Молодіжна збірна України
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Молодіжна збірна України
Автор Повідомлення
bc

fcrb

Відповісти цитуючи
07.09.2010 18:00 | Відбір ЧЄ-2011
Україна U21 – Словенія U21

м. Київ, стадіон "Оболонь"

FFU
31 Aug 2010 20:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
T@YER___UA

fcdk

Відповісти цитуючи
bc написав:
07.09.2010 18:00 | Відбір ЧЄ-2011
Україна U21 – Словенія U21

м. Київ, стадіон "Оболонь"

FFU

є варіант підтримати молодіжну збірну, а потім відразу на основу, якщо якщо час буде підходящий

31 Aug 2010 21:21 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
seytar

fckkr

Відповісти цитуючи
Так 3-го буде підтримка збірної проти французів? Я то пішов би, але не хочу бути у ролі кузьми. В який сектор брати?
01 Sep 2010 18:21 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
flash

fcdk

Відповісти цитуючи
дивлячись яка тобі циферка від 1 до 7 більше подобається.
Таке враження, що ти не знаєш як це робиться на наших домашках....

01 Sep 2010 18:32 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
seytar написав:
Так 3-го буде підтримка збірної проти французів? Я то пішов би, але не хочу бути у ролі кузьми. В який сектор брати?

Бери 1 сектор!!Бери 7 сектор!!Потом всё равно перейдёшь в нужный сектор!

01 Sep 2010 18:59 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
seytar

fckkr

Відповісти цитуючи
Ок, дякую. Я то був 2 на тому стадіо, але там дуже жваві акаби,в 1 турі було дуже важко перейти на сектор ДК. Я так зрозумів, що будемо на секторі, де шизіє ультра оболонь.
02 Sep 2010 12:47 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Obolon4ik

fcok

Відповісти цитуючи
все в 1 сектор идите !!!!
03 Sep 2010 13:47 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
Obolon4ik написав:
все в 1 сектор идите !!!!

Так и сделаем)))

03 Sep 2010 14:27 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
С.

fcvp

Відповісти цитуючи
Молодежная сборная Украины досрочно занимает первое место в группе и выходит в плей-офф.
04 Sep 2010 08:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
Фото есть с сектора????
кто то трансляцию смотрел?нас слышно было?

04 Sep 2010 09:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
seytar

fckkr

Відповісти цитуючи
Невеличкий звіт з матчу Україна-Франція.На секторі на вигляд 80 рил. Виконувались пісні "Червона рута", "Ой, смереко", "Запрягайте хлопці коні", "Жовто-блакитні наші прапори", також були динамівські заряди, але перероблені на збірну. Були, звичайно, і расистські вигуки у сторону чорних французів. На це диктор по стаду казав щоб припинили і т.д. і що суддя може зупинити матч. Тому чутно було добре, акустика на секторі дозволяє. Були переклики з кузьмою "Вперед, Україна". Нажаль, фоток немає.
04 Sep 2010 12:41 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
ultraFC

Відповісти цитуючи
Запрягли хлопці коней????

04 Sep 2010 12:58 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
flash

fcdk

Відповісти цитуючи
коли це "Розпрягайте хлопці коней" було??? І чого ти не згадав про шикарне виконання "Счастье вдруг", яке хтось завдяки своїй "кмітливості" здогадався зарядити на матчі збірної

04 Sep 2010 13:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
seytar

fckkr

Відповісти цитуючи
flash написав:
коли це "Розпрягайте хлопці коней" було??? І чого ти не згадав про шикарне виконання "Счастье вдруг", яке хтось завдяки своїй "кмітливості" здогадався зарядити на матчі збірної

Було, приблизно до 30хв. але заспівали не всю, т.я. більшість слів не знають..Заряди російською мовою на збірній Україні якось не ахти..
Ось, що сказав капітан збірної з приводу расистських вигуків: «И раньше, когда я еще только ходил на футбол, приходилось слышать расистские и обидные высказывания в адрес игроков различных национальностей. Есть определенная культура существования в этом мире, элементарно неприличными являются такие моменты. Зачем оскорблять людей, ведь все мы имеем право находиться на этой планете, все мы – ее жители. Хотелось бы это донести до болельщиков футбола в Украине»
З уа.футбол
04 Sep 2010 13:12 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Хатаб

fckkr

Відповісти цитуючи
Zlodey написав:
Фото есть с сектора????
кто то трансляцию смотрел?нас слышно было?

Звук по ТБ був непоганим - на молодіжці це рідкість. Порадував дим після першого гола - на екрані нічого не було видно Smile
04 Sep 2010 13:27 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  далі
Сторінка 2 з 15

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі