Інтерв'ю з золотником ФК ВП

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Інтерв'ю Попередня тема
Наступна тема
Інтерв'ю з золотником ФК ВП
Автор Повідомлення
Ahgel

fcvp

Відповісти цитуючи
Привіт, як тебе звуть (нік) та скільки тобі років?

Саня (Анархіст), мені 19 років.

Коли вперше потрапив на фан-сектор та чи належиш ти до якоїсь фірми?

Перший мій матч на фан-секторі був влітку 2008 року, ми тоді грали з Шахтарем. Пам’ятаю великий прапор України, який розтягували співаючи гімн. Постійно відвідувати 22-й сектор почав з сезону 2009-2010. Зараз я ні до якої фірми не належу, з нового сезону можливо повернусь в “терорси”, бо весняна частина цього сезону пройшла якось нудно - нікого не викидали з автобусів і не висаджували з потягів)

Коли пробив свій перший виїзд та куди саме? Що запам’яталося?

Перший раз я виїхав на фінал кубку в Дніпропетровськ, пробивати його не планував просто трапилась нагода поїхати безкоштовно. Звичайно не пожалкував, що поїхав - пам’ятаю неймовірну ейфорію після забитого голу, та нервування до фінального свистка - аби тільки втримати перемогу! Ну і звичайно свою радість в той момент, коли Долганський здійняв кубок над головою. Саме місто залишило гарне враження, але коли я приїхав туди вдруге, вже своїм ходом, то ставлення змінилось на гірше.

Скільки в тебе виїздів?

Поки що 20.

Чи планував ти катати “золотий сезон” чи все вийшло само собою?

Спочатку була ціль пробити літні виїзди, а під час гри Металдон – Ворскла виникло бажання пробити золотий, бо в Донецьк я потрапив по останнім квиткам, які придбав хвилин за 20 до виїзду.

Який виїзд запам’ятався в цьому сезоні найбільше та чому?

Якийсь один важко виділити, можу назвати декілька. Луцьк залишив неймовірні спогади про підземелля, найкращу річку після 40 градусної спеки та гри, в який ми перемогли з рахунком 0:4. Найкращі спогади по шизі в мене залишились від виїздів в Маріуполь та Київ (з Арсеналом). Стосовно міст, які сподобались найбільше – це Львів та Одеса, особливо запам’яталися емоції в кубковій грі з Чорноморцем та неймовірні переживання на протязі двох додаткових овертаймів. Найгірші спогади про виїзд в Луганськ: вагон не обігрівали, не допомогало навіть те, що вкривався матрасом. Холодний жовтень, місце в плацкарті якраз біля туалету, двері в який постійно відчинялись та ганяли вітер, прибуття о 5-й ранку в холодний, радянський Луганськ, дибільні акаби-космонавти, які заставляли знімати взуття під час обшуку та прийобувались до всього, до чого тіки можна було. На стадіоні було дуже прохолодно, руки посиніли вже на 5-й хвилині гри і під кінець матчу я вже не міг нормально розмовляти. Дорога назад також була жахлива. Ось такі спогади про виїзди, які найбільш запам’яталися.

Яка твоя улюблена схема виїзду: собака, маршрутка, потяг? Скільки грошей загалом витратив під час цього сезону на виїзди?

Ненавиджу виїзди в автобусах. Найбільше влаштовує варіант, коли можна доїхати собаками, а додому вже в плацкарті - можна спокійно виспатись. Також непогано вписатись в мікроб, якщо дорога назад близько 3-х годин. На виїзді в бомжеград вийшла цікава схема: я доїхвав до Кремня, з нього взяв купе до Харкова, а там виявилось що у зв’язку з ремонтними роботами потяги не ходять, а на собаку другого класу всі квитки викуплені – тоді яраз святкові дні були. Довелося їхати назад в Полтаву, там мене чекали хлопці з когє, вони вписали мене до себе в мікроб, за що дуже їм дякую!
Стосовно грошей, то тищі дві витратив це точно, добре, що я отримую стипендію, хоча після виїзду до кривих грошей не було взагалі, дякую дівчатам, які скинулись мені на Одесу.

Чи сумуєш ти, коли твоя команда програє і чи не жалкуєш в такі моменти, що проїхав заради неї кілька сот км?

Так, сумно, якщо нічия, а повинні були вигравати. У весняній частині на матчах з Динамо і Дніпром дивився на рахунок і думав нах я сюди приїхав, а в бомжеграді взагалі майже добу їхав, щоб в останній раз пошизіти на їх стадіоні, бо була впевненість, що в наступному сезоні Металург гратиме в перші лізі. Але під час матчу стояв і не міг зрозуміти, що відбувається на полі. Ми тоді програли 2-0 і шизи не було майже ніякої.

В нас ще є один “золотник” - представниця жіночої статі Ванда. Чи товаришуєте ви з нею, можливо були елементи якогось суперництва під час пробиття виїздів?

По-перше хочу привітати її з золотніком, шкода що Ворскла не пройшла Карпати в кубку, тоді б у Ванди було 50 виїздів по завершені сезону. Ми з нею товаришуємо, вона цікава особистість, особливо гарні враження про неї склалися на кубкових виїздах. Суперництва ніякого не було, я золотнік не для себе катав, а для того, щоб показати приклад іншим, щоб на виїзди катало більше фанатів, щоб полтавців поважали суперники.

Тебе привітали фанати “Ворскли”, можливо подарували щось?

Небайдужі привітали, друзі подарували розу. Від себе хочу додати: катайте більше на виїзди, не для кількості, не для понтів, не для бухалова - катайте заради команди! Для розвитку себе, як особистості (в потязі чи в собаці можна знайти цікавих співрозмовників на різні теми), відвідуйте пам’ятні місця в містах куди приїхали. І останнє, що хочу сказати – не бухайте, ви отримаєте набагато більше спогадів, вражень і емоцій, якщо будите тверезими на виїзді!
http://coge.com.ua/index.php?page=echo_news&id=154

ВНИМАНИЕ АКЦИЯ!!!!Отправь SMS со словом " МУСОРА" на бесплатный номер 102 и выиграй незабываемое путешествие внедорожником УАЗ-31514, лечебный массаж от головы до пят, а также 15 суток отдыха в оздоровительном санатории!!!!Больше SMS - больше шансов!!!
07 Jul 2011 14:30 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Інтерв'ю Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі