Ультрас Уманьферммаш
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Ультрас України Попередня тема
Наступна тема
Ультрас Уманьферммаш
Автор Повідомлення
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи

Дата нашого заснування 9 липня 2011 року. Це був виїзд в Христинівку. В складі трьох рил,ми поїхали собакою на виїзд. Пробили барабана та й з барабаном петляли на Христинівку. Потім ми ще до матчу гуляли по місту. Потім за 30 хв до гри ми вирушили на стадіон коли ми прийшли на стадіон ніхто не знав за кого ми будемо вболівати. Памятаю як у наших футболістів були очі по п’ять копійок,що побачили хлопців з барабаном,але вони не знали за кого ми будемо вболівати так як то був наш перший матч яким ми вважаємо дату заснування. Потім пізніше коли ми почали спілкуватися з нашою командою цитую слова одного із наших гравців Дмитра Ситіна: мы охренели ) я в часности не ожидал))) я не поверил сначала своим ушам !!!! Умань - Умань - Умань!!!!!!!!!!!!!!!! ))) думал хрестиновские). Ось таке мені написав наш гравець в соціальній мережі. Далі ми почали ходити на домашні матчі,ходили в трьох бувало і в двох підтримувати команду,потім було вже п’ять осіб і так далі. На даний момент вже у нас було зафіксовано на секторі рекордну кількість осіб які прийшли підтримати нашу команду на фан-сектор це було 23 людини . Тим паче,що у нас таке місто де ніколи не було нормальної команди яка б грала на Кубок Аматорів України ну і фанів також не було) Наша команда заснована 2011 року яка за цей короткий період взяла кубок області. Ось інформація про те як ми виграли кубок області:

Востаннє уманці володіли обласним кубком з футболу ще в 1965-му, коли команда “Сокіл” гарнізонної військової частини здобула його у двобої з ватутінцями. У наш час, мабуть, зіграли патріотичні почуття генерального директора ПАТ “Уманьферммаш” Анатолія Ліпкана, що настала черга поновити старі традиції уманського футболу. Він і створив команду “Уманьферммаш” і є її почесним президендом.

Успішно стартувавши в нинішньому розіграші обласного кубка, встановленого Федерацією футболу Черкащини (голова Володимир Фощій), уманці легко розправилися зі своїми суперниками. Останніми стали володарями минулорічного кубка — білозірський ФК “Зоря”.

У першій половині фінальної зустрічі в Умані футболісти “Зорі” більше контролювали м’яч і увесь час штурмували ворота господарів. На 22 хвилині гості повели в рахунку — 1:0. Проте останні десять хвилин ініціативою володіли уманці, ніби схаменувшись після забитого гола.

Але білозірці продовжили наступальні дії і в другому таймі. Міг відзначитися Ігор Індутний, який потужним ударом пробив у перекладину. Роковою для білозірців стала 55 хвилина, коли захист прогавив сольний прохід Сергія Янчука, який прострілив у штрафний майданчик, де В’ячеслав Гончарук випередив захисника і воротаря й добив м’яч у ворота “Зорі” — 1:1.

Не вніс змін і додатковий період. Тепер усе вирішувала серія пенальті, і з нею вміло впоралися уманські гравці. У підсумку пенальті — 4:3 на користь команди ФК “Уманьферммаш” (тренер Анатолій Дегтярьов), яка й стала володарем почесного призу Федерації футболу Черкащини.
Але коли ми той кубок взяли нашої підтримки ще не було.

Потім ми грали в Кубку Аматорів де пройшли в 1/8 фіналу де вийшли на команду з міста Буча Київська область. Перша гра була у нас вдома 7 серпня де ми зіграли з Бучою 1:1. Так як для нас так і для фанатів Бучі ми були шоковані,що у тої і іншої команди є фанати. Вони розмістилися по іншу сторону за воротами а ми були на нашому секторі за воротами наш сектор номер 14. На цей матч ми підготувалися добре закупили піро. Потім коли почепили червоно-чорний прапор до нас підійшов директор стадіону я точно не знаю хто він такий,але відношення до стадіону він має. От він прийшов і говорить: хлопці зніміть прапор типу каже це політика ми заперечуємо говоримо,що до політики цей прапор не має ніякого відношення,але потім він почав погрожувати каже давайте так щоб я не приводив сюди дядів з палицями це він про міліцію) Але коли ми побачили,що Буча також вивішала такий прапор ми одразу зрозуміли,що це норм хлопці) Потім ми йому говоримо от Буча вивішала а нам не можна чи,що. Потім він розвернувся тай пішов бо зрозумів,що нічого такого незаконного ми не робимо. Потім оплесками ми похлопали в сторону Бучан,а вони нам також відповіли оплесками.

А от матч відповідь в Бучі була 21 вересня на який ми поїхали в складі 12 чоловік. Підтримували команду гідно. Хоч і фанів Бучі було в 2 раза більше,але ми їх все одно зуміли перекричати зарядами. Гра була дуже важкою гра одразу не пішла і ми почали пропускати дитячі м’ячі,а загалом ми попали в Бучі 6:0 а по сумі двох матчів 7:1 на користь Бучан. Але ми Завжди Вірні і нам все одно на результат ми Завжди з командою. Загалом для команди 2011 року створення це нормально,що ми взяли Кубок Області і вийшли в Кубку Аматорів до 1/8 фіналу.
Стосунки з тренером і гравцями загалом нормальні,але нічим нам ніхто не допомагає бо нам нічого не треба бо ми Вірні Команді. Отака от розповідь про наш двіж.(коротко,але і так ще є багато цікавого про,що ще є,що написати,але думаю цього вистачить).

наш стадио:

МЫ:

Специально для ultras.org.ua
Спасибо лидеру ультрас движения PitBull !

Задавайте вопросы,я буду адресовать их PitBull и он ответит на все ваши вопросы!

28 Oct 2011 18:10 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
NooK
інтервюер

Відповісти цитуючи
стадион вообще отличный как для области Wink
28 Oct 2011 18:26 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
NooK написав:

я то самое им сказал сразу как увидел их стадио )
у нас в первой лиге не у всех такие есть !)

28 Oct 2011 18:27 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
PETRUS

fczl

Відповісти цитуючи
Zlodey написав:
NooK написав:

я то самое им сказал сразу как увидел их стадио )
у нас в первой лиге не у всех такие есть !)

ДА и в Премьерке тоже не у всех такая красота есть!

28 Oct 2011 18:55 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Gnat

fcmz

Відповісти цитуючи
Есть у клуба цвета какие-то? Потому шо по тем фоткам шо есть, не ясно ничего. У ультрас нет никаких предметов, которые помогли бы идентифицировать цвета команды.. Планируется ли изготовление роз?

30 Oct 2011 17:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
Gnat написав:
Есть у клуба цвета какие-то? Потому шо по тем фоткам шо есть, не ясно ничего. У ультрас нет никаких предметов, которые помогли бы идентифицировать цвета команды.. Планируется ли изготовление роз?

Кольори клуба офіційно біло-сині. двіж тільки недавно створений і поки немає змоги зробити всього,що ми хочемо! Але на слідуючий сезон плануємо робити рози.

Pitbull

30 Oct 2011 17:35 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
дед барадед

fcmz

Відповісти цитуючи
Роз нету, флагов нету, зато лица в пеинте уже замазывать научились. печаль(
30 Oct 2011 17:56 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
emeljan

fcakh

Відповісти цитуючи
А почему лично сам PitBull не может зарегистрироваться на этом ресурсе? В Умань интернет не провели?

Ни один фильм не может собрать стотысячную аудиторию, которая бы на протяжении полутора часов ежесекундно переживала и волновалась, наблюдая, как 22 парня гоняют по полю мяч...© Х.Гвардиола
30 Oct 2011 18:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
дед барадед написав:
Роз нету, флагов нету, зато лица в пеинте уже замазывать научились. печаль(

Лица я зарисовал!

30 Oct 2011 18:04 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
emeljan написав:
А почему лично сам PitBull не может зарегистрироваться на этом ресурсе? В Умань интернет не провели?

ну движ только появился,так что они и незнали наверное о сайте таком,хотя можж я ошибаюсь,передам ему что бы зарегился и отписывал сам!

30 Oct 2011 18:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
mkt

fcakh

Відповісти цитуючи
Zlodey написав:
Лица я зарисовал!

у пацанов наверняка проблемы с сбу, конечно надо зарисовывать

30 Oct 2011 18:10 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
Матч відбувався в місті Жашків. 1/8 Кубка області. ФК"Жашків" vs ФК"УМАНЬФЕРММАШ" рахунок матчу 1:4
Ми пройшли в 1/4 Кубка області !!
За результатами жеребкування ми будемо грати у нас в місті проти ФК"Христинівка" !
Виїзд пробили 9 чоловік

Зарисовал по просьбе самих ребят !

17 Apr 2012 17:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Shuzik

fcdk

Відповісти цитуючи
Зачем вам видеть их лица? А бы Blahblah

17 Apr 2012 20:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
1/4 виграли з рахунком 3:0
Вперше застосували рози які замовили ...тираж 10 штук......мало але це лише початок

От себя напишу,парни так держать !

27 Apr 2012 00:36 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Цікаві рози. Можна ближче роздивитись? (Закиньте знимку у відповідну тему, бдлск.)
27 Apr 2012 06:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Ультрас України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі