Україна - Німеччина (11.11.2011) Товариська зустріч
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Україна - Німеччина (11.11.2011) Товариська зустріч
Автор Повідомлення
Stan

fcdk

Відповісти цитуючи
/.

Змінено: Stan (12 Nov 2011 02:09)
11 Nov 2011 00:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
MakcoH написав:
сбора или марша никакого не будет перед мячиком?

збирайся і маршируй...

кияни вже давно чітко позначили свою позицію на збірній: поки там є такі персонажі як Девіч і Едмар ніхто організовувати сектор не буде. І якщо всі розраховують, що ми візьмем і заб’єм болт на всі ці принципи лише аби подивитись новий стадіончик - то ви сильно помиляєтесь. Основні хлопці завтра підуть на звичайні сектори або не підуть на матч взагалі... Що буде на 52-му мені важко сказати
11 Nov 2011 01:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Іванко

fcvp

Відповісти цитуючи
Dexter, твоє написане суперечить саме собі. Ваша основа проти такой збірной але на центр чомусь іде дивитися на таку команду Wink
І ще одне..після того, як Блохін випустив у Харкові едмара Scum , то спочатку сектор за воротами, а потім і частина центру скандували "Україна для українців" + акції в чемпі у вигляді текстівок аля "Збірна Україна для українців" більше Блохін гастарбайтера не викликає.. Моє імхо, щось в цьому, та є..
11 Nov 2011 10:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
ultraFC

Відповісти цитуючи
Іванко написав:
Dexter, твоє написане суперечить саме собі. Ваша основа проти такой збірной але на центр чомусь іде дивитися на таку команду Wink
І ще одне..після того, як Блохін випустив у Харкові едмара Scum , то спочатку сектор за воротами, а потім і частина центру скандували "Україна для українців" + акції в чемпі у вигляді текстівок аля "Збірна Україна для українців" більше Блохін гастарбайтера не викликає.. Моє імхо, щось в цьому, та є..

Моє імхо,так це те що його просто заграли,на майбутьнє,після цього він неможе виступати в жодній збірній,а якщо рівень його підросте то буде він грати.
А з приводу всіх протестів,то якби вони були на матчах збУ нормальні,якби всі привезли банера котрі вішали на своїх матчах,якби з сектора полетів не один вроцлав а десять,то можливо щось би і змінилось,а так сумнівась що хтось навіть помітив "нєгодованіє" фанатів. Sad

11 Nov 2011 12:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
Іванко написав:

я тоже кое что скажу на эту тему,Декс написал что основа будет в центральных секторах,они же не будут заряжать ,просто прийдут посмотрят футбол и всё!
а активно поддерживать сборную лично я не собираюсь,прийти посмотреть футбольчик можна,даёшь ПАПУ ГУЙЕ в сборную и тогда вообще красотень будет!

11 Nov 2011 12:48 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Gnat

fcmz

Відповісти цитуючи
ultraFC написав:

Моє імхо,так це те що його просто заграли,на майбутьнє,після цього він неможе виступати в жодній збірній,а якщо рівень його підросте то буде він грати.
(

На яке майбутнє?? Эдмару 31 год...

11 Nov 2011 13:32 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
ukraineson

Відповісти цитуючи
Dexter написав:

кияни вже давно чітко позначили свою позицію на збірній: поки там є такі персонажі як Девіч і Едмар ніхто організовувати сектор не буде. І якщо всі розраховують, що ми візьмем і заб’єм болт на всі ці принципи лише аби подивитись новий стадіончик - то ви сильно помиляєтесь. Основні хлопці завтра підуть на звичайні сектори або не підуть на матч взагалі... Що буде на 52-му мені важко сказати

Такі персонажі завжди були, є і будуть. А чим за них були кращі Мілевський, Кормільцев, Бахарєв, Яшкін...І де були принципи? Так, це погано. Але нічого з цим не поробиш, ігноруючи матчі збірної. Виходить якась позиція страуса.

11 Nov 2011 13:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
mkt

fcakh

Відповісти цитуючи
Неужели непонятно, чем копченый эдмар от них отличается, например?

11 Nov 2011 14:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Единорог

fcmkh

Відповісти цитуючи
mkt написав:
Неужели непонятно, чем копченый эдмар от них отличается, например?
разговор не только про Едмара.
Dexter написав:
поки там є такі персонажі як Девіч і Едмар...

11 Nov 2011 14:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Горисвіт

fckl

Відповісти цитуючи
тобто киян дивує чому інші теж не забивають на такого роду Збірну?

Якщо ви закликаєте до боротьби за СВОЄ - ви злочинець. Бо ваше вже продано "німоті,жидам",як писав Шевченко.
Ви - не потрібні тут. Ваша країна - не ваша. Вас виганяють "Сини мої на чужині,
На чужій роботі".
11 Nov 2011 14:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Caledonia

fcdk

Відповісти цитуючи
киян дивує, что люди не могут понять - что в большинстве, в Киеве, организация поддержки тут никому не нужна

11 Nov 2011 14:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
fcdk1986only

fcdk

Відповісти цитуючи
Скажу правду от себя, на СБУ был лишь 2 раза и то просто посмотреть футбол, это Украина - Шотландия и СБУ - Грузия(Майдан), и честно никогда почему то не возникало желания поддерживать сборную Bag Bag Bag

11 Nov 2011 14:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
mkt

fcakh

Відповісти цитуючи
Единорог написав:

эдмар, девич, одна хуйня, с вышеназванными (миля и ко) то хоть объединяет совместное совковое прошлое, и они лично мной не воспринимаются как совсем уж "чужаки" для сборной. А вот эти двое - совершенно другое дело, и я вообще не понимаю как их можно сравнивать. Давайте еще датчанина какого-то натурализуем и будем с кормильцевым сравнивать.

11 Nov 2011 15:35 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Горисвіт

fckl

Відповісти цитуючи
чому те, що у клубі грають покидьки викликає протести і боротьбу з цим, а через покидьків у збірній одразу треба на неї забивати?
едмар, девіч, мілевський, алієв - одного поля ягоди щодо гри в збірній України...якщо ми ще будем міряти, який з неУкраїнців кому більше подобається то до спільної позиції не дійти ніяк...

Якщо ви закликаєте до боротьби за СВОЄ - ви злочинець. Бо ваше вже продано "німоті,жидам",як писав Шевченко.
Ви - не потрібні тут. Ваша країна - не ваша. Вас виганяють "Сини мої на чужині,
На чужій роботі".
11 Nov 2011 16:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
DLordUA

fcdk

Відповісти цитуючи
mkt написав:
Единорог написав:

эдмар, девич, одна хуйня, с вышеназванными (миля и ко) то хоть объединяет совместное совковое прошлое, и они лично мной не воспринимаются как совсем уж "чужаки" для сборной. А вот эти двое - совершенно другое дело, и я вообще не понимаю как их можно сравнивать. Давайте еще датчанина какого-то натурализуем и будем с кормильцевым сравнивать.

100% как их можно сравнивать? У Милевского и Алиева изначально в паспорте украинмкое гражданство! Этих (девича и эдмара) натурализировали! Mad Сорри за оффтоп)

11 Nov 2011 16:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Сторінка 5 з 8

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі