Ліга Європи 2011-2012
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Єврокубки Попередня тема
Наступна тема
Ліга Європи 2011-2012
Автор Повідомлення
NooK
інтервюер

Відповісти цитуючи

other photo
06 Apr 2012 19:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
ХУМЕЛЬС: "НАЙБІЛЬШЕ ПЕКЛО БУЛО В ГОСТЯХ У КАРПАТ"

Гравець дортмундської "Борусії" Матс Хуммельс у свому інтервю розповів, що під час матчу Ліги Європи з львівськими "Карпатами" на стадіоні "Україна" було справжнє пекло.

"Не існує такого стадіону, на який я не хочу їхати. Що було круто, так це гра в Аугсбурзі. Це було супер. Так було теж і на старому стадіоні в Майнці, там завжди була хороша атмосфера. Ті гнали свою команду - незалежно від стану рахунку - завжди тільки вперед. І гравці Майнца потім так само ще більше вірили в себе. Ми там програли якось з рахунком 0:1 і тим самим трохи упустили кваліфікацію на Лігу Чемпіонів, чому провиною з упевненістю так само була і атмосфера там. Ти там можеш побачити чисто атмосферу карнавалу. Однак найбільше на даний момент пекло було в гостях у Карпати Львів. З моменту, коли вони повели в рахунку 2:1, було справжнє пекло - аж до рахунку 4:3 на користь нас. Я таке рідко відчував сам.", - сказав гравець чемпіонів Німеччини.
06 May 2012 17:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Єврокубки Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Сторінка 23 з 23

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі