть:
30.05.2008 Буковина - Енергія 3:1 2000 - глядачiв
http://www.pfl.com.ua/2a.php

и ребят завязывайте стебаться над ними, я бы на вашем месте посмотрел бы на металлург д. или же половину команд с первых и вторых лиг которые нечего абсолютно не делают.
04 Jun 2008 11:55 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Ось для порівняння фото їх модулів на матчі з Нивою

Різницю помітили? ACAB ACAB ACAB

І ще - технічні дані того матчу:
“Буковина” (Чернівці) – Нива” (Тернопіль) – 1:0 (0:0)
4 травня. 17.00. 2500 глядачів.
Оцінка поля: 3. Температура: 14.

Невже не прийшли тих 500 глядачів, що сидять біля фан-сектору.

Змінено: Yaroslav (04 Jun 2008 15:56)
04 Jun 2008 15:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
NyvaFan

fcnt

Відповісти цитуючи
ага і на поле ваш папарацці вибігав,і акабів не було,та й взагалі всі інші люди чогось в цей день сиділи тільки на протилежних трибунах...та і вас трохи поменшало
04 Jun 2008 15:10 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
_KoRshUn_...................................................

Коли ми критикуємо Чернівці то хочемо їх цим не просто ОБІСРАТИ, а примусити розвиватися
Нам хочеться щоб в другій лізі була, якась конкуренція....( Дербі) як в сусідній з нами ПОЛЬЩІ, де по розмовах наших друзів колись була така сама жопа !!!!
Команди з Вінниці..Чірнівців...Луцьк... Хмельницький мають активізовуватися!!!

А то смішно в тій самій Вінниці населеня біля 500 тисяч, а таке убожиство
АПАСНАСТЬ торжествує....Вот і підсьобуємо ми опонентів щоб вони як в рекламі ...
СТАВАЙ....ВОРУШИСЬ.....!!!!!
Щоб щось робили організовували...А НЕ ПОЛОМНИЦТВОМ ЗАЙМАЛИСЯ ПО СЕКОНДАХ СКУПОВУЮЧИ БАРБАРИСКИ ПО 13 ГРИВЕНЬ ЗА ГІЛОГРАМ АПАСНОСТІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Так що нічого особистого ...Грамотна критика це стимул для досконалості Wink

Що до Чернівців то я особисто знаю з їхнього руху адекватних ..творчих людей, які можуть придумати нормальні акції ..а не от таке х.з шо !!!!!!!!!
04 Jun 2008 15:17 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Krava

fcnv

Відповісти цитуючи
О тернопільский топбой Катлєта відізвався Very Happy Приїзжайте 13-го,роскажіть нам що в нас нетак Very Happy Чекаємо!
Чернівці молодці!

04 Jun 2008 15:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі
Сторінка 4 з 9

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі