II Ліга 2007-2008
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
II Ліга 2007-2008
Автор Повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Мммда , зі страбом я шось провтикав( просто привик що піротехніка має горіти внизу.
Ну і дідько з ним вже.
і ростуть як на дріжджах!
В той час як у вас зараз поділ пішов на два сектори.
А таких активноспіваючих і заряжаючих хулів ще треба пошукати... енергетика в них класна, що б Ти там не казав.
Ну не буду повторятись - мою думку Ти знаєш. ( і це до речі не тільки моє враження)
------
так що раджу не розслаблятись, бо доженуть і переженуть ...
А так в загальному сподобались як фани Ниви, ак і Хмельничани...
знову ж таки, як для 2 ліги - то взагалі супер!
З повагою...
23 Jun 2008 15:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
JIexa

Відповісти цитуючи
Черкассы вылетели в 2-ю лигу... Но есле обьективно подумать то во второй намного интересние ( особенно когда туда влились франки, кони и мы... ) чем в первой)) Ждем начало след сезона ! Razz
23 Jun 2008 15:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
JIeka, в мене правда є сумніви, що вам випаде щастя грати в одній групі з західними клубами (((
Може попадете в східну конференцію... тут треба ще розібратись...
23 Jun 2008 15:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
Ну Прикарпаття нічим не поступається в 1-лізі, а що буде в 2-лізі подивимося !!!!
Доречі мені подобається настрой хлопців з Черкас !!!
Щодо 2-ліги!!!! Мені самому нехочеться щоб "Нива" виходила в першу лігу ...Бо перша ліга таке саме гімно як і друга... тільки їздити треба х.з куди за х.з чим!!!!!!!!!!!!!
Вишка також щось нетішить... AMF одним словом, а внас олд скул деревяні стільці...ЖИР!!!!!!!

Щодо двох секторів то знаєш збоку легко судити ....Але дивно від тебе чути такі слова що виявляється достатньо щоб чел прийшов на сектор роздівся до пояса і валав 90 хвилин в чому енергетика?????
В двох галонах пива!!!!
Звичайно проще всього затаритися барбарисками на бомонді і розказувати клюшкам як ми з другом відпендюрили яку небудь Вінницю..
Може нам хоча б рози за свої бабки їм пошити ???????
Все зараз буде залежити від представників ОФ, наскільки вони захочуть обєднати зусиля поки що від них немає ніякої ініцятиви тому ми розвиваємося самостійно...
Доречі їх запросили під знамени корабля в кінці гри вони відморозилися....
Вибач мені у вас в ЛЬвові як не як ЛСФ замутили розтяжки і інші фірми здорові банери такі як в Прайдів
регулярно спалюється хуліганьйом піро, а тут гірше Полтави...сам бачив...то про що мова, якщо їх в два рази більше і вони ніфіга непалять....!!!!!!! думаю тема закрита.

В тій самій Польщі хулігани допомагають ультрас практично вони беруть витрати на себе по піротехніці
роблять банера...і .т. А тут камінний вік !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ГРІН СТРІТ І ФАБРИКА РАЗДОРА!!!!!!!!!!!!!!!
23 Jun 2008 22:04 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Щодо двох секторів то знаєш збоку легко судити ....Але дивно від тебе чути такі слова що виявляється достатньо щоб чел прийшов на сектор роздівся до пояса і валав 90 хвилин в чому енергетика?????
--------
Не дивно чути такі слова, бо я сам прихожу на сектор, роздягаюсь до пояса, і валаю 90 хв )))
І два галони пива - це не так уже і погано ) Ультрас не мають перетворюватись на гурток малювання, ага?
Не спорю, нашим хулам тре памятник ставити... вони тягнуть більше ніж мали б...
Але і у вас явно не гірше Полтави.
А щоб пришвидшити цей процес - мож підкинути їм пару дисків з польською нарізкою - там де кожен матч починається з яскравого перфомансу, а закінчується забігом наполе і водометами...
Може їх проклемить )))
24 Jun 2008 08:53 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
Ну то приїжджай 4 липня НИВІ буде ...30 років привозь відахи !!!!
Може щось з тої затії получиться ...Бо я вже зневірився ....

Бачиш дружба наших з київськими конями вдається в знаки...Для них коні це авторитет в ОФ русі от і рівняються на них, а на терасах ЦСКА я перфрменсу щось не бачив ...Вот тому акцент не на польський чи хорватський стайл!!!!!!!!!!!!
24 Jun 2008 14:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Тапольской

fcdd

Відповісти цитуючи
Мммда , зі страбом я шось провтикав( просто привик що піротехніка має горіти внизу.
Ну і дідько з ним вже

ГГгггг. з тебе страб!!!!!!! Lol
24 Jun 2008 14:35 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Тапольской

fcdd

Відповісти цитуючи
Реально дивлюся і бачу, що перфоменс мутять ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКІ КОМАНДИ!!!!!!!
24 Jun 2008 14:36 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
fray

fcpk

Відповісти цитуючи
http://youtube.com/watch?v=y-vBtHWIO1Q відео Razz Кіря, дякую!!)
27 Jun 2008 21:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
grafson

fcbc

Відповісти цитуючи
Реально дивлюся і бачу, що перфоменс мутять ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКІ КОМАНДИ!!!!!!!

Бо ми захід, особистостей з амбіціями ніколи не бракувало....
P.S.Слава нації-смерть ворогам!!! Spokeman
30 Jun 2008 13:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
oll

fcss

Відповісти цитуючи
Хочу сказать спасибо парням из Луганска за оказанную помощь в "организации саппорта"!!!

СВЕРДЛОВСК-ЛУГАНСК=АЛКОГОЛЬ!
01 Jul 2008 15:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
oll

fcss

Відповісти цитуючи
Последний матч чемпа Шахтёр(Свердловск)-Олком(Мариуполь):

04 Jul 2008 09:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
oll

fcss

Відповісти цитуючи
Стадион в Макеевке,где играет Шахтёр-3 Донецк:

04 Jul 2008 09:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
ДЯКУЄМ ЩО НАПЛЮВАЛИ НАМ В ДУШУ ....

Писати про матч НИВА-МЕТАЛІСТ ЗВІТ ... навіть немає бажання ..
(пробач мене ДЕКС)
...Недулуге керівництво "Ниви" + тупорила міліція зіпсувало сято нам...
Вони зіпсували 30-річчя НИВИ ....
Ультрас з Тернополя відфанатівши 45 хвилин демонстративно покинули терасси
нашого стадіону....

А все із за того що під час матчу керівництво клубу + міліціонери підійшовши до ультрас сектору
заборонили і кофіскували ...конфеті...стрічки...піротехніку.!!!
.Заборонили пригати і надто агресивно виражати свої емоції !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Це була показуха перед києвською перевіркою...А жидо-масонське керівництво клубу навіть не думало
встипупитися за фанатів.!!!!!!!

Такий поворот діл був просто катастрофічним хлопці з нашого угруповування Terno Field Army
цілий тиждень готувалися до гри
По ідеї перфа мала складатися з великої пенорами на якій зображенна гора ...
з низу надпис ..ХОЧА ЗАРАЗ МИ В ПЕКЛІ (це все мало підсвітитися червоними фаєрами і димом)
..А з верху гори надпис ...АЛЕ НАШЕ МІСЦЕ НА ОЛІМПІ ...
Ідея дуже цікава...і як на мене креативна ...але нажаль без піротехніки( + злива яка хлющила цілий день) акція получилася неповноцінною ми її провели і покинули стадіон ......

Після 45 хвилин гри в перерві ми зліпили на скору руку банерок залишивши після себе послання АСАВ і нашому керівництву

.......ДЯКУЄМО ЩО НАПЛЮВАЛИ НАМ В ДУШУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Змінено: Katleta (06 Jul 2008 12:35)
06 Jul 2008 12:18 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи

06 Jul 2008 12:22 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі
Сторінка 8 з 9

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі