Відбір до ЧС 2014
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... , 46, 47, 48  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Відбір до ЧС 2014
Автор Повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
ну раз таке кіно, тепер розкажіть ХТО вас прокинув на 20 грн... я в принципі здогадуюсь теж звідки ноги ростуть, але потрібні якісь факти, щоб можна було зробити адекватні висновки.
22 Nov 2013 19:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
Для всіх, хто ще можливо чогось не розуміє. Офіційно двіж ДК, не займається, ні розповсюдженням тікетів на збірну, ні якоюсь організованою підтримкою, ні збором якіхось бабосів на перфи.

Це вже не один рік і свою заяву з цього приводу ми викладали, це було зроблено, якщо не помиляюсь після тов. гри з італійцями.
Якщо ви комусь там давали бабос під чесне слово на щось, то можете корити у цьому лише себе. Вас просто кинули. Це якщо я вас парвильно зрозумів і ви клоните у бік киян.
22 Nov 2013 20:40 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
bnd

fcvl

Відповісти цитуючи
Не хотілось би ставати срачо-стартєром. Я не кажу шо хтось когось прокинув чи кинув, Боже збав. Просто констатую факт - білети номіналом 30 мені (і не тільки мені) дістались за 50, з словами що це НІБИ на перф. "НІБИ" значить, що можливо кошти там збирались на якісь інші цілі: в дєтдом дітям, організацію виїзду в Париж, общак якийсь, фонд ремонту банерів e.t.c. З перфу особисто я бачив кілька фаєрів на 11 секторі і один банер, родом з 2009го. Квитки отримував один наш старший від власників того самого банеру.

Змінено: bnd (22 Nov 2013 23:46)
22 Nov 2013 23:21 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
дед барадед

fcmz

Відповісти цитуючи
Антишавка написав:
Для всіх, хто ще можливо чогось не розуміє. Офіційно двіж ДК, не займається, ні розповсюдженням тікетів на збірну, ні якоюсь організованою підтримкою, ні збором якіхось бабосів на перфи.

На самом деле в этом самая печаль.
22 Nov 2013 23:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
дед барадед написав:
Антишавка написав:

На самом деле в этом самая печаль.

Нажаль, а може і ні, але зараз, ось так. І це на данний час наша позиція. І тут дуже багато чинників, які впливають на цей вибір.
23 Nov 2013 00:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Одне, що можу сказати... Якщо не будете купляти квитки у бариг, то і заробітку у них не буде. Кияни поки ходити в ФФУ і випрошувати для себе квитки не збираються, більшість без квитків взагалі ходить.
23 Nov 2013 17:32 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Gatalskiy

fcis

Відповісти цитуючи
Дивний номінал 30 грн на 11 сектор, брав в касі на 13 сектор, номінал 40 грн.

24 Nov 2013 00:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
master_den

Відповісти цитуючи
лол, снова мелькают представители днепропетровского баннера? Smile Ну надо же за что-то съездить в Италию, а то с Броваров получили не хватило видать Smile)))

24 Nov 2013 00:36 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Dancher

fcmkh

Відповісти цитуючи

24 Nov 2013 23:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Winchester

fckk

Відповісти цитуючи
За львов понятно за билеты .были там все в норме и это заранее было известно

у нас вот так как и bnd написал

я понял ,если ни у кого нет такого то будем разбираться у себя в движе на эту тему,спасибо за инфу парни Sad

25 Nov 2013 10:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Winchester

fckk

Відповісти цитуючи
и все равно возникает вопрос ,тут отписываются представители разных движей .... у одних была наценка на "перф" вторые смотрят на это с широко открытыми глазами ,не понятна вообще эта ситуация как по мне...

25 Nov 2013 10:55 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Gatalskiy

fcis

Відповісти цитуючи
Winchester, досить розводити балачки на форумі, спитайте у тих, у кого ви квитки брали. Ви взагалі впевнені що там на 11 сектор номінал 30, а не 50 гривень?
Украина — Франция: билеты от 40 гривен

25 Nov 2013 22:26 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
bnd

fcvl

Відповісти цитуючи
2 Gatalskiy:
-Гриша. І шо, і кругом не по-нашему написано?
-Миша. Да йоб твою мать, нахуя мнє піздєть? (c)

p.s. Шо діти малі, їй-богу, заставли шнурок від телєфона шукати
26 Nov 2013 00:12 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
VAV MZ

fcmz

Відповісти цитуючи
Та у всех были по 50 грн. Просто, наверно, это всех устраивает. Без головняка, касс, очередей, взяли билеты на матч. Ну немножко дороже. ИМХО.
Р.S. Но отмазка, на перф, как-то не комильфо.

26 Nov 2013 17:11 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stifffffler

fckl

Відповісти цитуючи
Вот так вот

27 Nov 2013 17:17 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... , 46, 47, 48  далі
Сторінка 47 з 48

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі