Кубок України 2012-2013
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
Кубок України 2012-2013
Автор Повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
Гамлет написав:
Хоть одну имперку у нас на секторе видели? Хоть какойто пророссийский заряд у нас звучал? Кто то из харьков говорил, что на матче сбу в Харькове красно-черных флагов не будет? Хоть что-то антиукраинское, пророссийское от нас звучало, было? Харьков тоже в состав ымперии был. Разме мы эту тему мусолим?
Про першу радянську столицу України, я заряджаю? Щоб далі не віддалятись від теми, мені достатньо і того, що москаль за допомогою запроданьців відправляє на больничку україньців.

Гамлет написав:
Успокойтесь и меньше пиздите. Неделю назад мы увидели(точнее не увидели) какие вы ахуенные, а какие мы мрази.
Яке це має значення до вище обговорюваної теми?
10 May 2013 23:43 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
flash

fcdk

Відповісти цитуючи
Гамлет, иногда лучше жевать.

11 May 2013 00:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Гамлет

fcmkh

Відповісти цитуючи
Не, круто, что сказать. Кргда вы к нам на концерты приезжаете говорите одно! Теперь мы уже запроданцы. Предъявляя нам за дружбу с россиянами вы на друзей своих посмотрите.

А вообще у вас скоро будет отличная возможность обосновать свои слова. Пока лишь только пиздежом вы молодцы.

flash, жуй йоба.
11 May 2013 00:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Leon

fcdk

Відповісти цитуючи

11 May 2013 00:18 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
OBC

fcmkh

Відповісти цитуючи
не, отмазуйте дальше своих друзяк, базара нет. но, вам же лишь бы к хорькам доебаться, шо они такие-не такие. блять, ребята, зеркало, оно не пиздит, посмотрите туда. в обнимку с пердостополем. а потом переосмыслите свою мега правильность. и сделайте уроки.
11 May 2013 00:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
Гамлет написав:
Не, круто, что сказать. Кргда вы к нам на концерты приезжаете говорите одно! Теперь мы уже запроданцы. Предъявляя нам за дружбу с россиянами вы на друзей своих посмотрите.

Почекай, я тобі конкретно відповів на твої запитання, а ти тут починаєш про якісь концерти і наших друзів.

Гамлет написав:
А вообще у вас скоро будет отличная возможность обосновать свои слова. Пока лишь только пиздежом вы молодцы.

Яка можливіть? Я тобі приводжу конкретні факти, це всеріно що доводити 2+2=4, або що за анал вболівають шавки, а ти мені про якісь можливості, пиздьож...
11 May 2013 00:28 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Гамлет

fcmkh

Відповісти цитуючи
Антишавка написав:
Гамлет написав:

Почекай, я тобі конкретно відповів на твої запитання, а ти тут починаєш про якісь концерти і наших друзів.

Гамлет написав:

Яка можливіть? Я тобі приводжу конкретні факти, це всеріно що доводити 2+2=4, або що за анал вболівають шавки, а ти мені про якісь можливості, пиздьож...

про Первую столицу уже не раз обсуждалось. поищи в старых темах. а то что украинец в украинца из травмата стреляет это в порядке вещей?
на этом я заканчиваю. оправдывается виноватый. необоснованый базар в серъез воспринимать глупо.
11 May 2013 00:32 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
Гамлет написав:

про Первую столицу уже не раз обсуждалось. поищи в старых темах. а то что украинец в украинца из травмата стреляет это в порядке вещей?

Ненормально. Мені про підставу з москалями питати чи сам відповіси?
11 May 2013 00:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
DiS

fcdk

Відповісти цитуючи
не хотів в це лайно влазити, але ж..... Харі, от ви про "на концерті ви нам одне кажете...." то давайте ще "трофейне" фото футболки, виробником якої є контора-організатор канцу Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Чи такого не було? З малого не знімали? Донедавна в Україні були тільки півні-"полиция моди"....тепер бачу ще ви......
11 May 2013 10:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
DiS написав:
не хотів в це лайно влазити, але ж..... Харі, от ви про "на концерті ви нам одне кажете...." то давайте ще "трофейне" фото футболки, виробником якої є контора-організатор канцу Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Чи такого не було? З малого не знімали? Донедавна в Україні були тільки півні-"полиция моди"....тепер бачу ще ви......

ДіС та про що ти хочеш з ним говорити? Людині приводять факти, а він апелює словами типу у вас була можливість нам доказати,але ви не приїхали, скоро буде ще щось і т.д. Невже ти можеш щось пояснити людям,які пишаються знятими розами і футболками з карланів? Якщо раніше це практикували лише шавкани, то цю традицію добре підхватили харі і вже встигли розтрубити на увесь інет. Але таким як вони ніколи не зрозуміти чому усі рази їх не приїзду до нас їхних карлів ніхто окрім аналу не чіпав, не роздягав і не виставляв це як якійсь здобуток, якщо і були мутки, то всі шукали саме тих хто потрібен. Ось і вся різниця між нашими двіжухами і розумінням ОФу. Просто коли люди опускають себе роблячи вчинки по типу аналу, а потім пишуть, щось про травмат, то просто нехай не дивуються, що це колись може повторитись.
11 May 2013 11:52 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
Я взагалі не можу збагнути чому хохли влазять в цю тему і клюють як малі діти на провокації хорів? У нас що, дружба з Севастополем? Чи вони входять до коаліції? У відносинах між двіжухами все дуже неоднозначно, і якщо хорьки мають нормальні стосунки з Карпатами, і хорьки дружать з мясом, то це не означає, що мясо матиме нормальні стосунки з Карпатами, а хохли перестануть з Карпатами дружити. Те саме хохли мають нормальні стосунки з Луганськом, але Луганськ дружить з бомжами, при цьому між хохлами і бомжами давно натягнуті стосунки. Ще з прикладів хохли мають нормальні відносини з Черніговом і Черкасами, але вони ворогують між собою...

Те саме і тут - не можу говорити за весь двіж, але я знаю всього кількох чоловік з Севастополя. Ці люди катають за збірну, катають ліваки за Динамо і не соромляться червоно-чорного прапора. Але двіж у Севастополя дуже неоднорідний, і поки вилазять на форумі такі персонажі, які щось незрозуміле кричать про ВМФУ, поки у них нема чіткої самоідентифікації, навряд стосунки між Севастополем і Динамо зайдуть далі ніж знайомства окремих людей. Тому дурак той, хто відповідає на пости типу "ну шо, каалиция, опять замолчите?"
12 May 2013 14:47 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
maax

fcsd

Відповісти цитуючи
Сектори одеситiв

23 May 2013 02:43 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
axileska

fcsd

Відповісти цитуючи
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sYpxal1NXK8 выбегание со второй минуты

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3qatuhVAzOo
23 May 2013 08:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Единорог

fcmkh

Відповісти цитуючи
забег с сектора одесситов.выключеного на 45 сек. стюарта унесли во время награждения в кислородной маске
http://www.youtube.com/watch?v=i7AJTv7W7Ac&feature=youtube_gdata_player

23 May 2013 08:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
дед барадед

fcmz

Відповісти цитуючи
Сторож скоро вернет беркут на трибуны походу.
23 May 2013 08:38 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  далі
Сторінка 21 з 22

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі