Україна - Латвія U-21 у Черкасах 08.06.2014
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Україна - Латвія U-21 у Черкасах 08.06.2014
Автор Повідомлення
skauzer

fcdc

Відповісти цитуючи
Матч відбіркового циклу, проти Латвії, молодіжна збірна України проведе у Черкасах. 8 червня, цього року. Час початку матчу поки не відомий.
21 May 2014 21:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Один плюс, що граємо з Лабусами, другий - що матч в Черкасах. Думаю багато кому буде цікаво відвідати гру збірної в цьому місті.
Ну і перф якийсь тематичний варто було б придумати.
Можна й подякувати їм за солідарність.
22 May 2014 00:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
S.R.P.

fcsam

Відповісти цитуючи
+ понеділок - 09.06.2014 - вихідний. Всі на футбол

Україно, Мати Героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітру кавказького, шумом карпатських ручаїв, боїв славного Завойовника Батька Хмеля, тріюмфом і туком гармат Революції, радісним гомоном Софійських Дзвонів. Нехай в Тобі відроджуся, славою Твоєю опромінюся, бо Ти, все життя моє, бо Ти, все моє щастя.
22 May 2014 13:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
kukoch

Відповісти цитуючи
Враховуючи, що Україні дозволено грати міжнародні матчі лише в Києві та Львові у цей період, то навряд чи Черкаси. За останньою інформацією, то має бути Київ. Хіба що черкаські організатори щось вигадають, аби зіграли саме в них.
23 May 2014 09:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
woodsh

fcakh

Відповісти цитуючи
З іншою прибалтійською командою грати повинні
08.06.2014 Україна U21 -:- Латвія U21
http://www.ffu.org.ua/ukr/teams/teams_u21/u21_tournaments/
23 May 2014 21:19 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
DiS

fcdk

Відповісти цитуючи
Час початку гри відомий ?
27 May 2014 05:17 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
skauzer

fcdc

Відповісти цитуючи
Керівництво черкаського клубу поки не знає чи буде проведений матч саме в Черкасах, було відправлено запит, в якому йдеться що Черкаси готові прийняти цей матч, як тільки ффу прийме якесь рішення, дамо знати.
28 May 2014 15:47 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
S.R.P.

fcsam

Відповісти цитуючи
Ось така інфа є
Матч молодежных сборных Украина — Латвия пройдет в Черкассах
http://dynamo.kiev.ua/news/179259.html

Україно, Мати Героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітру кавказького, шумом карпатських ручаїв, боїв славного Завойовника Батька Хмеля, тріюмфом і туком гармат Революції, радісним гомоном Софійських Дзвонів. Нехай в Тобі відроджуся, славою Твоєю опромінюся, бо Ти, все життя моє, бо Ти, все моє щастя.
28 May 2014 16:21 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
JIexa

Відповісти цитуючи
Сегодня завтра будет известно во скок матч и сколько билетов будет на руках у фанатов.
30 May 2014 08:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
bc

fcrb

Відповісти цитуючи
JIexa написав:
Сегодня завтра будет известно во скок матч и сколько билетов будет на руках у фанатов.

тикеты уже есть на уфи.ком.уа
матч в 18:00
30 May 2014 13:11 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
JIexa

Відповісти цитуючи
Завтра будет инфа про фан сектор.
31 May 2014 11:33 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
DiS

fcdk

Відповісти цитуючи
JIexa : є якась інфа про тікети та сектор ?
02 Jun 2014 05:27 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
skauzer

fcdc

Відповісти цитуючи
8 червня 18:00 Україна(U-21) — Латвія(U-21)
м. Черкаси

Ультрас зі всієї країни збираються підтримати нашу збірну.
Для фанів зарезервований 21-й сектор "Центрального стадіону". Вартість квитка - 20 грн.
Гості з інших міст можуть забронювати квитки, попередньо домовившись з нами. Контактні особи: http://vk.com/id13183509 та rugbygranit@i.ua

# 10 гривень з кожного придбаного вами квитка,підуть на потреби тим правим хлопцям, які відправились на схід, для боротьби проти окупантів.
02 Jun 2014 20:20 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
JIexa

Відповісти цитуючи

04 Jun 2014 08:19 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
JIexa

Відповісти цитуючи
Черкасские ЗМИ объявили паломничество ультрас в город. http://vikka.ua/novini/28654-ultras-z-usiei-ukraini-idut-u-cherkasi.htm Scarve Crazy
05 Jun 2014 09:30 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі