Молодіжна збірна України
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Молодіжна збірна України
Автор Повідомлення
Simple

fcdd

Відповісти цитуючи
в плєй офф на голандию попали.
13 Sep 2010 06:47 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
Україна U21 - Нідерланди U21 12/10/2010

Плей-офф раунд відбору до Євро-2011
Стадіон "Динамо" ім. В. Лобановського
Початок о 20:00

04 Oct 2010 09:55 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Місцевий

Відповісти цитуючи
Спочатку я хотів запропонувати підтримати саме цих молодих українців. Дивлячись на те яка зараз жопа у нас.
А потім прочитав фамілії і трошки охренів (виділені). Нічого вам це не нагадує?
8 и 10 октября юношеская сборная Украины U-18 (1993 года рождения) проведет два спарринга с ровесниками из Германии.

Матчи начнутся в 15.00 на стадионе им. Банникова. Во вторник украинская команда собралась в Буче, и сейчас под руководством Олега Кузнецова тренируются 23 игрока, семь из которых делегировало киевское Динамо, пять - донецкий Шахтер.

В свою очередь наставник немцев, известный в прошлом нападающий Хорст Хрубеш, везет в Украину 22-ух исполнителей, представляющих 18 клубов. Для обоих соперников эти матчи являются важным этапом подготовки к квалификации Евро-2012 (U-19), которая начинается через год.

Состав сборной Украины:

Вратари: Евгений Волынец (Динамо), Герман Горовой (Шахтер), Заури Махарадзе (Олимпик Донецк).

Защитники: Бадри Акубардия, Денис Балан, Рудольф Сухомлинов, Иван Трубочкин (все - Динамо), Илья Глушицкий (Шахтер), Сергей Жиловец (Скала Моршин), Виталий Приндета (Волынь).

Полузащитники: Ростислав Багдасаров, Вячеслав Чурко (оба - Шахтер), Андрей Ефремов (Динамо), Денис Данюк (Металлург З), Александр Марковец (Волынь), Борис Орловский (РВУФК Киев), Никита Полюлях (Днепр Днепропетровск), Хамид Ясин (Металлург Донецк).

Нападающие: Евгений Бохашвили (Днепр), Виталий Квашук, Вячеслав Панфилов (оба - Динамо), Ян Ковалевский (Металлург Запорожье), Иван Луканюк (Шахтер).
06 Oct 2010 20:28 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Лапський

fcdk

Відповісти цитуючи
забивати на молодіжку через пару унтерменшів у складі чи мутити банер пропонуєш?

06 Oct 2010 21:04 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
Забивать я думаю не стоит !!!
А вот насчёт баннера это можна!
Подтягуйтесь на молодёжку,как сказали то тикеты от 10 грн!21 сектор!

07 Oct 2010 09:12 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Молодих треба підтримувати, я так думаю, і тим самим привчати їх до взаємності, щоб вони не виросли такими, як старші сноби. Тим більше що в основі грають лише українці ! Копчені в стартовий склад не попадають.
А от свою позицію що-до останніх треба заявляти, при чому не лише голосно, але й з резонансом.
07 Oct 2010 10:19 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Місцевий

Відповісти цитуючи
Злодєй. Ти наплутав, це взагалі юніори (юнацька) Smile а не молодіжка. І матч буде на Баннікова. А як там з входом незнаю.

Я про більш обширне хотів сказати. Що як би ми не хотіли про це чути (читати, бачити) а афранція наближається.
07 Oct 2010 11:21 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
Місцевий написав:
Злодєй. Ти наплутав, це взагалі юніори (юнацька) Smile а не молодіжка. І матч буде на Баннікова. А як там з входом незнаю.

Я про більш обширне хотів сказати. Що як би ми не хотіли про це чути (читати, бачити) а афранція наближається.

это ты наплутал)

http://football.ua/euro-u21/news/106321.html

так что не беру свои слова обратно и говорю всем 21 сектор)

07 Oct 2010 16:43 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
flash

fcdk

Відповісти цитуючи
Злодей) На нашем стадио играет ю21. А выше шлось про ю18, которая на Банникова играть будет)

07 Oct 2010 16:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
lem

fcms

Відповісти цитуючи
Zlodey написав:
Місцевий написав:

это ты наплутал)

http://football.ua/euro-u21/news/106321.html

так что не беру свои слова обратно и говорю всем 21 сектор)

Злодєй.....якраз в твоєму посиланні говориться про молодіжку......а в темі річ йшла про юніорів U-18!...

07 Oct 2010 16:59 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
та я понял,извините граждани)
просто я вам толкую о молодёжке)
собираеться кто то поддержать молодёжку?)

07 Oct 2010 17:10 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Одессит

fcco

Відповісти цитуючи
Я думаю, не стОит никаких баннеров, Герман с Рудольфом сделают своё дело.
07 Oct 2010 19:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
Тикеты от 10 до 40 грн!!
судя по проданных тикетах то народа буде нормально!
берите 21 сектор !!

09 Oct 2010 09:36 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Zlodey

fcdk

Відповісти цитуючи
Тикетов по 10 грн уже нету!!!
Берите всё что осталось!!

11 Oct 2010 14:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
S.R.P.

fcsam

Відповісти цитуючи
Весь склад молодіжки співав гімн Respect можливо реально "Не все так погано у нашому домі"
12 Oct 2010 19:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  далі
Сторінка 4 з 15

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі